• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Грошик зробив колаж.

  • Автор теми Babaika
  • Дата початку
  • Відповіді 38
  • Перегляди 3K
А киньте ссылочку пожалуйста, куда жаловаться, если что... ?
Я звонила на номер 0 800 204 152.Це гаряча ВАФК.https://cyberpolice.gov.ua а це кібер поліція.Там на сайті залишала запит.Але дуже не надійтеся,в мене все одно розіслали по однокласниках.Добре що люди тьфу тьфу нормальні.
 
Я звонила на номер 0 800 204 152.Це гаряча ВАФК.https://cyberpolice.gov.ua а це кібер поліція.Там на сайті залишала запит.Але дуже не надійтеся,в мене все одно розіслали по однокласниках.Добре що люди тьфу тьфу нормальні.
А как они нашли одноклассников? У вас соц сети открыты?
 
А как они нашли одноклассников? У вас соц сети открыты?
Все видалено.давно до прострочок.Я не знаю.Але розіслали тим хто був зі мною на фото.Там 5 чоловік буао.От ім і послали.І це кредит чоловіка..не мій...а за оплату не домовилися.от той ука і розіслав...
 
Я якщо чесно,до сих пір відійти не можу...неприємно..несмертельно...але пережить можна..Я вчора позвонила у нбу..і просто була шокована відповіддю..Коли я ій все пояснила,розповіла про колаж.Розповіла що погрожують працювати з окружением...вона так спокійно відповіла.Ну що я вам можу сказати...звертайтеся в правоохоронні органи..це ж ще треба розбиратися які погрози були....у кожноі компаніі є своі внутрішні порядки і вони за це отримують гроші...Ідіть в правоохоронні органи...Я ледь із стільчика не впала...Регулятор хрєнов....
Телефонували в НБУ люди ,яких поставили на прозвон і називали їх персональні дані і факти,які про них нарили.Нам сказали-пишіть для компанії заперечення на обробку персональних даних,вони зобов'язані протягом 10 днів розглянути, якщо через 10 днів не припинять,то ідіть в поліцію. Як це назвати? Або я тупа або не знаю... Як це на них не можна вплинути і заборонити їх діяльність? Банк не дає навіть 500 грн чи 1000грн ні готівкою ні ліміту на картку,бо дохід недостатній,а вони по 20 тис легко, якщо і так зрозуміло ,що не буде змоги у людини їх віддати через місяць ще й з їх космічними %. Налагодили б роботу банків і ніхто туди не лізби і люди не вішалися б і не стрілялися б як той хлопчик , який на днях застрелився через 25 тисяч боргу цим виродкам
 
Телефонували в НБУ люди ,яких поставили на прозвон і називали їх персональні дані і факти,які про них нарили.Нам сказали-пишіть для компанії заперечення на обробку персональних даних,вони зобов'язані протягом 10 днів розглянути, якщо через 10 днів не припинять,то ідіть в поліцію. Як це назвати? Або я тупа або не знаю... Як це на них не можна вплинути і заборонити їх діяльність? Банк не дає навіть 500 грн чи 1000грн ні готівкою ні ліміту на картку,бо дохід недостатній,а вони по 20 тис легко, якщо і так зрозуміло ,що не буде змоги у людини їх віддати через місяць ще й з їх космічними %. Налагодили б роботу банків і ніхто туди не лізби і люди не вішалися б і не стрілялися б як той хлопчик , який на днях застрелився через 25 тисяч боргу цим виродкам
В моєі куми у подруги чоловік повісився.Залишилися батьки без сина.2 дітей без батька.І жінка вдова.Десь у Харківській області.років 2-2.5 тому.Точно не скажу.ой....у нас взагала все складно...
 
В моєі куми у подруги чоловік повісився.Залишилися батьки без сина.2 дітей без батька.І жінка вдова.Десь у Харківській області.років 2-2.5 тому.Точно не скажу.ой....у нас взагала все складно...
Мені ці козляри таке влаштували,що перша думка теж така була. Добре,що Бог дав розуму це витерпіти.
 
Мені ці козляри таке влаштували,що перша думка теж така була. Добре,що Бог дав розуму це витерпіти.
Я не очікувала від них такого..я думала що егроші відбиті...ну а ці теж далеко не пішли...поруч ходять
 
В моєі куми у подруги чоловік повісився.Залишилися батьки без сина.2 дітей без батька.І жінка вдова.Десь у Харківській області.років 2-2.5 тому.Точно не скажу.ой....у нас взагала все складно...
Мне вот интересно а много ли таких случаев? И можно ли это подвести под статью УК? Кто-то же должен ответить за такое...
 
Мне вот интересно а много ли таких случаев? И можно ли это подвести под статью УК? Кто-то же должен ответить за такое...
Много случаев, но не все афишируют . Ни под какую статью ,на суд Божий .
 
Мне вот интересно а много ли таких случаев? И можно ли это подвести под статью УК? Кто-то же должен ответить за такое...
Та в тому то і проблема,що ніхто ще і не відповів.....Коли хоча б одного колекторасика знайдуть підвішеним ніжками вгору,тоді може щось зміниться....може..
 
Много случаев, но не все афишируют . Ни под какую статью ,на суд Божий .
Та в тому то і проблема,що ніхто ще і не відповів.....Коли хоча б одного колекторасика знайдуть підвішеним ніжками вгору,тоді може щось зміниться....може..
Мое мнение если пару таких случаев в СМИ показать то кто то начнет шевелится. А вот если кто-то коллектора к верху ногами повесит то все будет ещё печальней.
 
Мое мнение если пару таких случаев в СМИ показать то кто то начнет шевелится. А вот если кто-то коллектора к верху ногами повесит то все будет ещё печальней.
За такі випадки ніхто не буде розбиратися...всі про це знають.....і поліція...і вище керівництво...Ви думаєте саме керівництво мфо не знає про методи вибивання боргів????знає звісно.....але реакціі немає і не буде....
 
За такі випадки ніхто не буде розбиратися...всі про це знають.....і поліція...і вище керівництво...Ви думаєте саме керівництво мфо не знає про методи вибивання боргів????знає звісно.....але реакціі немає і не буде....
Реакции не будет пока кого-то не посадят за такие действия. Есть же статья какая-то под которое это все можно подвести. А таких ситуаций не одна и не две. А если резонанс будет может кто-то в Раде и почешится. Хоспати та кого я обманываю... Всем побую...
 
Реакции не будет пока кого-то не посадят за такие действия. Есть же статья какая-то под которое это все можно подвести. А таких ситуаций не одна и не две. А если резонанс будет может кто-то в Раде и почешится. Хоспати та кого я обманываю... Всем побую...
Всім ....тут вже від сприйняття залежить кожноі людини.....Всі це пережили....і знаходили вихід із ситуаціі....
 
Мне нравится логика этих дуриков Слепить коллаж и надеяться, что за это им дадут деньги.. Нет слов
ну, мне кажется в плане отношения к коллажам люди делятся на две катергории - одни боятся, что узнают о их задолженности (а что делать чтобы родных не бескокоили и пр), и те, кого шантажисты просто злят. так может и заплатил бы им хоть тело, но после этих недепых попыток морального давление, не заплатить, а наказать охота. и из принципа таким "умным" не платить. ничего.
 
Мое мнение если пару таких случаев в СМИ показать то кто то начнет шевелится. А вот если кто-то коллектора к верху ногами повесит то все будет ещё печальней.
Показывали. И не раз.
А следующим сюжетом было как бравые бойцы СБУ укладывали звонилок перепуганых мордой в пол.
На этом всё. Месть типа осуществилась...
Да и вообще, чисто моё мнение, если человека взрослого до суицида довёл голос в телефоне - тут больше вопрос к психике и адекватности самого самоубийцы...
 
Показывали. И не раз.
А следующим сюжетом было как бравые бойцы СБУ укладывали звонилок перепуганых мордой в пол.
На этом всё. Месть типа осуществилась...
Да и вообще, чисто моё мнение, если человека взрослого до суицида довёл голос в телефоне - тут больше вопрос к психике и адекватности самого самоубийцы...
Если человек психически не устойчив это не делает его хуже чем все остальные. И не снимает ответственности с тех кто его подтолкнул к этому шагу.
 
Если человек психически не устойчив это не делает его хуже чем все остальные.
Я об этом и не говорил...
И не снимает ответственности с тех кто его подтолкнул к этому шагу.
Ну его может к такому подтолкнуть что угодно...к примеру что жена ушла к другому...так жену - в цугундер тогда?

Я не о том что творят эти сволочи, а о нерациональной неадекватности суицида в общем, как поступка на фоне "долгов в мфо".
Это моё субъективное мнение.
 
Назад
Угорі Унизу