• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як розповісти чоловіку про борги в МФО?

Svetlanka13

Форумчанин
Реєстрація
24 Лют 2023
Дописи
44
Реакції
44
Бали
33
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Svetlanka13 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім доброго дня! Набираюсь сміливості,щоб розказати сьогодні чоловіку про свої МФО... страшно то як,але якось треба... бо сьогодні якейсь придурашене дзвонило до жінки мого брата,я то мороз включила,я не знаю,ти шо,але руки трусяться,треба розповісти
Порадьте як почати мову
P.S. чоловік в мене спокійний
 
Всім доброго дня! Набираюсь сміливості,щоб розказати сьогодні чоловіку про свої МФО... страшно то як,але якось треба... бо сьогодні якейсь придурашене дзвонило до жінки мого брата,я то мороз включила,я не знаю,ти шо,але руки трусяться,треба розповісти
Порадьте як почати мову
P.S. чоловік в мене спокійний
Добрий день. Ну взагалі Ви молодець що вирішили сказати. Як саме, то вже Вам вирішувати. Головне розкажіть все як є, не частково. Можливо спочатку буде сердитися, але то мине.
 
Дякую, за пораду,просто голова лопне за них всіх думати
Я розумію,що моя і лише моя вина,сьогодні ці кали стали нестерпні,бо вчора від них трубки цілий день не брала
 
Доброго дня) головне не хвилюйтеся! Розкажіть все як є...це ж ваш чоловік, має все зрозуміти і найважливіше допомогти вам.
Якщо хвилюєтеся за те, що кали будуть телефонувати , то можна змінити номера телефону.
 
Дякую, за пораду,просто голова лопне за них всіх думати
Я розумію,що моя і лише моя вина,сьогодні ці кали стали нестерпні,бо вчора від них трубки цілий день не брала
Не спілкуйтеся з ними взагалі. Захочете заплати, пишіть їм на пошту.
 
Доброго дня) головне не хвилюйтеся! Розкажіть все як є...це ж ваш чоловік, має все зрозуміти і найважливіше допомогти вам.
Якщо хвилюєтеся за те, що кали будуть телефонувати , то можна змінити номера телефону.
Я за себе не боюсь,а от вся телефонна книга буде потерпати
 
Ні не завантажувала
Боже люди як з вами добре,просто люди ви як ніхто мене розумієте...
 
Ні не завантажувала
Боже люди як з вами добре,просто люди ви як ніхто мене розумієте...
Сховайте тоді ваші месенджери та соцмережі в налаштуваннях. Ніхто до вашої телефонної книги не добереться.
 
Сьогодні одна хвора на голову мадам із Кредоса вищала на мене,як психбольна, кончане созданіє
А ще хотіла у вас всіх запитати
Чи зверталися ви до тих,хто за пару тисяч гривень,може аля"позакривати всі МФО"
 
Сьогодні одна хвора на голову мадам із Кредоса вищала на мене,як психбольна, кончане созданіє
А ще хотіла у вас всіх запитати
Чи зверталися ви до тих,хто за пару тисяч гривень,може аля"позакривати всі МФО"
Не ведіться на це ні в якому разі!!! Це все вигадані помагайла!!
Почитайте форум, кілька годин назад жінка вже писала про "паладін".
 
Маю сьогодні розказати полюбом,бо якщо завтра ті криси йому подзвонять буде скандал
Screenshot_20230314-184042_Instagram.jpg

Це скрін шоти з помошніцею)))
Screenshot_20230314-184059_Instagram.jpg

І фініш переписки я заблокована
А знаєте,найбільше прибацані це зекредіт,банана,міолан,тенго своїм роботом драконять
Думки були різні,і погані також,але мене спасали ваші історії,думаю блін Свєтка не парься в людей більше цих чмошних контор висить. Ні ви не думайте,я не зловтішаюсь,просто читаю і розумію що ці доготяги це не кінець світу
 

Вкладення

  • Screenshot_20230314-184102_Instagram.jpg
    Screenshot_20230314-184102_Instagram.jpg
    51 Кб · Перегляди: 75
Останнє редагування:
Маю сьогодні розказати полюбом,бо якщо завтра ті криси йому подзвонять буде скандал
Переглянути вкладення 125551
Це скрін шоти з помошніцею)))Переглянути вкладення 125552
І фініш переписки я заблокована
А знаєте,найбільше прибацані це зекредіт,банана,міолан,тенго своїм роботом драконять
Думки були різні,і погані також,але мене спасали ваші історії,думаю блін Свєтка не парься в людей більше цих чмошних контор висить. Ні ви не думайте,я не зловтішаюсь,просто читаю і розумію що ці доготяги це не кінець світу
Ці всі МФО з часом легко закриваються за тіло. Розмовляйте з чоловіком і буде все ок.
 
Ці всі МФО з часом легко закриваються за тіло. Розмовляйте з чоловіком і буде все ок.
Да мусить бути,це не кінець світу
Да мусить бути,це не кінець світу
Їхні самопридумані %,просто нереальні. Сьогодні закрила Кредос,через 10хв,дзвонить і пропонує кредит знов мені?‍♀️
 
Да мусить бути,це не кінець світу

Їхні самопридумані %,просто нереальні. Сьогодні закрила Кредос,через 10хв,дзвонить і пропонує кредит знов мені?‍♀️
Естественно! Вы ж для них "золотой" клиент, который готов "кормить" их!
Правильно сделали, что решили рассказать мужу. Потом будет гораздо легче. В случае чего, дайте мужу почитать форум
 
Естественно! Вы ж для них "золотой" клиент, который готов "кормить" их!
Правильно сделали, что решили рассказать мужу. Потом будет гораздо легче. В случае чего, дайте мужу почитать форум
Понабирала їх шоб перекривати,щоб йому не дзвонили,дуринда я, їх не можливо перекривати це просто попадаєш на дно
Понабирала їх шоб перекривати,щоб йому не дзвонили,дуринда я, їх не можливо перекривати це просто попадаєш на дно
Це дійсно так,брався займ знову щоб там на прострочку не вийти і там,я тих грошей і не бачила...
 
Понабирала їх шоб перекривати,щоб йому не дзвонили,дуринда я, їх не можливо перекривати це просто попадаєш на дно

Це дійсно так,брався займ знову щоб там на прострочку не вийти і там,я тих грошей і не бачила...
Тут таких багато на жаль.
 
Назад
Угорі Унизу