• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ідея банк погрожує судом

  • Автор теми AntyMFO
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 1K

AntyMFO

Форумчанин
Реєстрація
26 Січ 2022
Дописи
120
Реакції
107
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
AntyMFO не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт, є споживчий кредит від жовтня на 50 тис. Платив до лютого все як положено. З лютого до тепер прострочка. До тепер не чіпали, на днях подзвонили на стаціонарний, сказали заплатіть хоть щось, бо подаємо в суд. Як діяти? платити чи готуватися до війни з ними?
 
заплатіть хоть щось
Фактически предлагают Вам выкинуть деньги на ветер. Вот эти "заплатить хоть что-то" не приведут ровным счётом ни к чему: сумма не уменьшится, ничего не измениться, кроме как просто выкинете деньги.

бо подаємо в суд
Так в чем проблема? Пусть подают.
 
Привіт, є споживчий кредит від жовтня на 50 тис. Платив до лютого все як положено. З лютого до тепер прострочка. До тепер не чіпали, на днях подзвонили на стаціонарний, сказали заплатіть хоть щось, бо подаємо в суд. Як діяти? платити чи готуватися до війни з ними?
Готуйтесь до суду, тому що Вас не спасе те, що Ви хоть щось заплатите. То, що Ви заплатите з'їдять проценти і будуть Вас так доїти далі.
 
Готуйтесь до суду, тому що Вас не спасе те, що Ви хоть щось заплатите. То, що Ви заплатите з'їдять проценти і будуть Вас так доїти далі.
А є шанси перемогти в суді з ними? Я знаю,що там у договорі є ячейка "інші послуги банку" ,яка на мою думку є незаконною.
 
Привіт, є споживчий кредит від жовтня на 50 тис. Платив до лютого все як положено. З лютого до тепер прострочка. До тепер не чіпали, на днях подзвонили на стаціонарний, сказали заплатіть хоть щось, бо подаємо в суд. Як діяти? платити чи готуватися до війни з ними?
В мене вони в грудні будуть в ігнорі вже три роки.Сумма не маленька,прихожани були в погрози.Чекала Іін поки що немає
 
А є шанси перемогти в суді з ними? Я знаю,що там у договорі є ячейка "інші послуги банку" ,яка на мою думку є незаконною.
Звичайно є шанси перемогти. Ви як мінімум у суді уберете комісію, яку вони ліплять у договорах за обслуговування кредиту- вона незаконна. Потім має значення скільки Ви брали і скільки Ви внесли грошей. Треба буде дивитись документи, якщо подадуть на Вас до суду.
 
А разве они имеют право сейчас подавать в суд, если по закону заёмщик не несёт ответственности за неуплату?
 
А разве они имеют право сейчас подавать в суд, если по закону заёмщик не несёт ответственности за неуплату?
Конечно имеют. Сейчас активно подают в суд банки. Особенно банки.
 
А є шанси перемогти в суді з ними? Я знаю,що там у договорі є ячейка "інші послуги банку" ,яка на мою думку є незаконною.
Так ця ячейка не законна. Я на цій ячейці виграла суд все вів адвокат та до суду подавала я.
 
Если бы каждый раз за фразу - мы подадим на тебя в суд , мне давали конфетку , то у меня бы *опа слиплась бы ?? шлите их лесом , сейчас война , позаботьтесь о себе , деньги лишними не будут .
 
Назад
Угорі Унизу