• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Івано-Франківськ та область є хтось ???

  • Автор теми Rammstein
  • Дата початку
  • Відповіді 699
  • Перегляди 31K
Гарне місто)Трішки далеко(((Що в Вас з МФО? Як боретесь?
Та як борюсь...поки що ще на плаву... Але вже надоїло їм платити в холосту... думав банківським кредитом перекрити,але банки дають відмову :ahaha: ... Треба закрити два відморожених МФО,а решту два почекають :ahaha:
У Вас як справи? Велика сума тіла позик? Дістають за прострочення сильно?
 
Та як борюсь...поки що ще на плаву... Але вже надоїло їм платити в холосту... думав банківським кредитом перекрити,але банки дають відмову :ahaha: ... Треба закрити два відморожених МФО,а решту два почекають :ahaha:
У Вас як справи? Велика сума тіла позик? Дістають за прострочення сильно?
В мене 20 з лишнім штук:(Закрила лише три...Зразу було дуже важко, а зараз привикаю. Просрочки вже майже в 10шт, але недовго, тому ще не дуже дістають. Як є настрій - спілкуюсь, ні то ігнорю, рідні теж! Планую виплачувати адекватним, якщо такі будуть:)Тіло кредиту тисяч 80(((
 
В мене 20 з лишнім штук:(Закрила лише три...Зразу було дуже важко, а зараз привикаю. Просрочки вже майже в 10шт, але недовго, тому ще не дуже дістають. Як є настрій - спілкуюсь, ні то ігнорю, рідні теж! Планую виплачувати адекватним, якщо такі будуть:)Тіло кредиту тисяч 80(((
Ого го :dirol: та Ви шикарно живете :D ... В мене десь біля 25 тис тіло...
 
І не кажіть;) Мене аж трусить як згадаю скільки віддала цим твapюкfм і як щараз живу через них!!!Які в Вас МФО?
Що мішає зараз Вам жити? Рідні й знайомі косяться? Так Ви ж не на бухло й азартні ігри надіюсь брали ці гроші...

Kristinadg, є moneyveo,ccloan,dinero,mycredit...
 
Що мішає зараз Вам жити? Рідні й знайомі косяться? Так Ви ж не на бухло й азартні ігри надіюсь брали ці гроші...
Ой...я бізнесвумен-неудачниця, не слухала чоловіка, коли підняли оренду і зменшились прибутки:(Тихенько взяла кредит і пішло- поїхало, перекрию іншим, щоб ніхто не знав(((Тепер розумію, що це була найбільша помилка, жалію лише, що зразу не сказала! Косяться, але я людям пояснюю, що це за канторки і як вони заганяють людей в борги...Мені головне зараз підтримка батьків і чоловіка, здорова дитина взагалі в першу чергу, а думка інших нарешті до одного місця!!!

В Вас я так зрозуміла просрочок ще нема!?
 
Ой...я бізнесвумен-неудачниця, не слухала чоловіка, коли підняли оренду і зменшились прибутки:(Тихенько взяла кредит і пішло- поїхало, перекрию іншим, щоб ніхто не знав(((Тепер розумію, що це була найбільша помилка, жалію лише, що зразу не сказала! Косяться, але я людям пояснюю, що це за канторки і як вони заганяють людей в борги...Мені головне зараз підтримка батьків і чоловіка, здорова дитина взагалі в першу чергу, а думка інших нарешті до одного місця!!!

В Вас я так зрозуміла просрочок ще нема!?
Ще не було прострочення:ahaha: поки що...але може бути... В мене з Оптима Факторинг тяганина із за банку який в стані ліквідації...
 
Ой...я бізнесвумен-неудачниця, не слухала чоловіка, коли підняли оренду і зменшились прибутки:(Тихенько взяла кредит і пішло- поїхало, перекрию іншим, щоб ніхто не знав(((Тепер розумію, що це була найбільша помилка, жалію лише, що зразу не сказала! Косяться, але я людям пояснюю, що це за канторки і як вони заганяють людей в борги...Мені головне зараз підтримка батьків і чоловіка, здорова дитина взагалі в першу чергу, а думка інших нарешті до одного місця!!!

В Вас я так зрозуміла просрочок ще нема!?
Раніше мав з Абанк за 200 грн прострочення два штрафи по 500 грн,але забув за них на три місяці й перезвони,штрафи зняли й оплатив їм кредит...
 
І як вони себе ведуть?
Оптима? По різному,зазвичай адекватно говорять,промокоди вже шлють,знижку дають лиш би закрив :ahaha: я почав вимагати договори в оригіналі,поки що мовчать... Раз звонили якась чікса малолітня :D ні добрий день,ні представилася й зразу в атаку пішла коли бабло буде. Пояснив їй що якщо винен,то може й буде... Почала істерити,що я так і закінчу життя в боргах :crazy:

Гарно вирішилось;)
Так це коли було ще... Я їм винен був біля 2 тисяч,долар був по 8 грн. Не хватило мені тоді на обов'язковий платіж,пояснив нормально,що в даний момент поміняв роботу й все оплачувати. Захотіли понти прогнати і штрафи. Я й забив на три місяці платити... З банками завжди легше домовитись,ніж з цими відморозки з МФО ... Адекватні не йдуть в МФО працювати,спеціалісти нормальні по фінансованню в банках і фірмах працюють. А в мфо невдахи йдуть зі зрушенною психікою,самоствердитися хочуть...
 
Оптима? По різному,зазвичай адекватно говорять,промокоди вже шлють,знижку дають лиш би закрив :ahaha: я почав вимагати договори в оригіналі,поки що мовчать... Раз звонили якась чікса малолітня :D ні добрий день,ні представилася й зразу в атаку пішла коли бабло буде. Пояснив їй що якщо винен,то може й буде... Почала істерити,що я так і закінчу життя в боргах :crazy:


Так це коли було ще... Я їм винен був біля 2 тисяч,долар був по 8 грн. Не хватило мені тоді на обов'язковий платіж,пояснив нормально,що в даний момент поміняв роботу й все оплачувати. Захотіли понти прогнати і штрафи. Я й забив на три місяці платити... З банками завжди легше домовитись,ніж з цими відморозки з МФО ... Адекватні не йдуть в МФО працювати,спеціалісти нормальні по фінансованню в банках і фірмах працюють. А в мфо невдахи йдуть зі зрушенною психікою,самоствердитися хочуть...
Згідна на всі 100%

Хтось на форумі правильно писав, що домахували б так тих, хто справді бере з метою не віддавати...хоча і в таких випадках методи МФО незаконні, а в нашому випадку - пролонгуєш, віддаєш останні гроші, переплачуєш в 2-3рази і коли розумієш, що все, нема можливості, просиш лояльності, реструктуризаціі, але ж ні - все мало і мало!!!Це все продумана схема !!!
 
Kristinadg, вони просто бачать,що людина пролонгує й находить на це кошти,давлять до кінця на совість і на страх людини.. там тоже свого роду психологи сидять.. але якщо зустрічають різкий і жорсткий відпір,розуміють,що можуть і взагалі не побачити грошей ніяких,то починають пропозиції на знижку давати.. типу закрити тіло й % і досвідос... Просто на залякування людей працюють.. візьме якійсь Петро з села позику,не зможе віддати вчасно й починають бомбити вуха,писати,погрожувати... Людина толком не розбирається в своїх правах і законах,в інеті не вміє шукати.. а ще підсвідомомий страх про те що хату відіжмуть й т.д. ще пару історій друзі розкажуть що десь чули як забрали майно за кредити і все :ahaha: клієнт готовий до оплати...починає зичити у родичів,на заробітки їде щоб віддати...

Kristinadg, попробуйте толкового юристу або економісту забомбити вуха щоб віддав :D тим більше ті,що звонять самі тупорилі,говорять шаблонно... Рідко коли звонить толковий й з ним можна говорити... Ну не піде нормальний в МФО працювати:ahaha: там й зарплати не думаю,що пісець які великі... А шанс,що десь вичисляти на вулиці й виключать світло в очах на певний період є немалий...
 
Kristinadg, вони просто бачать,що людина пролонгує й находить на це кошти,давлять до кінця на совість і на страх людини.. там тоже свого роду психологи сидять.. але якщо зустрічають різкий і жорсткий відбір,розуміють,що можуть і взагалі не побачити грошей ніяких,то починають пропозиції на знижку давати.. типу закрити тіло й % і досвідос... Просто на залякування людей працюють.. візьме якійсь Петро з села позику,не зможе віддати вчасно й починають бомбити вуха,писати,погрожувати... Людина толком не розбирається в своїх правах і законах,в інеті не вміє шукати.. а ще підсвідомомий страх про те що хату відіжмуть й т.д. ще пару історій друзі розкажуть що десь чули як забрали майно за кредити і все :ahaha: клієнт готовий до оплати...починає зичити у родичів,на заробітки їде щоб віддати...
От скільки вже читаю форум, основне, чого бояться люди - це дзвінки рідним, друзям, сусідам! Саме цим страхом керуються МФО і колектори...але от одного не можу зрозуміти, чого вони доб'ються тим, що від людини всі відвернуться??? Мені от, до прикладу ніхто не сказав "Ой в тебе проблеми, такі борги, давай позичу і ти віддаш, щоб вони відчепились!"
 
Назад
Угорі Унизу