• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Избавиться от долгов через банкротство

  • Автор теми Djessimy
  • Дата початку
  • Відповіді 2
  • Перегляди 974

Djessimy

Форумчанин
Реєстрація
27 Тра 2020
Дописи
324
Реакції
120
Бали
2,625
UAH
1.00
Ваш пол
Женский
Djessimy не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Много чего читала и смотрела. Единственное решение это банкротство. Все остальное просто оттягивание. Хочу подробнее узнать о системе банкротства. Все эти компании почитала и посмотрела поняла что ничего хорошего. Хотелось бы услышать мнение юристов форума, процедуру, сколько стоит и последствия.
 
Уже неоднократно раз на форуме поднимался данный вопрос. Я думаю, лучше поискать здесь
 
Много чего читала и смотрела. Единственное решение это банкротство. Все остальное просто оттягивание. Хочу подробнее узнать о системе банкротства. Все эти компании почитала и посмотрела поняла что ничего хорошего. Хотелось бы услышать мнение юристов форума, процедуру, сколько стоит и последствия.
Почитайте ось цю статтю.
На даний момент, "під ключ" процедура Вам обійдеться близько 70 тис. Можливі деякі розстрочки. В цю суму входять деякі дії, які підвищують (гарантують) шанси отримати саме потрібний Вам результат. Я б не радив економити на цьому 10 тис, щоб ризикувати втратити 50-60 сплачених за процедуру (кошти не йдуть в кишеню арбітражному чи адвокату. Потрібні на витрати для процедури).
Много чего читала и смотрела. Единственное решение это банкротство. Все остальное просто оттягивание. Хочу подробнее узнать о системе банкротства. Все эти компании почитала и посмотрела поняла что ничего хорошего. Хотелось бы услышать мнение юристов форума, процедуру, сколько стоит и последствия.
З наслідків - доволі дорога процедура.
Якщо працюєте фопом - потрібно всіх контрагентів письмово повідомляти, що ви проходили процедуру банкрутства.
Також вам не дадуть більше кредитів.
Якщо є якесь майно - потрібно правильно готуватись з адвокатом, щоб мінімізувати втрати....
Нюансів багато. Зайшовши з адвокатом, який прочитав кілька статей в інеті, без практики, можна дуже гарно вляпатись, потративши гроші і не отримавши результата...
Я працюю вже як арбітражний і бачу результати роботи юристів/адвокатів. Хтось клепає як напівфабрикати. А хтось кожну справу "вилизує", щоб отримати необхідний результат... Все досить індивідуально...
Дешевше у "напівфабрикатів". Якісніше і дорожче у тих хто з цим працює постійно...
Радити щось конкретно важко, тому що це доволі великі суми коштів. Кожен для себе сам вирішує...
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу