• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Tengo Як у кого зараз з ними? Мілоа/Тенго

Marinochka

Форумчанин
Реєстрація
10 Січ 2022
Дописи
39
Реакції
9
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Marinochka не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго всім дня.
Як у кого з ними? Просрочка з початку ВП. До кінця червня мовчали. Наразі дзвінки не тільки контактним, дальнім родичам та навіть сусідам. Від мене мороз на всі дзвінки.
Наскільки довго може це тривати, тобто телефона атака(розумію, що поки не оплачу), але все ж.... Хочеться почути ваші відгуки
 
Я оформила у тенго та Мілан реструктуризацію, вони дають на 6 місяців , плачу не завжди вчасно, але плачу, на рахунок дзвінків не знаю чи комусь звонять
 
Я оформила у тенго та Мілан реструктуризацію, вони дають на 6 місяців , плачу не завжди вчасно, але плачу, на рахунок дзвінків не знаю чи комусь звонять
Довго ще виплачувати?
 
Доброго всім дня.
Як у кого з ними? Просрочка з початку ВП. До кінця червня мовчали. Наразі дзвінки не тільки контактним, дальнім родичам та навіть сусідам. Від мене мороз на всі дзвінки.
Наскільки довго може це тривати, тобто телефона атака(розумію, що поки не оплачу), але все ж.... Хочеться почути ваші відгуки
Також реструктиразія на тіло.Бувають просрочки, не в термін вношу, але дзвонять тільки мені. Протермінування з березня.
 
Доброго всім дня.
Як у кого з ними? Просрочка з початку ВП. До кінця червня мовчали. Наразі дзвінки не тільки контактним, дальнім родичам та навіть сусідам. Від мене мороз на всі дзвінки.
Наскільки довго може це тривати, тобто телефона атака(розумію, що поки не оплачу), але все ж.... Хочеться почути ваші відгуки
Ох ну звонить конечно же будут если вы не оплатите всю сумму или частями .
Будут звонить по 10-15 звонков в день как и вам так и семье , так же и в выходные дни
---
Они самые дотошные и надоедают жить спокойно , они единственная контора которая нашла как то мой 2 номер , а потом номера моей семье
Тенго закрыла всю сумму , а милоан плачу по частям
 
Також реструктиразія на тіло.Бувають просрочки, не в термін вношу, але дзвонять тільки мені. Протермінування з березня.
А як Вам дали реструктуризацію на тіло? Чи не встигли відсотки накапати?
 
А як Вам дали реструктуризацію на тіло? Чи не встигли відсотки накапати?
Накапали звичайно,але щось біля 2 тис. Справа в тім,що я в зоні БД і вони не відновлювали нарахування відсотків. Телефонували звичайно,писали про акції і т.д.,потім запропонували реструктуризацію на тіло,заповнила форму і все.
 
Накапали звичайно,але щось біля 2 тис. Справа в тім,що я в зоні БД і вони не відновлювали нарахування відсотків. Телефонували звичайно,писали про акції і т.д.,потім запропонували реструктуризацію на тіло,заповнила форму і все.
Зрозуміло, дякую
 
Накапали звичайно,але щось біля 2 тис. Справа в тім,що я в зоні БД і вони не відновлювали нарахування відсотків. Телефонували звичайно,писали про акції і т.д.,потім запропонували реструктуризацію на тіло,заповнила форму і все.
А які саме файли формату jpg, PNG чи rtf треба прикріпити?? В заяві на реструктуризацію...
 
Доброго всім дня.
Як у кого з ними? Просрочка з початку ВП. До кінця червня мовчали. Наразі дзвінки не тільки контактним, дальнім родичам та навіть сусідам. Від мене мороз на всі дзвінки.
Наскільки довго може це тривати, тобто телефона атака(розумію, що поки не оплачу), але все ж.... Хочеться почути ваші відгуки
Обо за тело +100 грн. Закрыл в мае.
 
Доброго всім дня.
Як у кого з ними? Просрочка з початку ВП. До кінця червня мовчали. Наразі дзвінки не тільки контактним, дальнім родичам та навіть сусідам. Від мене мороз на всі дзвінки.
Наскільки довго може це тривати, тобто телефона атака(розумію, що поки не оплачу), але все ж.... Хочеться почути ваші відгуки
Здравствуйте, у меня с ними было так. Где-то пол года я о них не слышал, сумма была 20 к, спустя пол года продали Ди Джи финансу, сумма набежала почти 100к, эти начали обзвон но безуспешно, на уступки долго не шли, максимум что предлагали это пол суммы т.е 50к, писали на мою почту. Месяца три назад решил сам им написать и предложить закрыть за тело, они согласились и даже разбили на два платежа, уже все оплачено гарантийка и справка о закрытии все предоставили. Ну вот как-то так.
 
Дзвонять всім під ряд, іноді мені. Нічого не вдію з цим , бо грошей не маю. Нехай дзвонять далі
 
Проссрочка более года. Брал более 8 тысяч, кому то продали, платить не собираюсь, так как хочу их как-то попустить и внести лепту в их возможное банкротство, потому что достали меня и мою семью. Регулярно проссматриваю в дие наличие исполнительных надписей.
 
Останнє редагування:
Добрый день , ну я тему не нашла по своему вопросу..
Вообщем , я плачу по граффику 2 раза в месяц по Miloan
+\- на 3-4 дня раньше плачу ..
Все хорошо , вопросов нету
Заплатила 2раз за этот месяц , вчера пришла смс от них ( типа вы уже сплатили весь кредит) и что то там -30% на 7 дней и какие-то цифры (типа на следующий кредит)
Но у меня вопрос , потому что знаю что мне осталось что то платить по кредиту, но захожу в лк , кредита нету , захожу в истории написано (null - днів)
Чет я не бумбум
 
Добрый день , ну я тему не нашла по своему вопросу..
Вообщем , я плачу по граффику 2 раза в месяц по Miloan
+\- на 3-4 дня раньше плачу ..
Все хорошо , вопросов нету
Заплатила 2раз за этот месяц , вчера пришла смс от них ( типа вы уже сплатили весь кредит) и что то там -30% на 7 дней и какие-то цифры (типа на следующий кредит)
Но у меня вопрос , потому что знаю что мне осталось что то платить по кредиту, но захожу в лк , кредита нету , захожу в истории написано (null - днів)
Чет я не бумбум
Відразу після останнього платежу сума ще є в кабінеті, потім списується залишок.
Прочитайте ще раз договір реструктуризації, звідти візьміть загальну суму і кількість платежів помножте на розмір платежу, суми повинні співпадати.
В УБКІ ще можете глянути, зазвичай вони швидко вносять зміни.
точно не пам'ятаю но в ЛК вроді можна скачати довідку про закриття кредиту
 
Добрый день , ну я тему не нашла по своему вопросу..
Вообщем , я плачу по граффику 2 раза в месяц по Miloan
+\- на 3-4 дня раньше плачу ..
Все хорошо , вопросов нету
Заплатила 2раз за этот месяц , вчера пришла смс от них ( типа вы уже сплатили весь кредит) и что то там -30% на 7 дней и какие-то цифры (типа на следующий кредит)
Но у меня вопрос , потому что знаю что мне осталось что то платить по кредиту, но захожу в лк , кредита нету , захожу в истории написано (null - днів)
Чет я не бумбум
Я вчора закрила Тенго однією сумою і вони одразу закрили кредит і всі нарахування. Тепер чекаю, коли змінять в Убкі..
У мене Мілон, але щось за останні два місяці нічого не присилали та навіть ніякої акції не пропонували... Почекаю, може надумають
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу