• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Miloan Грозятся сделать исполнительную надпись. Возможно ли во время военного положения?

  • Автор теми pro100r
  • Дата початку
  • Відповіді 31
  • Перегляди 3K

pro100r

Читач
Реєстрація
23 Лис 2022
Дописи
3
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
pro100r не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Приветствую всех читателей!

В просрочке 45 дней, милоан сегодня прислал такое сообщение:

, інформуємо про винесення виконавчого напису нотаріуса! Оплата/лонгація тут:

На сколько слышал, что в вп надпись наложить не могут, так ли это?
 
Приветствую всех читателей!

В просрочке 45 дней, милоан сегодня прислал такое сообщение:

, інформуємо про винесення виконавчого напису нотаріуса! Оплата/лонгація тут:

На сколько слышал, что в вп надпись наложить не могут, так ли это?
Не могут, пока война.
Что будет потом..посмотрим
 
Не могут, пока война.
Что будет потом..посмотрим
Странно сейчас они работают, никаких скидочных предложений нет. Сам предлагал закрыть за тело - отказ, говорят только полная сумма с процентами. А тут ещё такие сообщения начали слать)
 
Странно сейчас они работают, никаких скидочных предложений нет. Сам предлагал закрыть за тело - отказ, говорят только полная сумма с процентами. А тут ещё такие сообщения начали слать)
Да забейте на идиотов)))
 
Странно сейчас они работают, никаких скидочных предложений нет. Сам предлагал закрыть за тело - отказ, говорят только полная сумма с процентами. А тут ещё такие сообщения начали слать)
на 60+ день самі запропонують тіло
 
При этом результаты опроса в нашем Телеграм-канале говорят о том, что большинство таки предлагает закрыть задолженность за тело кредита
Телеграм канал АнтиКоллектор

Наверное, милоан самые бронелобые)))
 
Не могут, пока война.
Что будет потом..посмотрим
А коли закінчиться, то зможуть?
Наскільки я пам'ятаю, то постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 № 480 «По внесення змін до деяких постанов КМУ щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» з Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 № 1172, було виключено розділ «Стягнення заборгованості з підстав, що випливають з кредитних відносин».
Мені здається, що навіть після війни нотаріуси більше не зможуть клепати виконавчі написи... Чи може я помиляюсь?
 
А коли закінчиться, то зможуть?
Наскільки я пам'ятаю, то постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 № 480 «По внесення змін до деяких постанов КМУ щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» з Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 № 1172, було виключено розділ «Стягнення заборгованості з підстав, що випливають з кредитних відносин».
Мені здається, що навіть після війни нотаріуси більше не зможуть клепати виконавчі написи... Чи може я помиляюсь?
Подивіться назву постанови, якую відбулось скасування. Бо з моєю 1 полоскою, я до завтра буду шукати
Є думка, що наші "генії", коли будуть впорядковувати законодавство,можуть і її скасувати
 
Неужели они могут с таким то долгом в суд подать?
 

Вкладення

  • 4151C378-00FA-4429-9F20-73E029128A1D.jpeg
    4151C378-00FA-4429-9F20-73E029128A1D.jpeg
    35.5 Кб · Перегляди: 136
  • 686EE119-69D6-45BF-85CF-9FB237CD9A7E.jpeg
    686EE119-69D6-45BF-85CF-9FB237CD9A7E.jpeg
    76 Кб · Перегляди: 155
Звичайно можуть.
Але чи подадуть саме зараз - ніхто напевно вам не скаже.
Сколько кормила их пролонгациями на прошлой неделе написала им за тело заплатить наотрез отказались хотят только все и сразу
 
Сколько кормила их пролонгациями на прошлой неделе написала им за тело заплатить наотрез отказались хотят только все и сразу
В ігнор. Самі запропонують.
Якщо багато пролонгацій - я би взагалі забив ( що власне і роблю ) на них.
 
Мне милоан предлагал закрыть за тело где-то дней через 50-60 после начала просрочки. А то и раньше. Но я забила. Теперь как год у Вердикт Капитала.
 
Мне милоан предлагал закрыть за тело где-то дней через 50-60 после начала просрочки. А то и раньше. Но я забила. Теперь как год у Вердикт Капитала.
вот кстати не находил чтоб вк подавали в суд по милоану именно.
 
Прийшло смс, що справу закріплено за юристом, почато підготовку позовної заяви
Це лякалка чи готують позов до суду
 
Прийшло смс, що справу закріплено за юристом, почато підготовку позовної заяви
Це лякалка чи готують позов до суду
В обычном случае, это пугалка. Но, н кто не запрещает Вам пользоваться реестром суда
 
Мабуть усім таке смс відправили милоан, я таке відразу видаляю.
 
Мені теж таке від Мілоан прийшло. Це лякалка? Кому присилали не було суду?
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-01-19-14-01-50-750_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2023-01-19-14-01-50-750_com.google.android.apps.messaging.jpg
    34.1 Кб · Перегляди: 97
Назад
Угорі Унизу