• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як ведуть себе зараз?

  • Автор теми Nazario
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 2K

Nazario

Форумчанин
Реєстрація
21 Лис 2019
Дописи
55
Реакції
28
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Nazario не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Можливо в когось я просрочки за останні 2 місяці? Як ведуть себе? Що від них чекати?
В мене просрочка тиждень
 
Радуют люди с регистрацией на форуме 2019 берущие дальше кредиты в мфо ?
 
Можливо в когось я просрочки за останні 2 місяці? Як ведуть себе? Що від них чекати?
В мене просрочка тиждень
Кешбери передало Дори финанс и Дори с нотариусом Грисюк сделали Инн а потом и ип
 
Можливо в когось я просрочки за останні 2 місяці? Як ведуть себе? Що від них чекати?
В мене просрочка тиждень
Просрочка в них близько 1,5 міс., десь з 5 днів просрочки кожний день дзвонять на роботу і відправляють смс сестрі,щоб передала мені інфу, ну і звичайно телефонують контактній особі.
 
Оффтоп
А я когда вижу темы с таким названием, возникает ощущение, что читаю переписку в школьном вайбере 'как ведут себя ваши дети"...
 
Просрочка 11 месяцев, сидят и плачут в своей будке молча после обращения в нужные инстанции из-за террора окружения)
 
Можливо в когось я просрочки за останні 2 місяці? Як ведуть себе? Що від них чекати?
В мене просрочка тиждень
З вересня просрочка у кешбері. Спочатку дзвонили кожен день і на автообзвон ставили, зараз вже і забув про них. Іноді присилають смс з погрозами, цікавих пропозицій зі знижками не було.
Якщо говорити в загальному то нічого страшного.
 
А я бы взяла)если б дали ??уже б с толком потратила)На ремонт бы или на тачку,а не вот это все??
Ну я бы наверное тоже, чисто в отместку и не более. Особо обагатиться на микрозаймах ни у кого до сих пор не получилось.
Но если бы ( вечная фраза )) я знал чем это всё обернётся, когда впервые дёрнулись руки взять у манивео - я бы разбил ноут вдребезги.
 
Назад
Угорі Унизу