• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Інвалідність і банкрутство

  • Автор теми AntyMFO
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 735

AntyMFO

Форумчанин
Реєстрація
26 Січ 2022
Дописи
120
Реакції
107
Бали
913
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
AntyMFO не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Чи можу я почати процедуру банкротства, якщо я інвалід 3 група? Офіційно отримую лише пенсію. Майна на собі не маю. Прострочки 3 тижні по мфо, карточних лімітах. Платити зараз шарагам не маю чим і не збираюсь. Хто, що порадить?
 
Чи можу я почати процедуру банкротства, якщо я інвалід 3 група? Офіційно отримую лише пенсію. Майна на собі не маю. Прострочки 3 тижні по мфо, карточних лімітах. Платити зараз шарагам не маю чим і не збираюсь. Хто, що порадить?
якщо є кошти - теоретично, так, можете.
яке у вас тіло боргу? без відсотків.
 
Чи можу я почати процедуру банкротства, якщо я інвалід 3 група? Офіційно отримую лише пенсію. Майна на собі не маю. Прострочки 3 тижні по мфо, карточних лімітах. Платити зараз шарагам не маю чим і не збираюсь. Хто, що порадить?
Можливо в цій темі знайдете відповіді на свої питання
 
Скільки часу триває процедура? Вартість +-
близько 60 тис. це все під ключ, з послугами адвоката, судовими зборами, інше... не залежить від того скільки буде йти процедура...
по часу - ви фоп?
якщо ні, то близько 6 місяців (в середньому), можливо і за 3 закінчити...
 
близько 60 тис. це все під ключ, з послугами адвоката, судовими зборами, інше... не залежить від того скільки буде йти процедура...
по часу - ви фоп?
якщо ні, то близько 6 місяців (в середньому), можливо і за 3 закінчити...
Ні, я не фоп. Вп, внн ще нема. Але мфо загнали у глухий кут. Зараз віддаю людям борги. Працюю неофіційно.
 
близько 60 тис. це все під ключ, з послугами адвоката, судовими зборами, інше... не залежить від того скільки буде йти процедура...
по часу - ви фоп?
якщо ні, то близько 6 місяців (в середньому), можливо і за 3 закінчити...
Коли суд визнає банкротом, що буде з пенсією. І чи пустять за кордон?
 
спишуть всі борги в 0, навіть нічого не буде підпадати під реструктуризацію
Якщо я буду готовий до процедури, до вас можна звертатись, чи до когось з форуму(юристів)?
 
Назад
Угорі Унизу