• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Я військовий є кредити МФО. Списувати проценти не хочуть!

Ну згідно Закону потрібен статус УБД, вибачте, то не моя провина...
Доброго дня, хотів би проконсультуватись, маю УБД + маю трохи прострочених займів від МФО всі до війни, то не було часу з ними розбиратись, то бажання, хотів би дізнатись що зараз краще зробити?
 
тенго і мілоан найадекватніші стосовно дзвінків 3 особам, повірте!
брала кредити в них до війни і до війни були протермінування, ще до війни пропонували закрити за тіло кредиту (просрочка 2-3 місяці)
зараз їх закрила за тіло спокійно, тенго взагалі розбив на платежі.
з ними можна домовитись.
Дякую, чекати від них відповіді !
 
Доброго дня, хотів би проконсультуватись, маю УБД + маю трохи прострочених займів від МФО всі до війни, то не було часу з ними розбиратись, то бажання, хотів би дізнатись що зараз краще зробити?
напишіть мені у viber
 
Говорять, що якщо я не являюсь учасником АТО, то під списання проценті я не попадаю. Але мав кредит в Селфи кредит, отправив їм тільки посвідчення і паспорт, вони мені відразу списали проценти і дали закривати кредит по можливості
Они понты колотят ,хотят все сбить , подожди не много и согласятся закрыть за тело,я мобик и за фоткой одного военника закрыл 5 шараг
 
Є 2 кредити МФО, відправив їм заявку на списання процентів, справку форми 5 надав. Дзвонять кожен день, пішла просрочка по кредиту. Мілоан і Тенго. Що робити? Куда звернутись, вимагають справку форми 2, що це справка я не знаю, в частині не дають таку. Контрактник, зараз 24|7 на службі. Вони не йдуть на зустріч.
Мілоан и тенго це одна контора, у них одна алреса, я відправляла їм заяву, форму 5, довідку про безпосередньо участь, копії паспортів та кода. Не платила місяця 3, потім на пошту прислали пропозицію щодо сплати тіла
 
Мілоан и тенго це одна контора, у них одна алреса, я відправляла їм заяву, форму 5, довідку про безпосередньо участь, копії паспортів та кода. Не платила місяця 3, потім на пошту прислали пропозицію щодо сплати тіла
вони завджи через 60-90 днів пропонують тіло
 
Я вас розумію, в ліз по бо не думав головою. Боюсь одного, що будуть звонити всім. І моя репутація піде на дно.
Тіло кредиту я готовий їм віддати. Але проценти не потягу
Братан, рідненький, в мене до 20 МФО, [я плюю на ваши правила] на роботі за листі їхні, всі пальцем тикають, але я звикла чесно і пофіг на це все головне життя!
 
Я вас розумію, в ліз по бо не думав головою. Боюсь одного, що будуть звонити всім. І моя репутація піде на дно.
Тіло кредиту я готовий їм віддати. Але проценти не потягу
У меня тоже была ситуация когда звонили родственникам и знакомым. Кто-то предлагал помощь, а кто-то кричал что я порчу ему репутацию, из-за своих долгов. Сразу становиться видно,кто есть кто))). Долги я раздал, и оставил себе самое ценное,- правду о своем окружении))
 
Назад
Угорі Унизу