• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як домовитися з Качай Гроші

скинули мені зараз промокод на закриття кредиту з списанням відсотків, у мене тіло 3,5 кк, а пропонують закрити за 3575 грн., правда пролонгації були, але закрити з таким списанням думаю варто.

UPD: закрив, довідку скачав)))) мінус один))))
 
Останнє редагування:
скинули мені зараз промокод на закриття кредиту з списанням відсотків
Вони в смс прописали що це промокод на списання відсотків і закриття практично за тіло? Чи просто смс про списання відсотків?

Мені сьогодні прислали "Активний закриваєш - під 60% знижки новий оформляєш", на що вони надіяться не зрозуміло
 
Вони в смс прописали що це промокод на списання відсотків і закриття практично за тіло? Чи просто смс про списання відсотків?

Мені сьогодні прислали "Активний закриваєш - під 60% знижки новий оформляєш", на що вони надіяться не зрозуміло
у мене прийшло таке смс:
Скористайся змогою закриття зі знижкою код SLZJ. Активація в ок. Погашення кредиту. Діє тільки сьогодні. та далі посилання на сайт.
Ввів промокод і там показало мені , що з 6125 сплатити треба 3575 гривень. Сплатив, закрив, довідку завантажив і гудбай)
 
Вони в смс прописали що це промокод на списання відсотків і закриття практично за тіло? Чи просто смс про списання відсотків?

Мені сьогодні прислали "Активний закриваєш - під 60% знижки новий оформляєш", на що вони надіяться не зрозуміло
І мені таке смс було сьогодні
 
у мене прийшло таке смс:
Скористайся змогою закриття зі знижкою код SLZJ. Активація в ок. Погашення кредиту. Діє тільки сьогодні. та далі посилання на сайт.
Ввів промокод і там показало мені , що з 6125 сплатити треба 3575 гривень. Сплатив, закрив, довідку завантажив і гудбай)
Яка простроченість була?
то так можна за тіло закрити, ну у мене так було, правда я пролонгації робив
Ні. Це якщо активний закривається із повною сплатою то на наступний дають -60%
 
Вони в смс прописали що це промокод на списання відсотків і закриття практично за тіло? Чи просто смс про списання відсотків?

Мені сьогодні прислали "Активний закриваєш - під 60% знижки новий оформляєш", на що вони надіяться не зрозуміло
І мені таке прийшло, логіка проста, перечикати такі знижки на наступний, потім прийде знижка на діючий, почекати гарну знижку, закрити ????
 
Я бы так уверенна не была)) Качки могут и уплыть)) Ну если уплывут, то пусть и не возвращаются))
І я маю супніви) Але хай собі пливають, а от якщо потонуть, то що поробиш пташиний грип ще нікуди не подівся ?
 
у неї нема, а в фірми загалом буває.

її бонуси чи з/п залежить від Ваших оплат також, тому у неї нема такого
Вони такі мразоти просто. Кажу одній дурі що спілкувалася і пояснила все іншому співробітнику по телефону і домовилася, а вона мені торочить що ну це був інший і сьогодні я тому терміново оплатіть відсотки (тіло 3000 , вже 5000 накрутили, третій день йде просрочки)
 
Вони такі мразоти просто. Кажу одній дурі що спілкувалася і пояснила все іншому співробітнику по телефону і домовилася, а вона мені торочить що ну це був інший і сьогодні я тому терміново оплатіть відсотки (тіло 3000 , вже 5000 накрутили, третій день йде просрочки)
а пролонгації були??
 
а пролонгації були??
Та ні. От , просили сплатити відсотки чи пролонгацію зробити, ну як просили, казали просто. Це таке прохання як я балерина але я щось. Не спішу такою дурницею займатися, описала їм ситуацію а їм начхати, аби найти банкомат і заплатити тільки
 
Назад
Угорі Унизу