• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як розірвати договір і чи є сенс?

Mari.Kram

Читач
Реєстрація
4 Лис 2021
Дописи
6
Реакції
2
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Mari.Kram не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Вчора мені потрібно були гроші, і компанія яка мені не відмовила - авіра. За один день користування я маю повернути на 400 грн більше( ніби то комісія за видачу кр). Думаю як краще зробити, чи попробувати розірвати договір і відмовитись від кредиту ( можливо буле менша сума ніж 400) , чи сплатити тих 400 грн за 1 день користування. Хтось може щось порадити по моїй ситуації?
 
Вчора мені потрібно були гроші, і компанія яка мені не відмовила - авіра. За один день користування я маю повернути на 400 грн більше( ніби то комісія за видачу кр). Думаю як краще зробити, чи попробувати розірвати договір і відмовитись від кредиту ( можливо буле менша сума ніж 400) , чи сплатити тих 400 грн за 1 день користування. Хтось може щось порадити по моїй ситуації?
Ви брали,мали б почитати які у них умови)))
 
Вчора мені потрібно були гроші, і компанія яка мені не відмовила - авіра. За один день користування я маю повернути на 400 грн більше( ніби то комісія за видачу кр). Думаю як краще зробити, чи попробувати розірвати договір і відмовитись від кредиту ( можливо буле менша сума ніж 400) , чи сплатити тих 400 грн за 1 день користування. Хтось може щось порадити по моїй ситуації?
Клієнт має право протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня укладення Договору відмовитися від Договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів. Про намір відмовитися від Договору, Клієнт повідомляє Товариство у письмовій формі (у паперовому або електронному вигляді з накладенням електронних підписів, електронних цифрових підписів, інших аналогів власноручних підписів (печаток) сторін у порядку, визначеному законодавством) до закінчення строку передбаченого для відмови від Договору. Протягом 7 (семи) календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від Договору, Клієнт зобов’язаний повернути Товариству грошові кошти, одержані згідно з Договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення (включно) за ставкою, встановленою Договором.
 
Назад
Угорі Унизу