• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Івано-Франківськ та область є хтось ???

  • Автор теми Rammstein
  • Дата початку
  • Відповіді 699
  • Перегляди 31K
От скільки вже читаю форум, основне, чого бояться люди - це дзвінки рідним, друзям, сусідам! Саме цим страхом керуються МФО і колектори...але от одного не можу зрозуміти, чого вони доб'ються тим, що від людини всі відвернуться??? Мені от, до прикладу ніхто не сказав "Ой в тебе проблеми, такі борги, давай позичу і ти віддаш, щоб вони відчепились!"
Ніхто й не скаже ?... Зараз кожен сам за себе... А проблеми в інших більшість людей ще й тішать...
 
Всім доброго дня. Я з Івано-Франківської обл.,живу недалеко від Івано-Франківська.
 
Всім доброго дня. Я з Івано-Франківської обл.,живу недалеко від Івано-Франківська.
І я з Франківщини
Хто тут у нас рекордсмен? У мене 14, планую закривати тоді, коли будуть адекватні пропозиції.
 
Останнє редагування:
Тішить, що франківчани і область нарешті нас знайшли і по-трохи їм ся розвидняє)))))
 
Ольга Б, добре, що ви тут, з боргами розберетесь)
І я з Франківщини
Хто тут у нас рекордсмен? У мене 14, планую закривати тоді, коли будуть адекватні пропозиції.
Ой, точнісінько мої слова, як тільки форум знайшла)))))
 
Ольга Б, добре, що ви тут, з боргами розберетесь)

Ой, точнісінько мої слова, як тільки форум знайшла)))))
Тепер вже позакривали? Чи передумали після всіх їхніх "приколів"? Чомусь мені здається, другий варіант є більш вірогідним:)
 
Тепер вже позакривали? Чи передумали після всіх їхніх "приколів"? Чомусь мені здається, другий варіант є більш вірогідним:)
Звичайно, що передумала) лишила собі тільки реструктуризацію в Альфа-Банку і розгрібаю борги перед друзями, родичами, сусідами, однокласниками і т.д.
 
Звичайно, що передумала) лишила собі тільки реструктуризацію в Альфа-Банку і розгрібаю борги перед друзями, родичами, сусідами, однокласниками і т.д.
Скільки їх у Вас було? Престали діставати родичів та знайомих?
 
Скільки їх у Вас було? Престали діставати родичів та знайомих?
У мене було дуууже багато. Дечкі я по дурості позакривала (це було до того як я їна форум потрапила). Будучи на форумі у мене їх залишилось 10 штук. Перші місяці діставали оточення (батьки, сестра, кума).
На разі, нікому не дзвонять, по крайній мірі, мені про це ніхто не гворить. Фейсбук та інстаграм я відразу видалила, тому не знаю, чи до когось ще добрались. На телефоні стоїть прогама Труколер, не пропускає дзвінки. На пошті листи забираю сама.
 
Назад
Угорі Унизу