• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як розповісти чоловіку про борги в МФО?

Доброго ранку, хотіла запитати у вас про кредос, заходжу в особистик кабінет, а в мене нічого немає там, але борг був 4000, у вас не було такого?
Прострочка там мабуть днів 5, вони ж не могли його так швидко продать…
Пише що нема активних заявок
О, у мене те саме ? не знаю, що чекати. Прострочена тиждень, ніхто не дзвонить. І в кабінеті пусто. А тіло там 9900.
 
Доброго ранку, хотіла запитати у вас про кредос, заходжу в особистик кабінет, а в мене нічого немає там, але борг був 4000, у вас не було такого?
Прострочка там мабуть днів 5, вони ж не могли його так швидко продать…
Пише що нема активних заявок
Доброго дня, в мене прострочка була 6 днів,психбольна тьотя так орала я і закрила тоді його, закрила тоді і висвітилося у вас немає активних заявок
 
Доброго дня, в мене прострочка була 6 днів,психбольна тьотя так орала я і закрила тоді його, закрила тоді і висвітилося у вас немає активних заявок
Тоді дуже дивно чому в мене так..
 
А вам вони не дзвонили?
Я не можу зрозуміти, в мене є борг в кредосі і кредит кассі, з кредит касси мені дзвонять. Вчора зайшла на сайт кредос і подзвонила, а попала на кредит кассу?? це напевно одна компанія, нічого не можу зрозуміти
 
Я не можу зрозуміти, в мене є борг в кредосі і кредит кассі, з кредит касси мені дзвонять. Вчора зайшла на сайт кредос і подзвонила, а попала на кредит кассу?? це напевно одна компанія, нічого не можу зрозуміти
Кредос представляється укркредит фінанс
 
Я не можу зрозуміти, в мене є борг в кредосі і кредит кассі, з кредит касси мені дзвонять. Вчора зайшла на сайт кредос і подзвонила, а попала на кредит кассу?? це напевно одна компанія, нічого не можу зрозуміти
Так, це одна і та сама компанія
Кредос представляється укркредит фінанс
Укркредитфінанс - це кредит касса, кредос та "на все"
 
Маю сьогодні розказати полюбом,бо якщо завтра ті криси йому подзвонять буде скандал
Переглянути вкладення 125551
Це скрін шоти з помошніцею)))Переглянути вкладення 125552
І фініш переписки я заблокована
А знаєте,найбільше прибацані це зекредіт,банана,міолан,тенго своїм роботом драконять
Думки були різні,і погані також,але мене спасали ваші історії,думаю блін Свєтка не парься в людей більше цих чмошних контор висить. Ні ви не думайте,я не зловтішаюсь,просто читаю і розумію що ці доготяги це не кінець світу
Сьогодні цю мадам і її "санчо панса" во всю рекламує інстаграм...поскаржилася на обох, нехай ідуть в спам, нема чого
 
Добрий день. Ну взагалі Ви молодець що вирішили сказати. Як саме, то вже Вам вирішувати. Головне розкажіть все як є, не частково. Можливо спочатку буде сердитися, але то мине.
++++в мене так і було...
 
Перечитала всю історію, цей форум просто знахідка, на розмову з чоловіком налаштували, підтримали, люди ви чудові!!!
 
Ага! Лише після цих всі порад автор жест пропав з 7 квітня ???
Так може виплатили з чоловіком всі борги і живуть собі спокійно, тим паче борг ще за 100 к не перевалив, то можна вдвох розрулити пошвидше.
Кто куда пропал?) Человек с ником Жест?)
Автор типу пропала, я думаю що вона закрила все на світі і живе спокійно, а форум їй просто більше не потрібний.
 
Так автор во вторник заходила)) Хотя сегодня суббота, может уже и пропала))
А это Валерия пропала… я, как обычно, бегло прочитала и решила вставить своих пять копеек ???
 
Назад
Угорі Унизу