• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як доказати який банк зливає інфу про номери телефонів?

Все повинно регулюватися законом.
А чого так повинно бути? Чого за мої дії повинні відповідати інші люди?
Виникає питання чому у них лише права, а у нас лише обов'язки?
Філософські запитання.
Мабуть вам потрібно звернутись до мін'юсту за роз'ясненнями.
 
Начал замечать, что любой конфликт в 95% случаев решается путём 5 ступеней. У автора сейчас гнев, но очень скоро будет принятие.
Принятие того, что, например, активно сливает контакты новая почта, всякого рода сервисы доставки.
Ведь в банке слить базу клиентов нифига не легко - любой шаг мониторит СБ и за любой шаг с тебя спросят.
А то, что утечки так или иначе бывают - ну, такое.
Автору, никто из-за слитого номера телефона жoпy рвать не будет и на майдан электронный тоже никто не пойдёт. А знаете почему? Геммора очень много, жoпy надо поднимать и делать - а у нас люди ленивые. И проще пойти и новую симку купить, чем вот это всё.
 
Начал замечать, что любой конфликт в 95% случаев решается путём 5 ступеней. У автора сейчас гнев, но очень скоро будет принятие.
Принятие того, что, например, активно сливает контакты новая почта, всякого рода сервисы доставки.
Ведь в банке слить базу клиентов нифига не легко - любой шаг мониторит СБ и за любой шаг с тебя спросят.
А то, что утечки так или иначе бывают - ну, такое.
Автору, никто из-за слитого номера телефона жoпy рвать не будет и на майдан электронный тоже никто не пойдёт. А знаете почему? Геммора очень много, жoпy надо поднимать и делать - а у нас люди ленивые. И проще пойти и новую симку купить, чем вот это всё.
Так, простіше купити сімку, це на сьогодні найкращий спосіб зберегти свою нервну систему, але ж бездіяльність породжує хаос. Так і живемо, в теорії по закону, по факту як вийде.
 
А то, что утечки так или иначе бывают - ну, такое.
Ми живемо в 21 сторіччі
Неможливо не "засвітитись"... і нема ніякого "всєлєнського заговору"
В сраній аптеці коли купуєш вітамінку питають номер телефону тіпа для бонусів
Сільпо при оформленні накопичувальної картки, та і взагалі будь-який супермаркет
Покупки в інтернеті ... да будь-де практично хотять наші дані
Будь-які поповнення/перекази через термінали/айбокси хотять номер телефону
Я вже промовчу про приматбанк, нову пошту, розетку, аліекспрес і т.п
Ну і ізюмінка - ми самі добровільно давним давно злили свої дані в мережу.
 
Ми живемо в 21 сторіччі
Неможливо не "засвітитись"... і нема ніякого "всєлєнського заговору"
В сраній аптеці коли купуєш вітамінку питають номер телефону тіпа для бонусів
Сільпо при оформленні накопичувальної картки, та і взагалі будь-який супермаркет
Покупки в інтернеті ... да будь-де практично хотять наші дані
Будь-які поповнення/перекази через термінали/айбокси хотять номер телефону
Я вже промовчу про приматбанк, нову пошту, розетку, аліекспрес і т.п
Ну і ізюмінка - ми самі добровільно давним давно злили свої дані в мережу.
Труколлер и гетконтакт туда же)))
Так, простіше купити сімку, це на сьогодні найкращий спосіб зберегти свою нервну систему, але ж бездіяльність породжує хаос. Так і живемо, в теорії по закону, по факту як вийде.
Таков наш менталитет. Пока он не будет изменён - ничего не будет.
мы орём когда затрагиваются наши интересы. При чём орём так, что утренние хлопки шепотом кажутся. А когда НАМ что-то надо, например самый простой пример, развернуться через двойную сплошную пока никто не видит, или рекламку из почтового ящика кинуть на пол или, ВНИМАНИЕ, положить НА почтовые ящики, типа не намусорил.
Вот пока мы сами не изменимся - законы работать не будут. И так во всём. И так все должны, ну, 99% общества.
А эта писанина на форуме ничего не даст от слова совсем
 
Труколлер и гетконтакт туда же)))

Таков наш менталитет. Пока он не будет изменён - ничего не будет.
мы орём когда затрагиваются наши интересы. При чём орём так, что утренние хлопки шепотом кажутся. А когда НАМ что-то надо, например самый простой пример, развернуться через двойную сплошную пока никто не видит, или рекламку из почтового ящика кинуть на пол или, ВНИМАНИЕ, положить НА почтовые ящики, типа не намусорил.
Вот пока мы сами не изменимся - законы работать не будут. И так во всём. И так все должны, ну, 99% общества.
А эта писанина на форуме ничего не даст от слова совсем
Щоб змінювати менталітет нації потрібно говорити, мовчання однозначно ні до чого не приведе.
 
Він на масонів працює
Судячи з ваших посмішок з цієї теми,мені здається ви не вірите в очевидне.Звісно ж,то ваша справа,але завдяки таким як ви,вони і творять ,що хочуть на нашій планеті ? А може ви і сам масон????
 
Судячи з ваших посмішок з цієї теми,мені здається ви не вірите в очевидне.Звісно ж,то ваша справа,але завдяки таким як ви,вони і творять ,що хочуть на нашій планеті ? А може ви і сам масон????
Я гірше масона)))
 
Люди, про що ви? Колись в мене було посилання на канал тєлєзі, де 5 разів безкоштовно давали доступ до персональних даних людини. Там починаючи від номера її паспорту з ІПН, закінчуючи всіхю інфою тих, хто прописаний(паспорт, код та інш) Я пробувала- все вірно. В 2 випадку- у когось виписали, вже не пам'ятаю.

Ми навіть уявленея не маємо, яку інфу можуть давати за дєнюжку
 
Так, Ви абсолютно праві на рахунок стратегії та "тримати стрій". Я чудово зрозуміла форум і не мала на увазі "терпіли". Вивело на емоції розуміння безпорадності захисту своїх близьких. Також я розумію що МФО являються близькими родичами банків(схема ), Виникає питання чому у них лише права, а у нас лише обов'язки?
Питання філософське. Так то не дуже вони й мають, як їм того бажається. Звідти і ті всі хвороуявні Відділи Досудового Розслідування Управління Забезпечення Стягнень Юридичного Департаменту ТОВ "Манівоші". Але з нами, хто знайшов форум, у підсумку в них в основному величина, що у фізиці еквівалентна мінус 273,15 градусам по Цельсію)
 
Доброї години! Перечитавши інформацію на форумі, прийшла до висновку що банки займаються розповсюдженням особистих даних. Потрібно об'єднатися, згідно законодавства, за підтримки юристів форуму, притягнути до відповідальності причетних осіб.
Можете написать в СБУ, но боюсь пока война им будет не до этого
Люди, про що ви? Колись в мене було посилання на канал тєлєзі, де 5 разів безкоштовно давали доступ до персональних даних людини. Там починаючи від номера її паспорту з ІПН, закінчуючи всіхю інфою тих, хто прописаний(паспорт, код та інш) Я пробувала- все вірно. В 2 випадку- у когось виписали, вже не пам'ятаю.

Ми навіть уявленея не маємо, яку інфу можуть давати за дєнюжку
Даже про "критические дни". Главное чтоб приложенько было подвязано под гугел аккаунт
Не смішно. Кошмарять всіх непричетних. Читаю на форумі "терпіть" А чого так повинно бути? Чого за мої дії повинні відповідати інші люди? Видаються кредити із поганою кредитною історією, без жодної довідки, без підтвердження доходів,на розгляд МФО. Повернення це лише мої та їхні ризики.
Не терпите. Пишите в НБУ, киберполицию. Просто люди прошли это всё по нескольку раз и имеют представление, а тут Вы такая Д'артаньян в юбке решили а нагну ка я банк.... По секрету скажу, торгуют инфой во всём мире и это было есть и будет....и 5/10/100/1000 человек никак не изменят ситуацию пока есть спрос (разве что сумма поменяется)
 
Можете написать в СБУ, но боюсь пока война им будет не до этого

Даже про "критические дни". Главное чтоб приложенько было подвязано под гугел аккаунт

Не терпите. Пишите в НБУ, киберполицию. Просто люди прошли это всё по нескольку раз и имеют представление, а тут Вы такая Д'артаньян в юбке решили а нагну ка я банк.... По секрету скажу, торгуют инфой во всём мире и это было есть и будет....и 5/10/100/1000 человек никак не изменят ситуацию пока есть спрос (разве что сумма поменяется)
Хмммм, а якщо чоловік- то в графі "криьичні дні"- фраза "не має" або не має, але не факт" пишуть?:scratch_one-s_head::crazy:
 
Я в
Можете написать в СБУ, но боюсь пока война им будет не до этого

Даже про "критические дни". Главное чтоб приложенько было подвязано под гугел аккаунт

Не терпите. Пишите в НБУ, киберполицию. Просто люди прошли это всё по нескольку раз и имеют представление, а тут Вы такая Д'артаньян в юбке решили а нагну ка я банк.... По секрету скажу, торгуют инфой во всём мире и это было есть и будет....и 5/10/100/1000 человек никак не изменят ситуацию пока есть спрос (разве что сумма поменяется)
Я вперше в ситуації боржника, тому вивчаю питання всебічно, підготавлюю свою психіку до наслідків. Хочу зберегти своє здоров'я. Дякую всім за роз'яснення. Все-таки керувати масою просто і легко, куди важче з людьми які хоча б роблять спроби щось зрозуміти,змінити, не дрейфувати по течії.
 
Останнє редагування:
Я в

Я вперше в ситуації боржника, тому вивчаю питання всебічно, підготавлюю свою психіку до наслідків. Хочу зберегти своє здоров'я. Дякую всім за роз'яснення. Все-таки керувати масою просто і легко, куди важче з людьми які хоча б роблять спроби щось зрозуміти,змінити, не дрейфувати по течії.
А кто кем управляет? Инопланетяне? Моссад? Ми-6?
 
Назад
Угорі Унизу