• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як домовитися з Качай Гроші

Natasha219854

Читач
Реєстрація
30 Лис 2020
Дописи
26
Реакції
3
Бали
848
UAH
0.00
Natasha219854 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Тіло 4500, пролонгації вже на 7000 тисяч, пішла в прострочення. Чи є варіанти домовитися за тіло?
 
Сьогодні хотіла домовитися, сказала Анна, що в них списання немає.оплатити всю суму. Ні грошей ні бажання немає. Виплатила на мою думку сповна
ой бреше вона. в мене було маленьке просрочення кредиту з тілом 1500. намотали відсотків + просрочки в загальній суммі на 4300. після 3-х срачів в телефонному форматі і виноса мозку закрила за тіло і відсоток до просрочки. а так то ігноруйте ту Анну (то ж їй треба аби ви закрили кредит і в неї за то була зп) і Анна сама прийде до вас з пропозиціями
 
Коли чекати пропозицій за тіло?ЧИ обзвонюють оточення?тіло 2600 з % намотали уже 5000
 
Коли чекати пропозицій за тіло?ЧИ обзвонюють оточення?тіло 2600 з % намотали уже 5000
В мене багато раз дзвонили знайомій з якою я спілкувалась напевно ще в 2011 році хоч вона в говорила що не знає мене всеодно наярювали їй
 
За тіло чекати можна пропозицій і як швидко.Тепер із ситуацією в Україні вони просто знахабніли
 
Пролонгаций больше чем тело, зачем спрашивать как закрыть? Вы уже закрыли и даже если будет суд то он будет на вашей стороне. Забудьте
 
Пролонгаций больше чем тело, зачем спрашивать как закрыть? Вы уже закрыли и даже если будет суд то он будет на вашей стороне. Забудьте
Совершенно с Вами согласен. Тоже сейчас очень жалею что кормил их пролонгацыями.
 
Над головою сьогодні вранці летять ракети,масові удари а вони кончаки дзвонять і кажуть Вам що мішають ракетні удари,можна говорити по телефоні і повертати кошти з %.Гниди ...Вони не краще руского міра.Тепер взагалі нічого не отримають,говорити не збираюсь більше з ними, закінчиться війна тоді буде видно що і як.
 
Над головою сьогодні вранці летять ракети,масові удари а вони кончаки дзвонять і кажуть Вам що мішають ракетні удари,можна говорити по телефоні і повертати кошти з %.Гниди ...Вони не краще руского міра.Тепер взагалі нічого не отримають,говорити не збираюсь більше з ними, закінчиться війна тоді буде видно що і як.
Це верх цинізму з їхньої сторони. Я проклинаю кожну ту мразоту яка працює в МФО, побувати в нашій шкурі. Щоб на них ті ракети попадали, якщо ракетний удар їм не заважає.
 
Це верх цинізму з їхньої сторони. Я проклинаю кожну ту мразоту яка працює в МФО, побувати в нашій шкурі. Щоб на них ті ракети попадали, якщо ракетний удар їм не заважає.
100%.які ж вони мразі.Тепер я зрозуміла це ще більше.Взагалі їх заблокую.Будуть ще просити 500гр їм заплатити і я ще подумаю.В цей час таке творити,і вправи на них немає чи що.......люди виживають а вони кончаки
 
Чи можна домовитися із качай гроші за тіло?
Прострочка 8 день, до цього оплатила їм майже 24 тисячі грн
Тіло 10 тис
Через скільки запропонують закрити за тіло?
Ато їхня помийка каже що в них не можна за тіло закрити??‍♀️
 
Чи можна домовитися із качай гроші за тіло?
Прострочка 8 день, до цього оплатила їм майже 24 тисячі грн
Тіло 10 тис
Через сеільки запропонують закрити за тіло?
Ато їхня помийка каже що в них не можна за тіло закрити??‍♀️
на такому ранньому етапі прострочки точно не можна
 
Чи можна домовитися із качай гроші за тіло?
Прострочка 8 день, до цього оплатила їм майже 24 тисячі грн
Тіло 10 тис
Через скільки запропонують закрити за тіло?
Ато їхня помийка каже що в них не можна за тіло закрити??‍♀️
на такому ранньому етапі прострочки точно не можна.
Але раджу написати їм на електрону і описати всю ситуацію, що Ви вже майже 2,5 тіла сплатили, куди вже далі, все їм напишіть.
вони за пару тижнів можуть розродитись.
Само собою, що вони дзвонитимуть Вам раз на день і нервуватимуться, казатимуть, що ті нічого не дадуть, але то все "чепуха".
Але Ви все пропускайте повз вуха і спокійно кажіть , що чекатимете офіційної відповіді
 
Чи можна домовитися із качай гроші за тіло?
Прострочка 8 день, до цього оплатила їм майже 24 тисячі грн
Тіло 10 тис
Через скільки запропонують закрити за тіло?
Ато їхня помийка каже що в них не можна за тіло закрити

Можно і за півтіла, ігнорите їх десь рік, самі будуть такі умови предлагати, а дивлячись скільки їм заплатили, то вони вам винні, а не навпаки, просто забийте і радуйтесь життю
 
Чи можна домовитися із качай гроші за тіло?
Прострочка 8 день, до цього оплатила їм майже 24 тисячі грн
Тіло 10 тис
Через скільки запропонують закрити за тіло?
Ато їхня помийка каже що в них не можна за тіло закрити??‍♀️
Ви ще хочете тіло їм віддати????Мені здається,вже з них досить....
 
Назад
Угорі Унизу