• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Кто сталкивался? Действительно закрывают со списанием???

Уже 2 года просрочки, договориться не получилось, в договоре указано что срок исковой давности 3 года, ещё годик…ну и все
 

Вкладення

  • DDD6E6B2-9D5A-4F76-B7FE-BF0505AB220A.jpeg
    DDD6E6B2-9D5A-4F76-B7FE-BF0505AB220A.jpeg
    49.9 Кб · Перегляди: 63
Уже 2 года просрочки, договориться не получилось, в договоре указано что срок исковой давности 3 года, ещё годик…ну и все
Ухти,мінус один,життя налагоджується :diska4:)))Вірніше,мінус два!
Нада і собі договіра скачати,нехай будуть на всяк випадок.
 
Я сходила в кабінет.В мене займ активний.Смс і листів наче про продаж не було.Дивні вони і тихі.
Я тоже глянула. Не продали. Брала 3000 хотят 16 с чем-то там. Кнопочка вернуть активна?
 
Уже 2 года просрочки, договориться не получилось, в договоре указано что срок исковой давности 3 года, ещё годик…ну и все
Згадала,в мене в письмовому вигляді є договора,ща знайду гляну,що там пишуть з приводу терміну позовної давності.
 
Лично мой долг они продали я точно помню Эпб (или как оно правильно, я не знаю) , а они уже мне предложили закрыть за 3к, учитывая что тело было 2к, и одна пролохация, у меня точно была( Это 100%, ибо когда они звонили сначала за Кашинского сказали и предложили, а потом сказали, что у них ещё есть какие то мои долги. Но это их проблемы) Но продали, где-то через год. не меньше. бо я номера пробивал, и это был кашнскй. а потом сталили звонить Эпббр.
 
Всмислі??Мені не пропонували?Я на них образилась тепер ще більше?

Агась?
Аби мене ще Фактор не чіпав,взагалі було б прекрасно?
Нет, Фактор-это навсегда, даже если зомби прийдут.
 
Лично мой долг они продали я точно помню Эпб (или как оно правильно, я не знаю) , а они уже мне предложили закрыть за 3к, учитывая что тело было 2к, и одна пролохация, у меня точно была( Это 100%, ибо когда они звонили сначала за Кашинского сказали и предложили, а потом сказали, что у них ещё есть какие то мои долги. Но это их проблемы) Но продали, где-то через год. не меньше. бо я номера пробивал, и это был кашнскй. а потом сталили звонить Эпббр.
Через сколько предложение поступило?
 
вони передають Європейському агентсву з повернення боргів
Так не продают же, а передают в работу
А в кабінеті після продажу займ активний?Чи пише,що проданий?
Dusha?????, єапб не купує в них борг, бере тільки в роботу. Вони в минулому році постійно смс слали за цей борг. А тепер теж зникли разом з цими гелексі.
 
Так не продают же, а передают в работу

Dusha?????, єапб не купує в них борг, бере тільки в роботу. Вони в минулому році постійно смс слали за цей борг. А тепер теж зникли разом з цими гелексі.
Я з тим кашинським вже заплуталась.
 
Я з тим кашинським вже заплуталась.
ЄАПБ керує їх кредитами, ну роблять продзвон, смс, ну повна фігня, кредит активний показує у них, фігачать по три відсотки в день поки не устануть це робити
 
Сегодня прислали на электронную почту письмо,з метою врегулювання простроченої заборгованості залучили кредитекспрес.
К чему готовиться?
 
Назад
Угорі Унизу