• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як себе ведуть зараз ШГ?

  • Автор теми laco4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K
4 день просрочки, падли пробували списати гроші з карти. Вже заблокувала. Отепер і я дзен зловила
Як перевипустете, так приємно буде дивитися на ці сповіщення, вони пробували списати, а отримали дулю)))
 
Оплачувати краще через касу банку і зберігати квитанції.
Окей. Тоді перевипущу . За сьогодні 2 ради пробували списати кошти навіть серед блокування
Як перевипустете, так приємно буде дивитися на ці сповіщення, вони пробували списати, а отримали дулю)))
Та я зараз так. Двічі за день пробують мої 47 копійок з карти зняти
 
Окей. Тоді перевипущу . За сьогодні 2 ради пробували списати кошти навіть серед блокування
Да они и будут пытаться списывать с заблокированной карты. Поэтому перевыпускайте, и всё будет норм))
 
Доброго дня,маю борг у них також,тіло 11000,з % 21000,списують 3000 і реструктиризація,я не згідна тому що немає лишніх коштів тепер,прошу тіло під реструктиризацію,але не хотять і лякають.судом і арештом рахунків,то я сказала подавайте тоді до суду,я без роботи поки що,немає у мене рахункіа і коштів.Морально дістали уже ці усі мфо.Надіюсь знайду роботу і по 1шт.буду закривати за тіло,у мене їх 14 шт.і 2 банки((
 
Доброго дня,маю борг у них також,тіло 11000,з % 21000,списують 3000 і реструктиризація,я не згідна тому що немає лишніх коштів тепер,прошу тіло під реструктиризацію,але не хотять і лякають.судом і арештом рахунків,то я сказала подавайте тоді до суду,я без роботи поки що,немає у мене рахункіа і коштів.Морально дістали уже ці усі мфо.Надіюсь знайду роботу і по 1шт.буду закривати за тіло,у мене їх 14 шт.і 2 банки(

Доброго дня,маю борг у них також,тіло 11000,з % 21000,списують 3000 і реструктиризація,я не згідна тому що немає лишніх коштів тепер,прошу тіло під реструктиризацію,але не хотять і лякають.судом і арештом рахунків,то я сказала подавайте тоді до суду,я без роботи поки що,немає у мене рахункіа і коштів.Морально дістали уже ці усі мфо.Надіюсь знайду роботу і по 1шт.буду закривати за тіло,у мене їх 14 шт.і 2 банки((
Підкажіть будь-ласка як довго у вас прострочення? Чи турбували рідних,знайомих,контактних осіб чи лише Вам телефонували?Вийшла в них перший день на просрочку,штурмую електронну пошту на реструктуризацію зразу ж,бо читала на форумі у дівчини на другий день прострочення оформили реструктуризацію.
 
Підкажіть будь-ласка як довго у вас прострочення? Чи турбували рідних,знайомих,контактних осіб чи лише Вам телефонували?Вийшла в них перший день на просрочку,штурмую електронну пошту на реструктуризацію зразу ж,бо читала на форумі у дівчини на другий день прострочення оформили реструктуризацію.
Вы почитайте истории тех, кто оформил и не смог вовремя платить. Может не так и нужна, вам эта реструктуризация.
 
Підкажіть будь-ласка як довго у вас прострочення? Чи турбували рідних,знайомих,контактних осіб чи лише Вам телефонували?Вийшла в них перший день на просрочку,штурмую електронну пошту на реструктуризацію зразу ж,бо читала на форумі у дівчини на другий день прострочення оформили реструктуризацію.
Золотий Ви клієнт...
Пропустите останній платіж і всьо. Гроші фсьо... Будете винні більше ніж до реструктуризації.
 
Назад
Угорі Унизу