• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Історія (не)розумної дівчинки.

Людина написала, що працює, професія є. Програє зарплату. В 19 років працювати і вчитись, мати особисте життя-це супер! А проблему вона вирішить, якщо вже пише сюди, це означає, що все буде добре. Хто в молоді роки не помилявся?
Дякую!
При чому тут батьки?
Якщо гроші мої ,при батьках я робила вигляд що все добре, ніхто ніколи не помічав що щось не так.
Поки я вже не набралась кредитів і боргів стільки,що неможливо було скривати і робити вигляд що я не хвора
 
Дякую!
При чому тут батьки?
Якщо гроші мої ,при батьках я робила вигляд що все добре, ніхто ніколи не помічав що щось не так.
Поки я вже не набралась кредитів і боргів стільки,що неможливо було скривати і робити вигляд що я не хвора
В 15 років у вас уже було достатньо коштів щоб грати,і ніхто не помічав?
Ви самі написали про 4 літній стаж)
Людина написала, що працює, професія є. Програє зарплату. В 19 років працювати і вчитись, мати особисте життя-це супер! А проблему вона вирішить, якщо вже пише сюди, це означає, що все буде добре. Хто в молоді роки не помилявся?
Професія в 15 років?)Ви уважно читали?
 
В 15 років у вас уже було достатньо коштів щоб грати,і ніхто не помічав?
Ви самі написали про 4 літній стаж)

Професія в 15 років?)Ви уважно читали?
Ну, працюю я з 16 років.
Офіційно влаштувалась в компанії фахівцем з 18 років
Кошти були і в 15 років.З різних свят ,давали батьки, підзаробітки , бабуся давали і тд.
Зрозуміло що тоді на ставки витрачалось набагато менше
 
Ну, працюю я з 16 років.
Офіційно влаштувалась в компанії фахівцем з 18 років
Кошти були і в 15 років.З різних свят ,давали батьки, підзаробітки , бабуся давали і тд.
Зрозуміло що тоді на ставки витрачалось набагато менше
Що змусило грати? Нудьга?
 
Що змусило грати? Нудьга?
Вже 4 рік задаюсь цим питанням.Ніби все в житті вистачало.
Пам'ятаю як йшла зі школи і мій друг похвалився : що зареєструвався на Паріматчі , поповнив на 500 грн, виграв 6000 і купив собі нові кросівки і тд.
Не знаю чому, але в мене з'явилася заздрість: так легко заробити багато грошей ?і після цього друг вже давно не ставить, а як зареєструвалась,то не можу вилізти...
ДТЕК бере на роботу "фахівців" без освіти?))
Ну , я хочу сказати що мене також спочатку не хотіли брати на роботу.
Але пройшов час, і зараз я у 19 років, знаю і можу більше ніж фахівці які працюють тут роками і мають вищу освіту
 
Вже 4 рік задаюсь цим питанням.Ніби все в житті вистачало.
Пам'ятаю як йшла зі школи і мій друг похвалився : що зареєструвався на Паріматчі , поповнив на 500 грн, виграв 6000 і купив собі нові кросівки і тд.
Не знаю чому, але в мене з'явилася заздрість: так легко заробити багато грошей ?і після цього друг вже давно не ставить, а як зареєструвалась,то не можу вилізти...
Заздрістю можна пояснити перший раз, а далі? Азарт? Адреналін?
Ну , я хочу сказати що мене також спочатку не хотіли брати на роботу.
Але пройшов час, і зараз я у 19 років, знаю і можу більше ніж фахівці які працюють тут роками і мають вищу освіту
В якій саме галузі?
 
Ну, працюю я з 16 років.
Офіційно влаштувалась в компанії фахівцем з 18 років
Кошти були і в 15 років.З різних свят ,давали батьки, підзаробітки , бабуся давали і тд.
Зрозуміло що тоді на ставки витрачалось набагато менше
Знаєте,я от згадую себе в 15,зараз своїх племінників,всі витрати і надходження коштів,контролювалось.Що купила,що смачного з'їла в кафе,надіюсь ви розумієте про що я.А ви дуже рано стали "дорослою".Це все про що я вам писала.Ви звичайно можете ображатись,але все таки 85%в цій ситуації вина батьків.Все,я не хочу в це углублятись.Тому що це біда.
Щоб ви розуміли,таким людям нема довіри серед рідних.Все життя хтось за вас отримуватиме зарплату,ні нерухомого,ні рухомого майна на вас не зареєструють,щоб не програли.Це не життя,це просто існування.
 
Заздрістю можна пояснити перший раз, а далі? Азарт? Адреналін?

В якій саме галузі?
Знаєте ніколи не задавалась цим питанням, точніше не мала раннього відповіді.
Я собі грала і грала, грала і грала.
Піднімала великі суми і думала : Боже як це легко,заробити 1500 за годину, а для людей це два дня роботи.
Коли програвала казала собі : ну навіщо воно тобі?Добре, програла то нічого страшного,все ж добре,знайдемо вихід.Типу робила вигляд що все окей, що я не лудоман в тд, що просто не повезло
І так і грала до вчора, програла 60 тисяч і думаю : ну д*pa, навіщо?
 
Ну, працюю я з 16 років.
Офіційно влаштувалась в компанії фахівцем з 18 років
Кошти були і в 15 років.З різних свят ,давали батьки, підзаробітки , бабуся давали і тд.
Зрозуміло що тоді на ставки витрачалось набагато менше
Можна сказати крихти....стажем не назвеш
Вісімнадцять, не хочу вас образити, таке враження,що ви цим пишаєтесь,а тут плакати треба...
Як ви кажете ,що у вас все є....то попробуйте змінити своє ,, хобі,, на поміч іншим......зараз в нашій країні дуже деяким людям потрібна допомога!
І можливо вам вдасться змінити щось в вашому житті!
 
Останнє редагування:
Знаєте ніколи не задавалась цим питанням, точніше не мала раннього відповіді.
Я собі грала і грала, грала і грала.
Піднімала великі суми і думала : Боже як це легко,заробити 1500 за годину, а для людей це два дня роботи.
Коли програвала казала собі : ну навіщо воно тобі?Добре, програла то нічого страшного,все ж добре,знайдемо вихід.Типу робила вигляд що все окей, що я не лудоман в тд, що просто не повезло
І так і грала до вчора, програла 60 тисяч і думаю : ну д*pa, навіщо?
От саме тут у мене і не сходиться. Батьки давали,бабуся давали, подарунки і т.д. То вже називається "біситись з жиру"
 
От саме тут у мене і не сходиться. Батьки давали,бабуся давали, подарунки і т.д. То вже називається "біситись з жиру"
Не знаю що вам відповісти ,напевно щоб розібратися з цим потрібен спеціаліст, якийсь психолог
[UWSL]Тому що майже ніхто не може повірити що я лудоман, ну не скажеш це по мені і по моєму житті[/UWSL]
 
Не знаю що вам відповісти ,напевно щоб розібратися з цим потрібен спеціаліст, якийсь психолог
[UWSL]Тому що майже ніхто не може повірити що я лудоман, ну не скажеш це по мені і по моєму житті[/UWSL]
Знаєте,в мене питання.Ви віддали людям 100 тис.борги)І ні в кого не виникло питання нащо ви позичали?Ви ж пишете,що заробляєте і добре..То все є,то борги.Просто ніхто вами не цікавиться.От і все.В мої 36,батьки цікавляться моїми доходами розходами,хоча я давноооо живу сама,і далеко)
 
Знаєте,в мене питання.Ви віддали людям 100 тис.борги)І ні в кого не виникло питання нащо ви позичали?Ви ж пишете,що заробляєте і добре..То все є,то борги.Просто ніхто вами не цікавиться.От і все.В мої 36,батьки цікавляться моїми доходами розходами,хоча я давноооо живу сама,і далеко)
Так зараз батьки вже знають про це звичайно, коли з'явились перші кредити і борги, потрібно було розказати
 
Так зараз батьки вже знають про це звичайно, коли з'явились перші кредити і борги, потрібно було розказати
Мені вас шкода,але без спеціалістів,і вашого бажання ви не впораєтесь.Нажаль.Це все прекрасно,що в такому ранньому віці,ви працюєте,все у вас добре,але ваша залежність від ігор,і добування легких грошей,це поняття "Я Бог"вас і знищить.
 
Не знаю що вам відповісти ,напевно щоб розібратися з цим потрібен спеціаліст, якийсь психолог
[UWSL]Тому що майже ніхто не може повірити що я лудоман, ну не скажеш це по мені і по моєму житті[/UWSL]
самій зі своїми слабкостями боротись ніяк? Знайти азарт в чомусь корисному? Наприклад кар'єру робити?
 
самій зі своїми слабкостями боротись ніяк? Знайти азарт в чомусь корисному? Наприклад кар'єру робити?
Якби я знала куди це діти, то вже б давно не ставила.
Але дійсно коли є багато робити,чи щось цікаве чим я займаюсь ,то взагалі майже не ставлю
 
Знаєте,в мене питання.Ви віддали людям 100 тис.борги)І ні в кого не виникло питання нащо ви позичали?Ви ж пишете,що заробляєте і добре..То все є,то борги.Просто ніхто вами не цікавиться.От і все.В мої 36,батьки цікавляться моїми доходами розходами,хоча я давноооо живу сама,і далеко)
понти
Якби я знала куди це діти, то вже б давно не ставила.
Але дійсно коли є багато робити,чи щось цікаве чим я займаюсь ,то взагалі майже не ставлю
А ваш хлопець??Встигаєте скрізь?
 
Назад
Угорі Унизу