• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Інтер риск просить оплатити кредит для Дінеро

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 7
  • Перегляди 792

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім сьогодні отримала дзвінок від інтер риску їм продав Дінеро або віддав на прозвон. Баламут почав мені розказувати щоб я взяла кредит і їм погасила тобто Дінеро, бо вони зробили акцію за тіло, я сказала що зараз грошей нема а він каже беріть кредит в родичів позичайте. 135 днів утримую кошти в четвер має дзвонити. прислали смс на телефон що вони перевірили аналіз мого фінансового стану і вмрішили що я платіжоспроможна людина і ухиляюся від оплати. чекайте рішення комісіі. підскажіть хто з ними мав діло
 
Доброго дня всім сьогодні отримала дзвінок від інтер риску їм продав Дінеро або віддав на прозвон. Баламут почав мені розказувати щоб я взяла кредит і їм погасила тобто Дінеро, бо вони зробили акцію за тіло, я сказала що зараз грошей нема а він каже беріть кредит в родичів позичайте. 135 днів утримую кошти в четвер має дзвонити. прислали смс на телефон що вони перевірили аналіз мого фінансового стану і вмрішили що я платіжоспроможна людина і ухиляюся від оплати. чекайте рішення комісіі. підскажіть хто з ними мав діло
Скільки ви ще будете з ними вести діалог?Вам ще не надоїло?Вони що завгодно будуть вам розказувати,аби ви бігли платити.
 
Доброго дня всім сьогодні отримала дзвінок від інтер риску їм продав Дінеро або віддав на прозвон. Баламут почав мені розказувати щоб я взяла кредит і їм погасила тобто Дінеро, бо вони зробили акцію за тіло, я сказала що зараз грошей нема а він каже беріть кредит в родичів позичайте. 135 днів утримую кошти в четвер має дзвонити. прислали смс на телефон що вони перевірили аналіз мого фінансового стану і вмрішили що я платіжоспроможна людина і ухиляюся від оплати. чекайте рішення комісіі. підскажіть хто з ними мав діло
Скажіть їм, щоб ще перевірили аналіз сечі, крові та калу про всяк випадок
 
Доброго дня всім сьогодні отримала дзвінок від інтер риску їм продав Дінеро або віддав на прозвон. Баламут почав мені розказувати щоб я взяла кредит і їм погасила тобто Дінеро, бо вони зробили акцію за тіло, я сказала що зараз грошей нема а він каже беріть кредит в родичів позичайте. 135 днів утримую кошти в четвер має дзвонити. прислали смс на телефон що вони перевірили аналіз мого фінансового стану і вмрішили що я платіжоспроможна людина і ухиляюся від оплати. чекайте рішення комісіі. підскажіть хто з ними мав діло
А зачем вы с ними разговариваете?) Какой итог разговора рассчитываете получить?)))
Не понимаю:) коллекционируете их приколы?
 
перевірили аналіз мого фінансового стану і вмрішили що я платіжоспроможна людина і ухиляюся від оплати. чекайте рішення комісіі.
Это типичная любимая их фраза запугивания... Какая комисия?....
Сидит молодой человек с телефоном в руках и вливает вам бред.Так понятно?
 
Если есть желание трубку можно брать когда есть деньги) а остальное то лишь вам нервы розшатать,предыдущие комментаторы правы, не общайтесь лучше, вам самим легче будет?
 
Назад
Угорі Унизу