• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Где же ,Вы,где,Волыняки)))))))

ПАННОЧКА

НЕСКОРЕНА
✩ Premium ✩
Реєстрація
9 Кві 2019
Дописи
15,597
Реакції
35,911
Бали
5,565
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ПАННОЧКА не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Одиноко мені, всі якось по регіонах збираються,спілкуюся...
А я одна,як билина при дорозі))))))))).
А може це накраще?)))))
25хв пройшло, Ніхто не обізвався?))(((()))))))
 
Останнє редагування:
Останнє редагування:
Привіт. З Луцька багато,тільки мало хто знає про цей форум
Я на форумі давненько,,відгукнулись три людини і то, одна з Володимира,дві інших з Луцька,але як почала про зустріч говорити, по сей день чекаю...)))
 
Привіт, я теж з Луцька
Народ, хто з Луцька, до кого хто приїзжав?
привіт, я тeж з Луцька
Луцьк, ау, до кого хто приїзжав?
Одиноко мені, всі якось по регіонах збираються,спілкуюся...
А я одна,як билина при дорозі))))))))).
А може це накраще?)))))
25хв пройшло, Ніхто не обізвався?))(((()))))))
Луцьк, відгукніться, дуже потрібна ваша допомога!
 
Останнє редагування:
Одиноко мені, всі якось по регіонах збираються,спілкуюся...
А я одна,як билина при дорозі))))))))).
А може це накраще?)))))
25хв пройшло, Ніхто не обізвався?))(((()))))))
Привіт! І я Волинянка. Четвертий місяць в прострочках, але зареєструвалася вчора.
 
Останнє редагування:
Привіт))) Звідки,конкретно)?)))))6м прострочки.з квітня на форумі. Приєднуйся,нас вже троє,четвертою будеш?)))
Пишіть в ЛК
Буду четвертою. Ще не знаю як писати в лк, я тільки зареєструвалася, читала антиколектор приблизно місяців два. А до того думала що здурію від манери спілкування звонилок.
 
Буду четвертою. Ще не знаю як писати в лк, я тільки зареєструвалася, читала антиколектор приблизно місяців два. А до того думала що здурію від манери спілкування звонилок.
З днем ангела, Ольга. Терпіння і підтримки. Не здуріли,вижили, набралися пофігізму і крокуємо далі)))))
 
З днем ангела, Ольга. Терпіння і підтримки. Не здуріли,вижили, набралися пофігізму і крокуємо далі)))))
Дякую! Ще трохи є мандраж, невідомість, але буду шукати вихід з ситуаціі. На даний момент спілкуватися з звоняками не маю бажання. Грошей платити нема і не хочу після терору. Хочу холодного пива, мороженку і новий електричний чайник, а ще багато шоколадних цукерок, класного вина, поцілунків коханого, багато спілкуватися з розуміючими мене людьми... Ну тепер я хочу ще всього більше і краще як було до мфо.
 
Привіт ВОЛИНЯКИ))) я недавно зарегіструвався, в просрочці давно...забив на них...мої рідні на них вже не ведуться (підтримують мене). Буду радий знайомству. може на вайбері групу зробимо?
 
Є волиняки, не переживай...))) Було 65 МФО (на двох з дружиною), тепер тільки 15 в мене...
 
Назад
Угорі Унизу