• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ищу друзей по неесчастью Новоград-Вольінский!!!!

Потомучто ищем поддержку, мужчиньІ питаються до последнего разгребти, но увьІ все мьІ в одной лодке ж...

Єноти сказочні, з 10 к за 2 місяці вже 47 к нарахували
За день 2500 нарахували
Радився з одним з України в нього є канал казав що еноти тільки можуть подати в суд а інші тільки дзвінки і то єноти договір порушили тому і не зможуть в суд подати отак якщо хочете можемо зізвонитись колись і про них договоритись
 
За день 2500 нарахували
Радився з одним з України в нього є канал казав що еноти тільки можуть подати в суд а інші тільки дзвінки і то єноти договір порушили тому і не зможуть в суд подати отак якщо хочете можемо зізвонитись колись і про них договоритись
Теж читала що вони не подають, або рідко, в мене є гроші ці точно можуть подати(або преміум актив), в місті найближчим часом буде 2 суди
 
Теж читала що вони не подають, або рідко, в мене є гроші ці точно можуть подати(або преміум актив), в місті найближчим часом буде 2 суди
Які суди. Це суди по цим кредитам. скажіть будьласка
 
За день 2500 нарахували
Радився з одним з України в нього є канал казав що еноти тільки можуть подати в суд а інші тільки дзвінки і то єноти договір порушили тому і не зможуть в суд подати отак якщо хочете м
Які суди. Це суди по цим кредитам. скажіть будьласка
Преміум актив про стягнення заборованості, мфо є гроші продають борги, а ті подають в суд, на форумі теж є на кого ці чм0 подали, чекаємо що буде далі
 
Я лично знаю троих))) так что аккерманцы не отстают))
А кто такие аккерманцьІ?:facepalm:
О...хоч один друг по нещастю.Я думала що на весь город одна я такая пришелепкувата???
Багато людей не знають про форум, я ось з свого міста теж тільки декілька знайшла, а такто нас мільйони мабуть
 
Боже до чого безгрошивя доводить людей.
 
Привет друг! Как у тебя сейчас обстоят дела?

Я з приватом щось, не хочу тягатись
На меня приват уже в суд подал. И был суд. В исполнительнуб службу так и не передали уже 3 месяц. Переехала в другой город. Переживаю только что в Киеве родник остались и им будут наяривать
 
Назад
Угорі Унизу