• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

📺 HDR або "Хрєн Дає Результат": по тєлєкам LG та іншим

Mercato®

Антиколектор онлайн
Компанія
Реєстрація
23 Жов 2018
Дописи
6,999
Реакції
14,193
Бали
10,005
UAH
162.00
Ваш пол
Мужской
В мене LG і доволі новий.
Але чомусь вбудований плеєр не завжди корректно хаває формати відео. А кіно я люблю 😎
Фільми у HDR більш яскраві. Однак часто значок "HDR" не світиться під час запуску відео.
Хто шукав рішення?
 
В мене LG і доволі новий.
Але чомусь вбудований плеєр не завжди корректно хаває формати відео. А кіно я люблю 😎
Фільми у HDR більш яскраві. Однак часто значок "HDR" не світиться під час запуску відео.
Хто шукав рішення?
Як варіант поставити ще плеер ,на всякий випадок стоїть MX Player
 
Нє, у лижиків своя замутка. То тіпа андроїд, але не андроїд)
Можна тільки з їх магазину.
Та ,я вже подивився ,ну то спробуйте щось із їхнього ,бо буває що рідний не хоче читати ,а сторонній залюбки
 
Нє, у лижиків своя замутка. То тіпа андроїд, але не андроїд)
Можна тільки з їх магазину.
Хз як в Голдстарах, в мене на смартіку 4К самсунговському щось подібне було, то я виключав автооновлення ПО і вручну оновлював.
Проблема зникала.
Там якась керня з тими автооновленнями кодеків була в мене... але то самс, може в тебе по іншому.
 
Хз як в Голдстарах, в мене на смартіку 4К самсунговському щось подібне було, то я виключав автооновлення ПО і вручну оновлював.
Проблема зникала.
Там якась керня з тими автооновленнями кодеків була в мене... але то самс, може в тебе по іншому.
Отож ,понакуповують замудрих телевізорів ,а потім мучаються 😉
 
Назад
Угорі Унизу