• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гроші всім, шо від них очікувати?

А ймовірність Того що звернуться до суду?
Если будет суд (очень маловероятно) и муж проиграет его, то назначат удерживать с зарплаты 20% и не более того. Это получается в итоге даже выгоднее, чем рефинансировать займ. Пусть себя мониторит на сайте Судовой Влады и в Едином реестре должников, чтобы быть в курсе, подает ли на него кто-то или нет.
 
Если будет суд (очень маловероятно) и муж проиграет его, то назначат удерживать с зарплаты 20% и не более того. Это получается в итоге даже выгоднее, чем рефинансировать займ. Пусть себя мониторит на сайте Судовой Влады и в Едином реестре должников, чтобы быть в курсе, подает ли на него кто-то или нет.
Та у нас только эта фирма. Тоесть, если они завтра приедут и будут тыкать мне бумажками от каких то там нотариусов, я могу смело их послать? Без судового решения они ничего не могут?
 
Та у нас только эта фирма. Тоесть, если они завтра приедут и будут тыкать мне бумажками от каких то там нотариусов, я могу смело их послать? Без судового решения они ничего не могут?
Проверьте мужа на Едином Реестре Должников, если он там не числится, то можете посылать. Но, они к Вам на 99% ,что не придут.
 
А ймовірність Того що звернуться до суду?
вот пример решения суда https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/84410163/
когда эта шарашка туда обратилась, почитайте как их разнесли по всем статьям , признав, не без помощи распоряжения НКФУ, договор ничтожным и далее отказав во всех их требованиях
небольшая выдержка из решения, для наглядности
З розпорядження № 966 від 28.05.2019, розміщеного на офіційному сайті Нацкомфінпослуг : ... встановлено, що ТОВ “ФК “ВЕРОНА” було зобов`язано усунути порушення законодавства про фінансові послуги, про що повідомити Нацкомфінпослуг у строк до 27.06.2019. Текст розпорядження містить чітке зазначення, що за результатами аналізу оферт ТОВ “ФК “ВЕРОНА”, розміщених на сайті ГРОШІ ВСІМ, Нацкомфінпослуг встановило, що вони не містять істотних умов, передбачених законодавством для договору про надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту, а саме: розмір процентів за користування грошовими коштами (кредитом); розмір фінансового активу, зазначений у грошовому виразі, строки його внесення та умови взаєморозрахунків; прізвище, ім`я і по батькові фізичної особи, яка отримує фінансові послуги та її адресу, що є порушенням частини першої статті 11 Закону України «Про електронну комерцію». Внутрішні правила ТОВ “ФК “ВЕРОНА” без визначення істотних умов договору необхідних для договору даного виду, не можуть бути пропозицією (офертою) у розумінні статті 641 Цивільного кодексу України та частини першої статті 11 Закону, так як не виражають намір особи, яка її зробила, вважати себе зобов`язаною у разі її прийняття тобто надання кредиту конкретній особі у визначений строк у відповідній сумі та під конкретний розмір відсотків.
У зв`язку з цим, Нацкомфінпослуг встановило, що договори є такими, що не прирівнюються до договорів, укладених у письмовій формі, ТОВ “ФК “ВЕРОНА” надано фінансову послугу ОСОБА_1 з порушенням частини першої статті 6 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», відповідно до якої фінансові послуги відповідно до положень цього Закону надаються суб`єктами господарювання на підставі договору.
 
Не можу скачати, діє обмеження.
по правилам форума надо больше сообщений, походите по темам, может есть интересующие еще вопросы или другое , наберется количество и ограничения снимутся, это не так долго
 
по правилам форума надо больше сообщений, походите по темам, может есть интересующие еще вопросы или другое , наберется количество и ограничения снимутся, это не так долго
А є ті хто судився з цими "Гроші всім"?
 
Сложно было выиграть суд с ними?
Post automatically merged:

А вот если я дам им понять что я не "тупая" в плане законов и что меня нельзя запугать то они оставят нас в покое?
 
Останнє редагування:
Доброе утро. А вот мне и моим родственникам не только звонки поступали, фотоколлажи и еще сестре на работу отправили какое-то письмо директору что она больна туберкулезом. Просрочка 60 дней. Тело 5000 с процентами все, чтобы закрыть 17000 нужно, я ничего не продолжала. Что сделать чтобы оплатить тело 5000 и максимум 2000 грн?
 
І я такі смс,отримувала,наступну смс мені прислали,що виявили в мене майно(якого в мене немає) і поки затихли,що буде далі побачим.
Может там в письме опечатка?
Нашли лайно , на самом деле.:bye:
 
Что за затишье в теме?))Гроши всим от всех отстали?))) У меня 3000 тело, не платила ничего ниразу, просрочка месяца 1.5, точно не помню, так как не захожу в ЛК. Когда смотрела последний раз было процентов около 6 тыс. Немного на стреме, так как начиталась тут про них. Согласна на тело +% до просрочки. Мне тут в вайбере какой-то хрен писал от них, грозится продать и сказал что мне такое устроят, что я сама буду просить их взять у меня деньги
 
Назад
Угорі Унизу