• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як виправити те що наробив АО "Захист"?

Реєстрація
18 Сер 2021
Дописи
4
Реакції
1
Бали
3
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ЦветочекАленький не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Я новенька, ще не весь форум перечитала, але вже попала на цей недоЗахист... Дьорнув чорт до них звернутися по рекомендації...
Короче з ваших постів я вже зрозуміла що треба тікати від... Але справа ось в чому... Монетка разом з приватним нотаріусом Данич зробили виконавчий напис, мені зняли перший платіж з з-ті. Цей Захист подав позов про визнання напису нотаріуса недійсним. А заяву про зебезпечення позову не подали!!!!! Тепер розгляд справи призначили на початок жовтня. А ухвали звичайно немає, щоб мені не знімали кошти з з-ти.
Питання - як до цього позову подати заяву додатково? Якщо вже сама справа в суді.
З Захистом розриваю всі відносини!!!
 
ну так подавайте заявление об обеспечении))
его можно подать как до, так и во время суд процесса)) пока не вынесено решение само собой
 
тобто просто можна принести заяву і долучити до справи? Чи до тої заяви ще потрібна одна заява, саме щоб долучили?
 
тобто просто можна принести заяву і долучити до справи? Чи до тої заяви ще потрібна одна заява, саме щоб долучили?
готовите заявление об обеспечени, оплачиваете суд сбор, и подаете заявление+квитанцию в канцелярию суда, где у вас слушается дело
 
готовите заявление об обеспечени, оплачиваете суд сбор, и подаете заявление+квитанцию в канцелярию суда, где у вас слушается дело
це ще один судовий збір потрібно оплачувати? я оплачувала судовий збір коли подавали позов Захист, в розмірі 1400 грн
 
це ще один судовий збір потрібно оплачувати? я оплачувала судовий збір коли подавали позов Захист, в розмірі 1400 грн
за обеспечение 454 грн.
а вот за, что ві заплатили 1400 грн в первій раз, я хз(((
908 грн суд сбор за иск. где то вас развели
 
за обеспечение 454 грн.
а вот за, что ві заплатили 1400 грн в первій раз, я хз(((
908 грн суд сбор за иск. где то вас развели
я так розумію що взяли і за позов і за забезпечення ? а забезпечення не подали
 
Назад
Угорі Унизу