• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як себе ведуть зараз ШГ?

  • Автор теми laco4ka
  • Дата початку
  • Відповіді 112
  • Перегляди 8K
Пропонують тіло, але гарантійку з печаткою чи електронним підписом не дають. Хтось закривав? Не обманюють? Обіцяють довідку з печаткою
 
Пропонують тіло, але гарантійку з печаткою чи електронним підписом не дають. Хтось закривав? Не обманюють? Обіцяють довідку з печаткою
Обіцяти не значить одружитися, єслі шо
 
У менч уже около 3 года просрочка. Зашла в свою кредитную историю и смотрю. А там пишет что мой договор на реструктуризации и что каждый месяц есть оплаты. Кто знает для чего они это делают ?
 
27 день прострочки, нині подзвонили сказали у вас з % 3200 але можемо за 1900 закрити, сказав такої суми немає буде на наступний тиждень, почали вичитувати а ля ви ж працюєте, на що брали кредит, чим думали в тд і тп…сказав що вже достатньо їх нагодував пролонгаціями і зможу внести на наступний тиждень тіло, і закінчив розмову.
 
27 день прострочки, нині подзвонили сказали у вас з % 3200 але можемо за 1900 закрити, сказав такої суми немає буде на наступний тиждень, почали вичитувати а ля ви ж працюєте, на що брали кредит, чим думали в тд і тп…сказав що вже достатньо їх нагодував пролонгаціями і зможу внести на наступний тиждень тіло, і закінчив розмову.
Телефонують тільки Вам?Я так розумію тіло не велике?
 
А в чому саме проблема? Мені цікаво,чи правила форуму забороняють задавати питання і цікавитися свіжою інформацією,а не дворічної давнини.
Проблем немає) правила дозволяють)
Просто запитав.
 
Проблем немає) правила дозволяють)
Просто запитав.
У мене як і в більшості тут, також є проблеми з МФО. З початком війни багато закрила,деякі ні,бо умови не вигідні. Деякі нові. Тому цікава вся свіжа інформація, а не те,що було колись. Можливо,комусь і не подобатися мої питання,але багатьом я вдячна тут за підказки і свої історії. Таким чином я змогла зняти арешт з рахунку, домовившись з виконавцем, деяким МФО написала в перший день просрочки і мені пішли на зустріч. І це все завдяки тому,що люди розповіли як вони діяли зараз,а не рік чи три тому.
Поки що лише мені, тіло в районі 2к
Дякую
 
Ви по другому колу?
А можна детальніше що малось на увазі?) Типу ті самі питання задає чи що?))
У мене як і в більшості тут, також є проблеми з МФО. З початком війни багато закрила,деякі ні,бо умови не вигідні. Деякі нові. Тому цікава вся свіжа інформація, а не те,що було колись. Можливо,комусь і не подобатися мої питання,але багатьом я вдячна тут за підказки і свої історії. Таким чином я змогла зняти арешт з рахунку, домовившись з виконавцем, деяким МФО написала в перший день просрочки і мені пішли на зустріч. І це все завдяки тому,що люди розповіли як вони діяли зараз,а не рік чи три тому.

Дякую
Це і справді важливо знати як ті чи інші мфо ведуть себе зараз а не кілька років тому, а ви молодець що не стоїте на місці і закриваєте ті ями.??
 
Добрий день, а як себе ведуть наразі ШГ, терор є? Третім особам дзвонять?
Є борг 5120 грн, брала чотири місяця потому, пролонгувала постійно, потім вирішила що не буду гроші на вітер пускати,
Але поки проценти не нараховують. мені дзвонять рідко
Буду закривати за тіло, але поки закриваю більш важливі кредити
Що від них зараз очікувати? чи все ж вони дотримуються закону
Дякую за відповідь!
ПС : мені цікаво як вони ведуть себе в воєнний стан, не до)))
Подали до суду тіло 3к з відсотками 6к
 
Сьогодні обдзвонили всіх кого можна, але я їх постійний клієнт, то номера в них були...може хто перший раз брав, то не найдуть
 
Говорив нині з ними, відмовляються за тіло та відмовляють у реструктуризації, на другий тиждень, коли будуть кошти, буду писати їм на пошту щоб реструктуризували, протермінування 36 днів.
 
Говорив нині з ними, відмовляються за тіло та відмовляють у реструктуризації, на другий тиждень, коли будуть кошти, буду писати їм на пошту щоб реструктуризували, протермінування 36 днів.
Протермінування майже вдвічі менше, звонять щодня, спілкуюсь, спілкування наразі адекватне, готові на реструктуризацію з частковим списанням, але оскільки виконавець тому заблокував всі рахунки як і є із-за одного старого впровадження, вже тепер не знаю. як діятиму
 
Назад
Угорі Унизу