• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

я на Бистрозайм написала скаргу в НБУ,бо добралися до сіль ради

Якби не цей форум,я б з ума зійшла,єдине шкода грошей,які на пролонгації викинула.
 
Доброго дня,я на Бистрозайм написала скаргу в НБУ,бо добралися до сіль ради. Так мені сьогодні на вайбері прийшлось таке:

З вашим безпідставним зверненням до Національного Банку України ,кредитор ознайомлений.
Та в установлений законом термін,надасть всі необхідні розрахунки ( що здійснені законним шляхом згідно ЗУ про Споживче Кредитування ), по нарахуванню відсотків та неустойки згідно укладеної угоди ,,в результаті вашого порушення цієї ж угоди.
Також в Національний Банк України буде надісланий витяг про безпричинну відсутність жодного платежу з вашого боку включаючи суму тіла по кредиту.

З проханням розмістити ваш код платника податку до Єдиного реєстру Боржників ,для унеможливлення оформлення вами позик в майбутньому в усіх фінансових установах.
Станом на 01.12.2021р., ваш кредитор ТОВ Служба Миттєвого Кредитування ,ТМ БИСТРОЗАЙМ ,повідомляє що у вас є можливість сплатити суму в розмірі 10000 грн до повного закриття позики ( ви забули це вказати в листі на НБУ )

У випадку відсутності зворотного зв'язку, та аргументованої відповіді, кредитор наполягає згідно ст 1049 Обов'язок позичальника повернути позику, повідомити фактичну адресу проживання,для подальшого звернення до суду,з метою стягнення загальної суми заборгованості. Це вона лякає,чи можуть щось зробити????
Дождитесь ответа от НБУ и дальше видно будет что делать. А вообще их не нужно бояться. Сделают ИНН снесёте через суд. Подадут в суд- юрист в помощь и защититесь.
 
Ничего они вам не сделают. Быстрозайм мне сейчас регулярно тело предлагает, но на них пока денег нет.
Так в мене також не має...
Дождитесь ответа от НБУ и дальше видно будет что делать. А вообще их не нужно бояться. Сделают ИНН снесёте через суд. Подадут в суд- юрист в помощь и защититесь.
Дякую
 
Назад
Угорі Унизу