• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Івано-Франківськ та область є хтось ???

  • Автор теми Rammstein
  • Дата початку
  • Відповіді 699
  • Перегляди 31K
я теж з ІФ обасті,є 20 мфо,проостроочки у всіх 3 місяці
обзвонили ціле село і писульки шлють мені і сусідам
говорити зімною нехочуть чомусь,тільки роботи звонять і нагадують?
 
Є хтось на форумі з Івано-Франківська чи області :clapping::clapping::clapping::dance4: ???
Так є я з області.
Добрий день.Я також із Іванофранківської обл.Косів.Так само вляпалась прострочка поки що по манібум,а всього мфо 17 шт.як вилізти з цього гі@@а,уяви не маю...
Привіт і я з с.Кобаки тоже вляпалась.Незнаю вже і чоловік допомагав короче картаю себе за те що переплатила їм тепер ні копійки не віддам.
 
snopik, Mash, вітаємо в братстві! ))))))) тут весело і безтурботно! Антиколектор - найкраща секта в світі??✌
 
Є хтось на форумі з Івано-Франківська чи області :clapping::clapping::clapping::dance4: ???
Пишіть)
я теж з ІФ обасті,є 20 мфо,проостроочки у всіх 3 місяці
обзвонили ціле село і писульки шлють мені і сусідам
говорити зімною нехочуть чомусь,тільки роботи звонять і нагадують?
Давайье в особисті
 
Останнє редагування:
Всім привіт.Я з Івано-Франківської області.м.Снятин.
Вітаємо)
Також влізли з чоловіком в цю кабалу, як вибиратися без поняття?
Все з часом прийде, читайте форум - тут багато корисної інформації.
Є окремі розділи по кожному мфо і факторам.
Також юридичні розділи, де наші юристи з форуму дають юридичні пояснення на основні питання.
З часом складете свій план дій під свою ситуацію. І основне - не вестися на безглузді погрози зі сторони шараг.
 
Вітаємо)

Все з часом прийде, читайте форум - тут багато корисної інформації.
Є окремі розділи по кожному мфо і факторам.
Також юридичні розділи, де наші юристи з форуму дають юридичні пояснення на основні питання.
З часом складете свій план дій під свою ситуацію. І основне - не вестися на безглузді погрози зі сторони шараг.
На дзвінки не відповідаю,нерви і так витріпала всі далі вже нема куди,мфо багато є+ банки,от переживаю за будинок щоб невідсудили
 
На дзвінки не відповідаю,нерви і так витріпала всі далі вже нема куди,мфо багато є+ банки,от переживаю за будинок щоб невідсудили
Якщо кредити в банках беззалогові - не відсудять... за мфо взагалі не йде бесіда, ці тільки триндіти багато вміють і все.
 
Я з Косівського рн) але гуцулам пробачають усі борги???
У мене десь 10-15 мфо у прострочці 2 місяці тіло +-100000
[email protected]
 
Останнє редагування:
Настасия, доброго дня ви із Калуша порадьте гарного адвоката по мфо
Надія3010, доброго дня ви із калуша порадьте наромальн адвоката у Калуші по МФО дякую
 
Настасия, доброго дня ви із Калуша порадьте гарного адвоката по мфо
Надія3010, доброго дня ви із калуша порадьте наромальн адвоката у Калуші по МФО дякую
А чим вам не підходять наші на форумі? В них практика на порядок як на мене вища ніж у будь-кого місцевого. Та й відгуки про їхню зроблену роботу є на форумі.
Знову ж чисто суб'єктивно - це більш перевірений варіант, ніж невідомо хто...і можливо з малим досвідом а то й без нього.
 
Абсолютну істину говорить ВаЛиКо,
Адвокати з форуму знають всі ці процедури, як своїх 5 пальців.
 
Назад
Угорі Унизу