• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як написати заяву щоб вони не взаємодіяли з третіми особами?

  • Автор теми hoodb
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 2K

hoodb

Читач
Реєстрація
16 Січ 2023
Дописи
5
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
hoodb не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт, Качай Гроші телефонує рідним хоч я номера нікому не надавав, чи можливо якось написати заяву щоб вони не взаємодіяли з третіми особами?
 
А так можна? Хоча вони не мають права взаємодіяти з контактними особами по Вашому боргу. Є Закон від 14.07.2021 року.
 
А так можна? Хоча вони не мають права взаємодіяти з контактними особами по Вашому боргу. Є Закон від 14.07.2021 року.
Ну і я про це чув, можна детальніше? Щей дзвонять до тітки з якою я впринципі ніколи не спілкуюсь, а бабці відправили смс що зафіксована відмова від взаємодії
 
Ну і я про це чув, можна детальніше? Щей дзвонять до тітки з якою я впринципі ніколи не спілкуюсь, а бабці відправили смс що зафіксована відмова від взаємодії
Ось, будь ласка, почитайте Антиколекторський закон – Чого не можна робити колекторам і на що мають право боржники » Слово і Діло
Всім привіт, Качай Гроші телефонує рідним хоч я номера нікому не надавав, чи можливо якось написати заяву щоб вони не взаємодіяли з третіми особами?
Якщо Ви номер не надавали їм, то Ви можете це їм сказати, все одно ведеться, як вони кажуть, запис розмови. Будуть говорити що ці номера є в базі УБКІ, скажіть їм, що це в базі УБКІ і вони не мають права їх використовувати.
Я так казала.
 
треті особи під запис розмови мають заборонити з ними контактувати
Так і мають повідомити?
«Я забороняю вам зі мною контактувати»?
Ось, будь ласка, почитайте Антиколекторський закон – Чого не можна робити колекторам і на що мають право боржники » Слово і Діло

Якщо Ви номер не надавали їм, то Ви можете це їм сказати, все одно ведеться, як вони кажуть, запис розмови. Будуть говорити що ці номера є в базі УБКІ, скажіть їм, що це в базі УБКІ і вони не мають права їх використовувати.
Я так казала.
треті особи під запис розмови мають заборонити з ними контактувати
Я вам дякую за пораду)
Ось, будь ласка, почитайте Антиколекторський закон – Чого не можна робити колекторам і на що мають право боржники » Слово і Діло

Якщо Ви номер не надавали їм, то Ви можете це їм сказати, все одно ведеться, як вони кажуть, запис розмови. Будуть говорити що ці номера є в базі УБКІ, скажіть їм, що це в базі УБКІ і вони не мають права їх використовувати.
Я так казала.
Але якщо я їх в спам блок кинув і не говорив ні разу це норм??
 
Останнє редагування:
Так і мають повідомити?
«Я забороняю вам зі мною контактувати»?
Якщо під час першої взаємодії кредитодавця, нового кредитора, колекторської компанії з такою третьою особою вона висловила заборону на здійснення обробки її персональних даних, кредитодавець, новий кредитор, колекторська компанія зобов’язані негайно припинити здійснення такої обробки.
на будь яку взаємодію з третіми особами повинна бути згода третьої особи, а те, що шарага незаконним шляхом отримала дані третіх осіб або той, хто взяв кредит, сам повідомив шаразі дані третіх осіб, не дає шаразі дозволу взаємодіяти з третіми особами після такої заборони
 
Всім привіт, Качай Гроші телефонує рідним хоч я номера нікому не надавав, чи можливо якось написати заяву щоб вони не взаємодіяли з третіми особами?
На який день почали телефонувати?
 

Вкладення

  • DAF27684-E6CE-474E-94D0-681ABF6AAF2E.jpeg
    DAF27684-E6CE-474E-94D0-681ABF6AAF2E.jpeg
    90.8 Кб · Перегляди: 76
Назад
Угорі Унизу