• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як у кого з ними у 2021?

звонив сьогодні один, сказав, що якщо до понеділка не оплачу то «будут послєдствія». просрочка десь 8днів
 
В этом году закрыла креди+, кредит7, кф за тело. Просрочка с октября 2020года. Сейчас форза тоже предлагает за тело, но денег нет - поэтому пока все дружно 20 шараг курят в сторонке??
Плюсы и кф через сколько предложили за тело?
 
В этом году закрыла креди+, кредит7, кф за тело. Просрочка с октября 2020года. Сейчас форза тоже предлагает за тело, но денег нет - поэтому пока все дружно 20 шараг курят в сторонке??
Після 5 місяців протермінування Вам запропонували за тіло??

А як вони себе вели цих 5 міс дуже робили обдзвони по рідних/сусідах на роботу
 
Після 5 місяців протермінування Вам запропонували за тіло??

А як вони себе вели цих 5 міс дуже робили обдзвони по рідних/сусідах на роботу
Обзвона особо не было. Хотя я незнаю так как ни с кем не общалась. Прислали на почту предложение о закрытии за тело и прикрепили гарантийное письмо
 
А у меня форза хочет заработать .
Спрятали мои проплаты ,но я успела их заскринить . До закрытия тела осталось 1000 . А просят более 9000
Сегодня какое-то (женского рода) позвонило и пыталось голос повысить .

А у меня настроение плохое. В общем плохо я с ней поговорила .
 
Пропонували тіло через півроку ігнору)) минуло вже півтора року - продали Кредит Капіталу))
Через 6 місяців прострочки пропонували тіло??? Писали на пошту чи смс/вайбер
В этом году закрыла креди+, кредит7, кф за тело. Просрочка с октября 2020года. Сейчас форза тоже предлагает за тело, но денег нет - поэтому пока все дружно 20 шараг курят в сторонке??
А як себе вела форза?? Теж маю їх 40 днів прострочки тишина ???? от думаю чи забули за мене чи це затишшя перед бурею
 
Через 6 місяців прострочки пропонували тіло??? Писали на пошту чи смс/вайбер

А як себе вела форза?? Теж маю їх 40 днів прострочки тишина ???? от думаю чи забули за мене чи це затишшя перед бурею
Форза и сегодня нормально присылают акцию о закрытии тела,но денег нет и не плачу
 
Форза и сегодня нормально присылают акцию о закрытии тела,но денег нет и не плачу
А за який час запропонували?? В мене тіло 5800, пишуть за 12 тис А за який час запропонували?? В мене 2 міс прострочкм
 
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую
Також просрочка з грудня закрила в червні за тіло
 
Доброго дня!Як у кого з ними зараз?Маю просрочку з грудня?Хочу закрити за тіло...Зараз притихли..чи хтось в цьому році з ними домовлявся на адекватних умовах?Дякую
Полет нормальний?,продали комусь,а кому незнаю:friends:пока жодноі смс непоступало від них протягом 1,5місяців????Чекаю!!!
 
А за який час запропонували?? В мене тіло 5800, пишуть за 12 тис А за який час запропонували?? В мене 2 міс прострочкм
Спустя 5-6 месяцев предлагали . Сейчас помним просрочка уже 10 месяцев тоже предлагают закрыть за тело, но денег нет . Сумма тела 6500грн
 
Спустя 5-6 месяцев предлагали . Сейчас помним просрочка уже 10 месяцев тоже предлагают закрыть за тело, но денег нет . Сумма тела 6500грн
А куди писали?? Бо я не спілкуюсь зовсім???

За 10 місяців непродали Ваш кредит??а як себе вели дуже був обдзвін рідним/сусідам/ робота???
 
А куди писали?? Бо я не спілкуюсь зовсім???

За 10 місяців непродали Ваш кредит??а як себе вели дуже був обдзвін рідним/сусідам/ робота???
Написали на вайбер. Они у меня милашки ? никого не достают звонками
 
Доброго всім дня в мене в гофіго є просрочка місяць тіло 3700 наросло до 8 тис не знаю що робити.нічого не платила
 
Доброго всім дня в мене в гофіго є просрочка місяць тіло 3700 наросло до 8 тис не знаю що робити.нічого не платила
Режим снежинки, ждать выгодных предложений. А там смотреть.
 
Назад
Угорі Унизу