• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Исполнительные надписи во время военного положения

Я сама офигела, пересчитала количество цифр несколько раз.
Завтра буду выяснять откуда такая баснословная сумма.
От неё было вп на вычет из зарплаты суммы 9353 от 21 января этого года. А сегодня как оказалось появилось новое постановление на блок счетов для вычета этой суммы. Постановление от 24.08.2022 года.
Подскажите снимет ли банк арест?
 
Останнє редагування:
Я сама офигела, пересчитала количество цифр несколько раз.
Завтра буду выяснять откуда такая баснословная сумма.
От неё было вп на вычет из зарплаты суммы 9353 от 21 января этого года. А сегодня как оказалось появилось новое постановление на блок счетов для вычета этой суммы. Постановление от 24.08.2022 года.
Подскажите снимет ли банк арест?
ну, я же не банк))) не могу за них ответить. по закону, при такой сумме, должны дать вам возможность пользоваться счетом
 
Аналогично,карту вчера заблокала.
Но сумма у меня не указана в моно.Мразота та ещё.Подарок на праздник сделала.
 
Аналогично,карту вчера заблокала.
Но сумма у меня не указана в моно.Мразота та ещё.Подарок на праздник сделала.
В моно я увидела кто, а потом в Дие уже посмотрела, что добавился пункт в ВП которое есть. Т.к. сумма которая в минусе на карте Райфайзен просто бред
 
Мадам Серебрийская просто приху....а,честно сказать
 
Могут ли сейчас влипить ИНН и ВП, поблакировать карты и снимать проценты с дохода?
 
Приватні виконавці, бо один типу блохер сказав, що їм знов це розрішили
Тобто якщо у мене не було ИНН до 24 числа, то зараз його не можуть зробити, тобто не може бути й ВП, вірно?
 
Останнє редагування:
Приватні виконавці, бо один типу блохер сказав, що їм знов це розрішили
Дурня
Тобто якщо у мене не було ИНН до 24 числа, то зараз його не можуть зробити
Зараз ні...але ви не можете знати чи ВНН не було зроблено ще раніше. Бо це немає де подивитись. Нема таких доступних реєстрів.
В мене особисто, для прикладу, було вчинено ВНН про яке я не знав. А взнав аж через рік, коли по ньому було відкрито провадження з усіма витікаючими.
тобто не може бути й ВП, вірно?
Може.
Вище написав... а ще є суд, по якому теж можуть відкрити ВП
 
І часто зараз роблять через суд? Чи поки воєнний час можно розлабитися по цьому питанню?
Дурня

Зараз ні...але ви не можете знати чи ВНН не було зроблено ще раніше. Бо це немає де подивитись. Нема таких доступних реєстрів.
В мене особисто, для прикладу, було вчинено ВНН про яке я не знав. А взнав аж через рік, коли по ньому було відкрито провадження з усіма витікаючими.

Може.
Вище написав... а ще є суд, по якому теж можуть відкрити ВП
І чи буде в мене час, наприклад, щоб якщо перенести виплати на почту з карточки, перед блокуванням карти і перед тим, як я дізнаюсь, що на мене подали на суд
Дурня

Зараз ні...але ви не можете знати чи ВНН не було зроблено ще раніше. Бо це немає де подивитись. Нема таких доступних реєстрів.
В мене особисто, для прикладу, було вчинено ВНН про яке я не знав. А взнав аж через рік, коли по ньому було відкрито провадження з усіма витікаючими.

Може.
Вище написав... а ще є суд, по якому теж можуть відкрити ВП
І чи буде в мене час, наприклад, щоб якщо перенести виплати на почту з карточки, перед блокуванням карти і перед тим, як я дізнаюсь, що на мене подали на суд
 
Останнє редагування:
І часто зараз роблять через суд? Чи поки воєнний час можно розлабитися по цьому питанню?

І чи буде в мене час, наприклад, щоб якщо перенести виплати на почту з карточки, перед блокуванням карти і перед тим, як я дізнаюсь, що на мене подали на суд

І чи буде в мене час, наприклад, щоб якщо перенести виплати на почту з карточки, перед блокуванням карти і перед тим, як я дізнаюсь, що на мене подали на суд
Ага, буде)Подзвонять,попередять))?
 
Назад
Угорі Унизу