• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

GofinGo передали борг колекторам. Як припинити дзвінки?

секрет888

Читач
Реєстрація
11 Лип 2021
Дописи
14
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
секрет888 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора!
GofinGo передали борг колекторам.
Дзвонять до дідуся і мені пізно ввечері пів 11.
Що робити?Як припинити дзвінки?
І як закрити цю кантору за тіло?
 
Доброго вечора!
GofinGo передали борг колекторам.
Дзвонять до дідуся і мені пізно ввечері пів 11.
Що робити?Як припинити дзвінки?
І як закрити цю кантору за тіло?
Дідулі можете поміняти сімку,щоб його не турбували?І з ними не спілкуйтесь.Всі не знайомі номери відправляйте в спам.
Хочете закрити?чекайте гарних пропозицій ,для закриття кредиту,від цієї кантори.
 
Дідулі можете поміняти сімку,щоб його не турбували?І з ними не спілкуйтесь.Всі не знайомі номери відправляйте в спам.
Хочете закрити?чекайте гарних пропозицій ,для закриття кредиту,від цієї кантори.
+380 (93) 367 86 99
+380 (93) 367 86 84
+380 (93) 367 86 07
Можливо хтось знає чиєї кантори це можуть бути номери?
 
З якої контори дзвонять?
Щоб знати з ким домовлятися?
Вам договариваться нужно только там где вы брали.А с коллекторами нет о чём говорить.Давайте я вам позвоню и скажу что вы должны и отдавайте мне а не канторе .....Что вы подумаете?Вот ,я буду должна вам предоставить документ который подтвердили бы что я имею право требовать долг у вас ,а не кантора где вы брали займ.А документы такие в принципе предоставить не могут .....И нет гарантии что через время кантора не позвонит ,и не будет у вас требовать вернуть долг.
У вас какая просрочка?
 
Вам договариваться нужно только там где вы брали.А с коллекторами нет о чём говорить.Давайте я вам позвоню и скажу что вы должны и отдавайте мне а не канторе .....Что вы подумаете?Вот ,я буду должна вам предоставить документ который подтвердили бы что я имею право требовать долг у вас ,а не кантора где вы брали займ.А документы такие в принципе предоставить не могут .....И нет гарантии что через время кантора не позвонит ,и не будет у вас требовать вернуть долг.
У вас какая просрочка?
Більше пів року
З деякими близько 2 років.
Я ще по дурості зв‘язалась з АО Захист,в кінцевому результаті 7 компаній все ще не закриті,а можливість була закрити
 
Вам могут приходить смс с предложением закрыть займ за тело.Может подождите ещё.
Можно позвонить на гар.линию и пробовать договориться о закрытии,только на выгодных условиях для вас .Я бы немного ещё подождала.
 
Вам могут приходить смс с предложением закрыть займ за тело.Может подождите ещё.
Можно позвонить на гар.линию и пробовать договориться о закрытии,только на выгодных условиях для вас .Я бы немного ещё подождала.
Так і зроблю
Єдине,вони деколи дзвонять до людей просто по місцю проживання і це дістає
 
Можливо хтось знає як правильно направляти листи до компаній?чи можна це зробити електронно?
З приводу списання і закриття за тіло?
 
секрет888, да вот тут проблемы могут быть.. вы договоритесь, оплатите, а они закинут на пролонгацию или на погашение основного тела, а остаток все равно будут требовать. На честность даже не рассчитывайте
 
секрет888, да вот тут проблемы могут быть.. вы договоритесь, оплатите, а они закинут на пролонгацию или на погашение основного тела, а остаток все равно будут требовать. На честность даже не рассчитывайте
секрет888, да вот тут проблемы могут быть.. вы договоритесь, оплатите, а они закинут на пролонгацию или на погашение основного тела, а остаток все равно будут требовать. На честность даже не рассчитывайте
А як тоді закривати і з ким домовлятись?
 
Доброго вечора!
GofinGo передали борг колекторам.
Дзвонять до дідуся і мені пізно ввечері пів 11.
Що робити?Як припинити дзвінки?
І як закрити цю кантору за тіло?
на каком сроке вы у них?
лучший способ это игнор, не будете трубку брать сдуются поняв что в пустоту позванивают
 
Никак. Эти люди заточены просто снять с Вас деньги . Уговоры на них не действуют
 
на каком сроке вы у них?
лучший способ это игнор, не будете трубку брать сдуются поняв что в пустоту позванивают
Більше пів року
GoFinGo продали борг Icondebt.
Ті,в свою чергу запустили автододзвін з роботом,який телефонує щоночі по кілька раз.
Як можна врегулювати це питання?
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу