• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Івано-Франківськ та область є хтось ???

  • Автор теми Rammstein
  • Дата початку
  • Відповіді 699
  • Перегляди 31K
Та зроби реструкт хоч одному )))
Не годна, я заміжня жінка! А з особами жіночої статі, у мене щось не клеїться)))
З того списку, що в мене є - я у всіх реструктуризована вздовж і впоперек??
 
Я теж ... заміжня :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: хєрово шо не замОжна )))
Почитала твоє слово 'хєрово' і пригадала, що недавно на YouTube дивилась відосик про букву 'херь'
Подивись, дуже пізнавально)
Ого, я написала х*р [х е р], а мені його блоканули зірочамм...а насправді , це навіть не матюк
 
Почитала твоє слово 'хєрово' і пригадала, що недавно на YouTube дивилась відосик про букву 'херь'
Подивись, дуже пізнавально)
Ого, я написала *** [х е р], а мені його блоканули зірочамм...а насправді , це навіть не матюк
Дуже добре щоб ти не стикалась з цим "словом"... а чи блоконули - це несуттэво
 
Дуже добре щоб ти не стикалась з цим "словом"... а чи блоконули - це несуттэво
Коли я зловживала легкими алкогольними напоями у великих кількостях, то на ранок мені було хєрово...це воно????? ?
 
в мене був безкоштовно адвокат ...тому я не тратився особливо..крім грошей на конверти і поки збирав довідки деякі в різних інстанціях
Якщо не секрет де його знайшли та як процес проходив у Вас, цікаво знати.
 
Якщо не секрет де його знайшли та як процес проходив у Вас, цікаво знати.
процес нормально пройшов ) закрив за тіло + % за місяць
А адвокат був безкоштовно через безкоштовну юридичну допомогу
 
Mario, як ся маєте? Де були? Що бачили?
 
Доброго дня, земляки!
Поділіться будь ласка досвідом та контактами хороших юристів з Івано-Франківська. І приблизно на які витрати розраховувати.
В арсеналі маю близько 20 МФО, просрочка більше 6 місяців :)
 
Доброго дня, земляки!
Поділіться будь ласка досвідом та контактами хороших юристів з Івано-Франківська. І приблизно на які витрати розраховувати.
В арсеналі маю близько 20 МФО, просрочка більше 6 місяців :)
Вітаю.
Можно поцікавитись - а навіщо вам юрист ?
Вам вчинили ВНН чи подали до суду ?
Просто в мене протермінування втричі більше вашого і мені юрист досі не потрібен...
 
Доброго дня, земляки!
Поділіться будь ласка досвідом та контактами хороших юристів з Івано-Франківська. І приблизно на які витрати розраховувати.
В арсеналі маю близько 20 МФО, просрочка більше 6 місяців :)
Якщо буде потреба , звертайтеся ! Маю контакти хорошого юриста , з credit up мені допомагав ! Але як писали вище , без конкретних дій компаній , потреби такої немає!
 
Назад
Угорі Унизу