• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Где же ,Вы,где,Волыняки)))))))

Привіт ВОЛИНЯКИ))) я недавно зарегіструвався, в просрочці давно...забив на них...мої рідні на них вже не ведуться (підтримують мене). Буду радий знайомству. може на вайбері групу зробимо?
Я з Луцька))), привіт!
 
Домовились))), бо по ходу цей дурдом ще на довго))
Ну,як ти до цього будеш маргарину відноситись .... Такої давнини він буде...
9м прострочки з першого МФО. Є 23---здається
...)))))
Голова забита життєвими проблемами....(весілля)))))...
Звертайтесь,)))))))
 
Ну,як ти до цього будеш маргарину відноситись .... Такої давнини він буде...
9м прострочки з першого МФО. Є 23---здається
...)))))
Голова забита життєвими проблемами....(весілля)))))...
Звертайтесь,)))))))
13 МФО, мороз -140%))) вже 6м... Поїхала в Польщу і забила на все.... ШвидкоВоші ще достають, але не мене, а знайомих, теж живу і займаюсь лише своїм особистим і дитиною))). Гарного свята Вам молодята)))))
 
13 МФО, мороз -140%))) вже 6м... Поїхала в Польщу і забила на все.... ШвидкоВоші ще достають, але не мене, а знайомих, теж живу і займаюсь лише своїм особистим і дитиною))). Гарного свята Вам молодята)))))
Дякую, але це я видаю донечку заміж))))))).
А про МФО інколи згадую)))))
 
SILIK не можу вас процитувати. Як ви з 65 вийшли на 15??? Проконсультуйте, якщо можете.
 
Шановні Лучанини та форумчани з найближчих сіл Луцька,особливо до Вас звертаюсь. Потрібно житло для молодої сім'ї(без дітей) до квітня місяця. Терміново......
 
Одиноко мені, всі якось по регіонах збираються,спілкуюся...
А я одна,як билина при дорозі))))))))).
А може це накраще?)))))
25хв пройшло, Ніхто не обізвався?))(((()))))))
Давайте збиромось! Це ж не тяжко підняти своє мякеньке місце з диванчика і на пару годин з дому вийти))
 
Назад
Угорі Унизу