• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як у кого зараз з маніфою?

Mr.Titty Twister

Форумчанин
Реєстрація
9 Гру 2022
Дописи
136
Реакції
46
Бали
343
UAH
7.50
Ваш пол
Мужской
Mr.Titty Twister не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Як зараз з Маніфою?давно не було за них обговорення.Як наразі себе ведуть?
В мене тільки підозри,що номери знаходять з соц.мереж та дзвонять і шлють смс з інфо мого кредиту.Це все чи буде гірше?просрочка більше 45днів.дякую.
 
Як зараз з Маніфою?давно не було за них обговорення.Як наразі себе ведуть?
В мене тільки підозри,що номери знаходять з соц.мереж та дзвонять і шлють смс з інфо мого кредиту.Це все чи буде гірше?просрочка більше 45днів.дякую.
Давно від них нічого не чув. Перші 3 місяці штормили всіх, кого знайшли. Не факт,що тільки соцмережі. Дзвонили людині якій я робив перекази з приватовської карти
 
Вышел в просрочку во время военного положения. Первые 2 месяца штурмовали очень сильно каждый день звонили с разных номеров (за окружение не знаю), уже думал менять симку. Потом как-то затихли и на 4-м месяце предложили и я закрыл по гарантийке за тело +2000 грн. проЛОХанций не было от слова совсем
 
Пройшло більше двух місяців пропонують тіло , такі набридливі , кожен день по декілька разів телефонують, вже два тижні клянчать, я робила пролонгування чекаю пропозиції менше тіла, не знаю почекають
 
Пройшло більше двух місяців пропонують тіло , такі набридливі , кожен день по декілька разів телефонують, вже два тижні клянчать, я робила пролонгування чекаю пропозиції менше тіла, не знаю почекають
Згоден, хай чекають. А краще саме їм нічого не платити.
 
Як зараз з Маніфою?давно не було за них обговорення.Як наразі себе ведуть?
В мене тільки підозри,що номери знаходять з соц.мереж та дзвонять і шлють смс з інфо мого кредиту.Це все чи буде гірше?просрочка більше 45днів.дякую.
Обзвонили всіх і всюди. Навіть дальніх родичів. І смс їм слали. Зараз десь вже тиждень два зникли. Присилають що в мене пройшов строк кредитування.
Але я з ними не говорила ні разу і оточення також. Просрочка десь місяці два, два с половиною
 
Напишіть скарги за смс , хай по шапці получать , я їм на електронну пошту теж пишу погрози, пишу усі порушені статті завжди , то вони вже місяць тіло просять.
Обзвонили всіх і всюди. Навіть дальніх родичів. І смс їм слали. Зараз десь вже тиждень два зникли. Присилають що в мене пройшов строк кредитування.
Але я з ними не говорила ні разу і оточення також. Просрочка десь місяці два, два с половиною
Якщо пишуть що пройшов строк, скоро почнуться смс пропозиції, почекайте і тіло запропонують точно.
 
Останнє редагування:
Напишіть скарги за смс , хай по шапці получать , я їм на електронну пошту теж пишу погрози, пишу усі порушені статті завжди , то вони вже місяць тіло просять.

Якщо пишуть що пройшов строк, скоро почнуться смс пропозиції, почекайте і тіло запропонують точно.
Ці гіндони не заслуговують стандартної схеми домовленостей, не виплачуйте їм нічого
 
Обзвонили всіх і всюди. Навіть дальніх родичів. І смс їм слали. Зараз десь вже тиждень два зникли. Присилають що в мене пройшов строк кредитування.
Але я з ними не говорила ні разу і оточення також. Просрочка десь місяці два, два с половиною
Яка у Вас ситуація з ними зараз?
 
В мене прострочка вже більше 3 місяців. А це присилають смс, що 5 день прострочки. Взагалі ку-ку чи що?
 
Не спілкуюся взагалі. Але вони нічого толкового не пропонують, а тільки видзвонюють всім підряд. Наївні.
 
В мене другий день тиша від них!Пропонували реструктуризацію-відмовився!Тіло 6к,пропоную 7200 -не хочуть!Кажу,всі кому ви дзвонили не допоможуть і дасть ніякого результату!Я стою на своєму!Кормити більше їх не можу!Все одно мене вже не зламають)
 
Яка у Вас ситуація з ними зараз?
Взагалі не чула і не бачила них. Вже не знать скільки. Названювали мамі але після слів про суд. Вони зникли. Мені пару раз смс присилали з сумою. І все.
 
В мене другий день тиша від них!Пропонували реструктуризацію-відмовився!Тіло 6к,пропоную 7200 -не хочуть!Кажу,всі кому ви дзвонили не допоможуть і дасть ніякого результату!Я стою на своєму!Кормити більше їх не можу!Все одно мене вже не зламають)
Все нормально буде. Просто відмовтесь від оплати. Ну, ці ж сколопендри у телефонному режимі скиглять: "усе, я фіксую відмову". Ну ось.
 
А у мене обдзвонила всіх, кого тільки НЕ можна. Порозсилали всім договір з сумою боргу. Понаписувала на них скрізь з доказами. Заткнулися. Хотіла заплатити, тепер хай ідуть лісом.
 
Просрочка 4 місяці. Обдзвонили усіх кого знайшли. Написав на почту, що готов закрити за тіло. Погодились. Прислали гарантійну. Оплатив через банк. Відразу прислали довідку про закриття. В убкі договір закрит. Пролонгації не було.
 
Прислали пропозицію закрити за тіло. На даний момент всієї суми не має. Хто підкаже, можливо хтось при закритті домовлявся на оплату кількома частинами? І чи будуть ще пропонувати такі умови, чи продадуть одразу?
 
Назад
Угорі Унизу