• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як повернути судовий збір ?

  • Автор теми Shityk28
  • Дата початку
  • Відповіді 9
  • Перегляди 2K
Слава Україні! Чи є такі щасливчики яким Алекси вернули судові витрати в в період воєнного стану.? Виконавче провадження відкрито за декілька днів до війни і тишина...бачу шараги останнім часом активізувалися. Думаю і я почати напрягати держвиконавця. Ці гроші зараз лишніми б точно не були
 
Можна спробувати. Але...
 
Слава Україні! Чи є такі щасливчики яким Алекси вернули судові витрати в в період воєнного стану.? Виконавче провадження відкрито за декілька днів до війни і тишина...бачу шараги останнім часом активізувалися. Думаю і я почати напрягати держвиконавця. Ці гроші зараз лишніми б точно не були
Ага, є котрі відкрівають провадження!
 
Слава Україні! Чи є такі щасливчики яким Алекси вернули судові витрати в в період воєнного стану.? Виконавче провадження відкрито за декілька днів до війни і тишина...бачу шараги останнім часом активізувалися. Думаю і я почати напрягати держвиконавця. Ці гроші зараз лишніми б точно не були
Вернули вам?
 
Ага, є котрі відкрівають провадження!
А что в военное положение могут открыть исполнительное производство и заблокировать счета? Мне сняли ограничения когда началось военное положение, поидеи сейчас они не могут заново заблокировать.
 
Назад
Угорі Унизу