• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Изменения в порядке перерегистрации транспортного средства

Adios

Перевірений
Реєстрація
17 Лип 2021
Дописи
10,116
Реакції
15,312
Бали
3,765
UAH
372.56
Ваш пол
Мужской
Adios не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Кабмин внёс изменения в
"Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів".
Постановление от 19 января 2022 р. № 32, которым внесены изменения, набрало законную силу 22 января 2022.

“У разі звернення до сервісного центру МВС щодо транспортного засобу, відомості про власника якого містяться в Єдиному реєстрі боржників, перереєстрація транспортного засобу не проводиться, крім випадків, коли:

перереєстрація транспортного засобу не пов’язана з його відчуженням;

транспортний засіб придбано на електронному аукціоні в порядку, встановленому статтею 61 Закону України “Про виконавче провадження”;
транспортний засіб отримано в рахунок погашення боргу в порядку, встановленому статтею 61 Закону України “Про виконавче провадження”;

транспортний засіб придбано в порядку, визначеному статтею 30 Закону України “Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень”;

транспортний засіб безоплатно отримано відповідно до пункту 14 Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 985 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 29, ст. 1371).”.
 
А если муж или жена есть в реестре, но на них не оформлена?потому как с квартирой нотариусы все кричат что нельзя покупку-продажу, если кто-то с супругов в реестре, хоть розорвись, кричи что это незаконно, они все под одну дудку...
 
Я правильно понимаю: если наложен арест на имущество, то продавать авто запрещенно, но можно регестрировать покупку? ?
 
Я правильно понимаю: если наложен арест на имущество, то продавать авто запрещенно, но можно регестрировать покупку? ?
Купить и оформить можно, проверено лично мной. Проверяют по реестрах только продавца.
 
А вы купить хотите? Я вот сильно пожалела, что на себя оформила, у мужа висит ИП по привату, там шансы на арест были выше, но я со своими 5 ИП дала жару
Вам дали 5 ИП после регистрации авто?

Почему пожалели? Его подали в розыск?
 
Вам дали 5 ИП после регистрации авто?

Почему пожалели? Его подали в розыск?
Да, но по перым трем авто не искали и я какое-то время собирала на снос. А вот по последнему все быстро произошло, и пока там только на зп мою лапу положили, но запрос на авто был. Надеюсь, что не успеют.
 
Купить и оформить можно, проверено лично мной. Проверяют по реестрах только продавца.
Ну часть квартиры нотариус не пропустила, изза того что я в рееестре, хотя покупатель муж, и его там нет
 
свежие изменения от 10 сентября
здесь плюс-минус доступно
 
Назад
Угорі Унизу