• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як розповісти чоловіку про борги в МФО?

:попкорн: :попкорн: :попкорн:

1678823291806.png
 
Всім доброго дня! Набираюсь сміливості,щоб розказати сьогодні чоловіку про свої МФО... страшно то як,але якось треба... бо сьогодні якейсь придурашене дзвонило до жінки мого брата,я то мороз включила,я не знаю,ти шо,але руки трусяться,треба розповісти
Порадьте як почати мову
P.S. чоловік в мене спокійний
Якщо буде потреба то по телефону або письмово надам консультацію вашій сім'ї щодо судової практики у справах з МФО (безоплатно).
 
Боже люди як з вами добре,просто люди ви як ніхто мене розумієте...
это вы еще собакам ничего не рассказывали - смотришь в их глаза и видишь что они лучше людей все понимают
сьогодні ці кали стали нестерпні,бо вчора від них трубки цілий день не брала
количество их звонков только увеличиваеться если разговаривать с ними
 
Всім самого доброго ранку!!!
Я розповіла,каже скільки винна цим додікам,200тис?,500? Кажу ні з їхніми космічними %%%десь 80,каже відамо те що брала ну +-500зверху, а %йдуть вслід за срасійським кораблем)
На голову легше стало.
Одне спитав чого я так довго мовчала,кажу дурна,боялась, + нова в мене клічка Свєтка мінікредіт
Гарного всім дня
 
Всім самого доброго ранку!!!
Я розповіла,каже скільки винна цим додікам,200тис?,500? Кажу ні з їхніми космічними %%%десь 80,каже відамо те що брала ну +-500зверху, а %йдуть вслід за срасійським кораблем)
На голову легше стало.
Одне спитав чого я так довго мовчала,кажу дурна,боялась, + нова в мене клічка Свєтка мінікредіт
Гарного всім дня
Ви молодець. Успіхів Вам.
 
Svetlanka13, Мої вітання! Тільки не перетворіть прізвисько на "МАКРО"
 
Назад
Угорі Унизу