• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Гроши всім. Воюю с ними

Дерзкий

Читач
Реєстрація
23 Вер 2021
Дописи
2
Реакції
3
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Дерзкий не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всем привет а я веду бой с шарагой гроші всім сегодня накатала кіберам на них заяву и в нбу пускай теперь они их кошмарять
 

Вкладення

  • IMG-34ea8daaef5c5ace1ce96db74c4dcf91-V.jpg
    IMG-34ea8daaef5c5ace1ce96db74c4dcf91-V.jpg
    7 Кб · Перегляди: 87
Шоб тока Вас осколками не зацепило.... :mosking:
 

Вкладення

  • images.jpeg
    images.jpeg
    6.1 Кб · Перегляди: 83
Всем привет а я веду бой с шарагой гроші всім сегодня накатала кіберам на них заяву и в нбу пускай теперь они их кошмарять
Можно примеры заявлений? Я тоже с ними воюю.вайбер атакуют, но не палятся, что от Вошей и Топ работают. Угрозы и клевета.
Скрины эти есть,
Шоб тока Вас осколками не зацепило.... :mosking:
А что так? Кроме угроз по вайберу и манипуляций, что они могут?
 
Останнє редагування:
А что так? Кроме угроз по вайберу и манипуляций, что они могут?
Раз не могут, так и геройствовать не о чем. Собственно, это касается и Ваших действий тоже. Что конкретно они вообще меняют в принципе?
 
Раз не могут, так и геройствовать не о чем. Собственно, это касается и Ваших действий тоже. Что конкретно они вообще меняют в принципе?
Получается, что просто полнейший игнор?
Я на них в киберполицию собралась писать, чтобы их активность поубавить, форумчане пишут - действует. А в чем тут геройственность?Да, согласна, вопрос не решится, но и пыл их притушить можно. Пусть напрягутся
 
Получается, что просто полнейший игнор?
Я на них в киберполицию собралась писать, чтобы их активность поубавить, форумчане пишут - действует. А в чем тут геройственность?Да, согласна, вопрос не решится, но и пыл их притушить можно. Пусть напрягутся
Попробуйте. :pardon:
 
Написала на этих ypoдoв на "Урядову гарячу лінію 1545", возможно, пригодится текст для единомышленников, буду рада замечаниям и корректировкам со стороны юристов. Это первое моё заявление. Переадресовали на "Національна поліція України". и ещё приложила скрины к заявлению.
"З 23.09.2021 р. невідомі мені особи у телефонному режимі вимагають та примушують мене сплатити гроші на розрахунковий банківський рахунок ТОВ «ФК «Верона» та ТОВ «ФК «Джоббер» із застосуванням погроз насильства та нанесення шкоди діловій репутації, створюють колажі з наклепами на моє оточення, поширюють у соц.мережах неправдиву інформацію щодо моєї родини. Крім того, такі самі дзвінки (з тих самих телефонних номерів) здійснюються моїм батькам, родичам, колегам та знайомим, їм надсилаються повідомлення аналогічного змісту (докази додаються).
Зазначені дії негативно впливають на мій психологічний та фізичний стан, а також стан моїх близьких, погіршують здоров’я, принижують честь, гідність та порушують моє конституційне право на недоторканність приватного життя.
Номера телефонів, іменовані «Тимур», «Николай», з яких надходях погрози: 0983540800,0989312653,0979089644,0680544483,0668532670. Є ще багато фотодоказів із їх вимаганням та смс з реквізитами саме цих компаній, за необхідності надам весь об'єм доказів.
У зв’язку з вищенаведеним, вважаю, що в діях осіб, які здійснюють представництво ТОВ «ФК «Верона» та ТОВ «ФК «Джоббер» містяться беззаперечні та очевидні ознаки складу кримінальних правопорушень, передбачених положеннями ст. 182 та ст. 189 КК України, тому прошу вжити заходів щодо перевірки відповідних обставин та вжиття необхідних заходів."

Теперь ещё в НБУ и уполномоченому ВРУ?
 
Назад
Угорі Унизу