• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Інстакеш маю проблеми

Delpiero1989

Форумчанин
Реєстрація
8 Кві 2020
Дописи
89
Реакції
54
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Delpiero1989 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
День добрий, що робити з інстакеш, просрочка 155 днів, брав 20000 на рік, зробив 3 платежи по 4500, і все закінчились гроші.
 
День добрий, що робити з інстакеш, просрочка 155 днів, брав 20000 на рік, зробив 3 платежи по 4500, і все закінчились гроші.
А в чому проблема? Що Вам мішає і дальше ігнорувати?
Я його також маю, 17000 але тіло їм вже оплатила, більше платежів вносити не буду...
 
А в чому проблема? Що Вам мішає і дальше ігнорувати?
Я його також маю, 17000 але тіло їм вже оплатила, більше платежів вносити не буду...
День добрий, що робити з інстакеш, просрочка 155 днів, брав 20000 на рік, зробив 3 платежи по 4500, і все закінчились гроші.
А як ви брали??? Цікаво як вони дають!!!
 
Там нужны фото паспорта.контактные номера?
Ну я читала что инстакеш копирует подписчиков,что-то в этом роде.Если в инете то чем они отличаются от других? Мороз.У меня есть в кредитсервис брала в отделении, подписала,но нет чем платить,что дальше будет незнаю.Тоже волнуюсь.
 
Там нужны фото паспорта.контактные номера?
Ні, лише паспорт і код, але це щось типу укрпозика, від дінеро, тобто все що на вас має дінеро, це і буде мати інстакеш
Щось я в інеті такого не найду!!!:dash1:
Ну я читала что инстакеш копирует подписчиков,что-то в этом роде.Если в инете то чем они отличаются от других? Мороз.У меня есть в кредитсервис брала в отделении, подписала,но нет чем платить,что дальше будет незнаю.Тоже волнуюсь.
По суті нічим, це таке саме шобло як і решта.....
Якщо не маєте чим платити то нічого не зробиш, зараз у всіх така проблема, а вони почекають..
 

Вкладення

  • Screenshot_20200408_171019_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200408_171019_com.android.chrome.jpg
    145.4 Кб · Перегляди: 86
А в чому проблема? Що Вам мішає і дальше ігнорувати?
Я його також маю, 17000 але тіло їм вже оплатила, більше платежів вносити не буду...
Да якийсь вже пише на вайбер що завтра будуть родичів шукати
А як ви брали??? Цікаво як вони дають!!!
Так само через сайт
 
Да якийсь вже пише на вайбер що завтра будуть родичів шукати

Так само через сайт
І що?! Поясніть родичам шоб не відповідали на незнайомі, от і все..... Вони тим і користуються, якщо ви покажете що вам байдуже, а вам і має бути байдуже, вони нічого не зроблять, ті "притони" мфо-шні мало на Вас, та і на інших громадянах грошей заробили? Досить їх годувати!!!
 
Назад
Угорі Унизу