• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гарантійний лист від Таліон. Чи можна його вважати таким?

  • Автор теми kseryy
  • Дата початку
  • Відповіді 8
  • Перегляди 1K

kseryy

Читач
Реєстрація
1 Жов 2021
Дописи
12
Реакції
5
Бали
848
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
kseryy не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір. Сьогодні на пошту прийшов лист від Таліон+, який вони назвали гарантійним. Печатки та підпису немає. Чи можна його вважати таким?
 

Вкладення

  • IMG_20230220_201950.jpg
    IMG_20230220_201950.jpg
    50.3 Кб · Перегляди: 191
Хз,не схоже, якщо вас влаштовують умови, зверніться до них(по пошті) за листом з підписом та печаткою
 
Добрий вечір. Сьогодні на пошту прийшов лист від Таліон+, який вони назвали гарантійним. Печатки та підпису немає. Чи можна його вважати таким?
Попросіть у них нормального листа. Мені вони спочатку також тільки текстом скинули,без підпису і печатки. Написав їм,щоб оформили нормальний лист. Через годину відправили. В п'ятницю їм заплатив. Вчора отримав довідку про закриття
 
Попросіть у них нормального листа. Мені вони спочатку також тільки текстом скинули,без підпису і печатки. Написав їм,щоб оформили нормальний лист. Через годину відправили. В п'ятницю їм заплатив. Вчора отримав довідку про закриття
Так і зробив. Вам також запропонували 50% знижку?
 
В мене дивина, написали на пошту яку я не світила в мфо, а в смс написали ту пошту що вказувала, мені пропонують 1.5 тіла і не менше, почекаю.
 
Підкажіть будь ласка, хто закривав за пів тіла, решту вони подавали в податкову, як списання кредиту?
 
Назад
Угорі Унизу