• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гроші Всім бушують

  • Автор теми Yana31
  • Дата початку
  • Відповіді 54
  • Перегляди 5K
тю.То зареєструйте мурата на сайті ***-знайомств))
вже реєстрували.
У вайбері заблокувала мурата, так він мені з іншого номеру написав.
А перед образами і вимаганнями у вайбері прислали смс: на мой звонок Вы не ответили, теперь я жду Вашего звонка.Tel0800213160
 
вже реєстрували.
У вайбері заблокувала мурата, так він мені з іншого номеру написав.
А перед образами і вимаганнями у вайбері прислали смс: на мой звонок Вы не ответили, теперь я жду Вашего звонка.Tel0800213160
таких смс ще буде і буде. Меньше увагу звертайте, а краще зовсім не читайте!!!
 
мені у вайбер сьогодні Мамедов Мурат написав наступне:
жаба ты бабки нашла на оплату по кредиту
І вже скидали мою фотку родичам і лякали зі збором на лікування. І лякали, що сестру зареєструють на сайті ескортниць, і приїдуть познайомитися з маленькою племінницею.
Після такого платити не хочу взагалі.
Це перший раз вони на вайбер Вам написали? Яка прострочка у Вас?
 
Це перший раз вони на вайбер Вам написали? Яка прострочка у Вас?
Ні, не перший. Скидали моє фото з паспортом і обіцяли розіслати всім. А ще до цього повідомлення розіслали мамі, брату і сестрі. Лякали що керівнику будуть дзвонити. Я нічого не відписала і заблокувала. То Мурат написав через 10 днів з іншого номеру. Знову всім рідним написав. В мене пішов у блок.
просрочка майже місяць.
 
Пока тишина,но ещё ж не вечер...они вчера в такое время начали...

Но до этого были уже такие ситуации,я реакции ноль,окружение ноль,окружение окружения ноль.И затихли.Прошел месяц и опять..конец месяца ж.Планы горят у людей ...и "опы"
Скорее всего. Мне в I credit сказали, мол как не стыдно кредитного эксперта же оштрафуют. А гроши всим прислали смс, что в случае не уплаты передадут другим компаниям и за их действия они ответственности не несут
 
Доброго дня. Сьогодні вже допекли. Почали дзвонити до бившої свекрухи, оскорбляти. Створили групу в вайбері із мене брата мами і сестри бившого чоловіка. Це просто жесть. Спочатку не представлялись,тому було непонятно хто це,а потім самі ж скинули у вайбер запис розмови із бившою свекрухою. Це жесть просто якась. Що з оцим усім робити не знаю навіть.
Смените номер, и главное успокойтесь, а то так и с катушек полететь можно, они давят морально, а если родные не понимают вдвойне жесть. Потому вдох выдох, жизнь прекрасна, берегите себя и удачи вам.
Доброго дня. Сьогодні вже допекли. Почали дзвонити до бившої свекрухи, оскорбляти. Створили групу в вайбері із мене брата мами і сестри бившого чоловіка. Це просто жесть. Спочатку не представлялись,тому було непонятно хто це,а потім самі ж скинули у вайбер запис розмови із бившою свекрухою. Це жесть просто якась. Що з оцим усім робити не знаю навіть.
Смените номер, и главное успокойтесь, а то так и с катушек полететь можно, они давят морально, а если родные не понимают вдвойне жесть. Потому вдох выдох, жизнь прекрасна, берегите себя и удачи вам
 
Теж вчора бушував у мене Тимурчик))) Створив группу в вайбері з рідними таку єрись ніс що пересказувати гидко. Дякую йому. Всі рідні зрозуміли що так себе вести нормальна організація небуде. Самі мене заспокоїли. Так вчиняють тільки терористи і шахраї)) Після такого пресингу вирішувати з ними проблеми, себе не поважати! Щоб вони далі не робили мені байдуже. Оточуючі і рідні мене підтримують, а це головне.
 
Мм , знайоме ім'я у вайбері Vladimir . Хлопець мав кредит , вийшов на просрочку 2 неділі. І якраз через ці 14 днів прорвало цю особу. Vladimir- це баба , якщо судити по голосу- років +-20 , яку виперли з школи ,бо нащо там таке сміття тримати, якщо судити по переписці- то ще меньше років.
Зробило воно бесіду з родичами хлопця по лінії батька (батько з матір'ю розведені вже давно). Навіть двух братів батька добавили. Почала плюватись ядом в бесіді , але сонце не знало,що з бесіди всі вийдуть одразу і слухати її ніхто не буде. Її просто послали і всі вийшли з бесіди. Нам пояснили , що вести з ними бесіду не можна. Зміна сімки і ігнор. Родичі переживуть 1-2 місяці дзвінків.
 

Вкладення

  • S20104-224016(1).png
    S20104-224016(1).png
    49.1 Кб · Перегляди: 37
Назад
Угорі Унизу