• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Грошик зробив колаж.

  • Автор теми Babaika
  • Дата початку
  • Відповіді 38
  • Перегляди 3K

Babaika

✩ Premium ✩
Реєстрація
15 Вер 2020
Дописи
5,506
Реакції
8,873
Бали
3,515
UAH
1.16
Babaika не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні грошик зробили колаж...Не просто фото з паспортом,а написали різну єрєсь..і тд...Від нас ігнор повний.Грозиться розіслати..Хто залишав на них скарги??чи допомогло???
 
Сьогодні грошик зробили колаж...Не просто фото з паспортом,а написали різну єрєсь..і тд...Від нас ігнор повний.Грозиться розіслати..Хто залишав на них скарги??чи допомогло???
пригрозить киберами явно не помешает.
 
Сьогодні грошик зробили колаж...Не просто фото з паспортом,а написали різну єрєсь..і тд...Від нас ігнор повний.Грозиться розіслати..Хто залишав на них скарги??чи допомогло???
Лучше не ждите, сразу скрин и заяву на них, чтоб и мысли даже не было разослать, y6людku
 
Лучше и туда и туда, чтоб наверняка) думаю не помешает
Лучше и туда и туда, чтоб наверняка) думаю не помешает
Лучше и туда и туда, чтоб наверняка) думаю не помешает
Вже у ВАФК накатала...зараз кіберам полетить....може притихнуть...
 
Сьогодні грошик зробили колаж...Не просто фото з паспортом,а написали різну єрєсь..і тд...Від нас ігнор повний.Грозиться розіслати..Хто залишав на них скарги??чи допомогло???
конечно, реагируйте и жалуйтесь куда только можно, должно помочь
 
Мне нравится логика этих дуриков Слепить коллаж и надеяться, что за это им дадут деньги.. Нет слов
 
Мне нравится логика этих дуриков Слепить коллаж и надеяться, что за это им дадут деньги.. Нет слов
Какая у них логика?? Это безмозглые имбицилы!) Инфузория-туфелька по сравнению с ними -это Франкинштейн)
 
Мне нравится логика этих дуриков Слепить коллаж и надеяться, что за это им дадут деньги.. Нет слов
Нормальная логика! Задай себе вопрос, допустим с 10 рядовых заёмщиков после коллажа сколько сломя голову побегут платить? Если бы была статистика, цифра удивила бы!
И ещё: зачем делать коллаж??? Потому что чмочники злые и безсовестние??? А ответ один: потому что это работает!!!
 
Нормальная логика! Задай себе вопрос, допустим с 10 рядовых заёмщиков после коллажа сколько сломя голову побегут платить? Если бы была статистика, цифра удивила бы!
И ещё: зачем делать коллаж??? Потому что чмочники злые и безсовестние??? А ответ один: потому что это работает!!!
Да,многие боятся позора... Страшно,стыдно.Что скажут люди..
 
Нормальная логика! Задай себе вопрос, допустим с 10 рядовых заёмщиков после коллажа сколько сломя голову побегут платить? Если бы была статистика, цифра удивила бы!
И ещё: зачем делать коллаж??? Потому что чмочники злые и безсовестние??? А ответ один: потому что это работает!!!
Я якщо чесно,до сих пір відійти не можу...неприємно..несмертельно...але пережить можна..Я вчора позвонила у нбу..і просто була шокована відповіддю..Коли я ій все пояснила,розповіла про колаж.Розповіла що погрожують працювати з окружением...вона так спокійно відповіла.Ну що я вам можу сказати...звертайтеся в правоохоронні органи..це ж ще треба розбиратися які погрози були....у кожноі компаніі є своі внутрішні порядки і вони за це отримують гроші...Ідіть в правоохоронні органи...Я ледь із стільчика не впала...Регулятор хрєнов....
 
Я якщо чесно,до сих пір відійти не можу...неприємно..несмертельно...але пережить можна..Я вчора позвонила у нбу..і просто була шокована відповіддю..Коли я ій все пояснила,розповіла про колаж.Розповіла що погрожують працювати з окружением...вона так спокійно відповіла.Ну що я вам можу сказати...звертайтеся в правоохоронні органи..це ж ще треба розбиратися які погрози були....у кожноі компаніі є своі внутрішні порядки і вони за це отримують гроші...Ідіть в правоохоронні органи...Я ледь із стільчика не впала...Регулятор хрєнов....
За такі "внутрішні порядки"голови треба відкручувати.
 
За такі "внутрішні порядки"голови треба відкручувати.
Правда не знаю чи допоможе у Вафк не відшили...вислухали...і сказали сьогодні все на електронку відправити і кіберам.....
За такі "внутрішні порядки"голови треба відкручувати.
Всі родичі чоловіка на прозвоні були із самого ранку і до сьогодні....
 
Назад
Угорі Унизу