• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як розповісти чоловіку про борги в МФО?

Всім самого доброго ранку!!!
Я розповіла,каже скільки винна цим додікам,200тис?,500? Кажу ні з їхніми космічними %%%десь 80,каже відамо те що брала ну +-500зверху, а %йдуть вслід за срасійським кораблем)
На голову легше стало.
Одне спитав чого я так довго мовчала,кажу дурна,боялась, + нова в мене клічка Свєтка мінікредіт
Гарного всім дня
Доброго ранку )) Чудово що він вас зрозумів ,в житті бувають різні ситуації ,але людина яка нас справді любить зрозуміє і підтримає )) Удачі вам та витримки , та бережіть нерви .
 
Доброго ранку )) Чудово що він вас зрозумів ,в житті бувають різні ситуації ,але людина яка нас справді любить зрозуміє і підтримає )) Удачі вам та витримки , та бережіть нерви .
Я розумію сьогодні буде не легко,ще є 8хв тиші і почнеться карусель
 
Всім доброю не будеш,поговорять,обсудять і забудуть,я думаю в людей проблем хватає чим мене обговорювати
Ваша позиція мені подобається. Респект!
Я розумію сьогодні буде не легко,ще є 8хв тиші і почнеться карусель
Бан зламався?
 
Будем старатися,справимся,найбільша боязнь,що дізнається він в минулому
Тримайтесь))!! Допоможе! Мій чоловік покричавав, а зараз по трохи допомогає виплачувати! Я дурбецело, що раніше не сказала! Стільки пролонгації...жах!
 
Тримайтесь))!! Допоможе! Мій чоловік покричавав, а зараз по трохи допомогає виплачувати! Я дурбецело, що раніше не сказала! Стільки пролонгації...жах!
Аналогічно стільки грошей на вітер,аби ніхто не дізнався
Ваша позиція мені подобається. Респект!

Бан зламався?
Да ні,просто якщо я не буду брати то всім будуть дзвонити
Аналогічно стільки грошей на вітер,аби ніхто не дізнався

Да ні,просто якщо я не буду брати то всім будуть дзвонити
Маю борг в зекредит прийшла смс ми готові вам видати 15000?‍♀️вообще з головою не дружать
Яка?
Вас насильно хтось примушує з ними вести будь-яке спілкування?
Насильно ні,просто будуть наярювать всім,от цього не хочеться,хоча головна людина в моєму житті вже все знає
 
Останнє редагування:
Люди а в когось із вас була бізнес позика? Такі чемні поки що
 
Всім доброю не будеш,поговорять,обсудять і забудуть,я думаю в людей проблем хватає чим мене обговорювати
Мене вже рік "обсуждають", ніяк не заспокояться))) люди бачать чужі проблеми, а не свої.
Щодо вашого питання, як рідні дізналися, то сама розповіла, бо знала, що вже підуть дзвінки і все одно дізнаються. А всім іншим конторки розповідали
 
Да ні,просто якщо я не буду брати то всім будуть дзвонити
Они в любом случае будут звонить. Но вам важнее личное спокойствие. Тем более в начале конструктивно с ними говорить не получится - услышите кучу оскорблений и запугивающих фраз. Чтобы меньше звонили - полный игнор
 
Це не так працює.
Якщо не будете платити.
А розмовляєте чи ні немає абсолютно ніякого значення.
Значення є!!! Якщо ігнорити, то дзвінків стає меньше! А якщо розмовляти, та ще й шось обіцяти...;)
 
Да мусить бути,це не кінець світу

Їхні самопридумані %,просто нереальні. Сьогодні закрила Кредос,через 10хв,дзвонить і пропонує кредит знов мені?‍♀️
Доброго ранку, хотіла запитати у вас про кредос, заходжу в особистик кабінет, а в мене нічого немає там, але борг був 4000, у вас не було такого?
Прострочка там мабуть днів 5, вони ж не могли його так швидко продать…
Пише що нема активних заявок
 
Назад
Угорі Унизу