• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як в кого з Мікрокеш?

  • Автор теми Flover1
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 3K

Flover1

Форумчанин
Реєстрація
18 Лис 2020
Дописи
54
Реакції
22
Бали
8
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Flover1 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
В мене сьогодні і вчора повна торба , як з цепі зірвались.
Не було їх чути три місяці і тут автододзвон по 100повідомлень в автовідповідачі. Не знаю чи ще комусь дзвонять , бо як до когось зі знайомих поставлять автододзвон мені .....
Як у вас з ними ????
 
В мене сьогодні і вчора повна торба , як з цепі зірвались.
Не було їх чути три місяці і тут автододзвон по 100повідомлень в автовідповідачі. Не знаю чи ще комусь дзвонять , бо як до когось зі знайомих поставлять автододзвон мені .....
Як у вас з ними ????
Взагалі нікому не дзвонять, самі тихі з усіх!)
Вони мені подобаються ще тим, що майже кожного дня по почті нагадують скільки днів у мене прострочка)
 
В мене сьогодні і вчора повна торба , як з цепі зірвались.
Не було їх чути три місяці і тут автододзвон по 100повідомлень в автовідповідачі. Не знаю чи ще комусь дзвонять , бо як до когось зі знайомих поставлять автододзвон мені .....
Як у вас з ними ????
Скільки у вас просрочка? У мене 10 міс, останні 2 тижні щодня на електронну приходе повідомлення, ск днів просрочки і яка сума боргу.
 
В мене сьогодні і вчора повна торба , як з цепі зірвались.
Не було їх чути три місяці і тут автододзвон по 100повідомлень в автовідповідачі. Не знаю чи ще комусь дзвонять , бо як до когось зі знайомих поставлять автододзвон мені .....
Як у вас з ними ????
просрочка два месяца.
милейшая будка:
кроме как по звонку-два контактному в день, коим я сам и являюсь и не отвечаю разумеется, и по два письма на мыло с просьбой урегулировать- ничего нет.
но проценты наваливают по-взрослому.
будет бабло, выйду на связь и оплачу тело.
впечатление об этой будке вполне себе нормальное.
 
С ними легко договориться на ваших условиях, за 2+ года звонили только мне, и пару сообщений в вайбер маме, мне не звонят уже 2 года, иногда пишут в вайбер пугалки типа вои мы тут суд выиграли и тд
 
Год просрочки,вначале смс слали,сейчас раз в месяц на электронку письма. Звонков небыло.
 
Було десь 800 днів з чимось прострочки.Були і листи на мейл ,і на Вайбер,і смски...??‍♀️
З 2500тіла +% виросло десь до 29000+ і тут акція,тіло+1000грн ?думаю,чому б ні.найменший кредит із всіх можливих,і вони такі ніби нормальні умови пропонують,могжу собі дозволить.треба з чогось починать)
Лист гарантійний на пошту прислали (такий же ,як і мій кредитний договір),Заплатила я ті кляті 3500 і мій Кредитний договір закритий.нібито.далі побачимо)))Пропонували ще звернутися?
 
У меня они больше двух лет,в этом месяце пришло письмо на эл.почту о какой то акции и чтобы я позвонила,я даже удивилась,вообще о них забыла?☺???
 
У меня они больше двух лет,в этом месяце пришло письмо на эл.почту о какой то акции и чтобы я позвонила,я даже удивилась,вообще о них забыла?☺???
У меня как то так У Вас є прострочена позика на 54 - днів! Вас неодноразово інформували про наявність заборгованості, але оплати від Вас так не надійшло. Це розцінюється як навмисне ухилення від сплати! Ваш кредитор виконав свої зобов'язання за договором і зазнав збитків у зв'язку з Вашої несплатою! Це також відображається на Вашій кредитній історії, та може нести негативну характеристику при працевлаштуванні, та в майбутньому в співпраці з банками! Для обговорення прийнятних для Вас варіантів виходу з ситуації, про списання відсотків для закриття договору, або до реструктуризації боргу, зв'яжіться зі мною як можна швидше! Всі питання за телефоном Viber, WhatsApp, Telegtam 0999322054 Маргарита
 
Назад
Угорі Унизу