• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Грошик як себе ведуть під час ВП

  • Автор теми Буба
  • Дата початку
  • Відповіді 3
  • Перегляди 550

Буба

Форумчанин
Реєстрація
3 Жов 2019
Дописи
423
Реакції
97
Бали
3,625
UAH
3.50
Ваш пол
Женский
Буба не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня.Підкажіть ,у кого вони назараз є? Як себе ведуть саме під час ВП. Протермінування виникло вже під час війни.Дякую
 
Доброго дня.Підкажіть ,у кого вони назараз є? Як себе ведуть саме під час ВП. Протермінування виникло вже під час війни.Дякую
Так само, прострочка почалася в кінці лютого, ніодного дзвінка (труколлер не визначив), одне смс вроді як про припинення нарахування % в березні і тиша..
 
Так само, прострочка почалася в кінці лютого, ніодного дзвінка (труколлер не визначив), одне смс вроді як про припинення нарахування % в березні і тиша..
Ну в мене просрочка з березня.Сьогодні в вайбер написали,що сплатіть або реструктуризація,допоможіть країні.тіло там велике 7500.
Але не можу зрозуміти смс відкрила, прочитала і воно кудись зникло.Чи телефонують/пишуть родичами під час війни?А так до цього був мені тільки один дзвінок
 
Доброго дня.Підкажіть ,у кого вони назараз є? Як себе ведуть саме під час ВП. Протермінування виникло вже під час війни.Дякую
Ніяк не ведуть.Ні до війни,ні під час війни)
Якщо хочете вирішити з ними питання,то можете написати на електронну пошту,і виставити свої вимоги.А ні,то забудьте.Прийде час,згадають.Ці люблять написи робити,правда їх поки заборонили)Поглядайте в судову владу,щоб не було сюрпризу)
 
Назад
Угорі Унизу