• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Як з кредит 365 боритесь ви?

Svetylik@))

Форумчанин
Реєстрація
1 Чер 2020
Дописи
448
Реакції
97
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Svetylik@)) не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Добрий вечір форумчани!!!підкажіть будь ласка,як ви справляетесь з погрозами,дзвінками від кредит 365??у мене тіло 2500 не плачу 2 місяці,пролонгації було багато...вони такий треш зробили,обзвонили всіх і всюди(((
 
Добрий вечір форумчани!!!підкажіть будь ласка,як ви справляетесь з погрозами,дзвінками від кредит 365??у мене тіло 2500 не плачу 2 місяці,пролонгації було багато...вони такий треш зробили,обзвонили всіх і всюди(((
Ніяк,ігноруйте їх і все і вони відстануть. В мене те саме було рік назад,можете дати скаргу на урядову вони замовкнуть. Наполягайте на своєму нічого не брала нічого не знаю.
 
Ніяк,ігноруйте їх і все і вони відстануть. В мене те саме було рік назад,можете дати скаргу на урядову вони замовкнуть. Наполягайте на своєму нічого не брала нічого не знаю.
На урядову можна на них наскаржитись?
 
У меня как-то вообще не слышно их...
Никому из окружения не звонили :dntknw:
Я номер поменял...
 
У мене і кешбері теж есть(((
Да и х.р с ними)))
Я вообще забил,соседи повозмущались я их послал сказал мне тоже звонят за них :ahaha: те сами им напихали))) а знакомым сказал звонить на горячую мфо и грузить их,кто не мог я звонил некоторым помогло а потом и все стихло)) это все проходящее не накручивай себя,все устаканится
 
Да и х.р с ними)))
Я вообще забил,соседи повозмущались я их послал сказал мне тоже звонят за них :ahaha: те сами им напихали))) а знакомым сказал звонить на горячую мфо и грузить их,кто не мог я звонил некоторым помогло а потом и все стихло)) это все проходящее не накручивай себя,все устаканится
Я,тоже Кешберри прошла,еще Монеточка прозвоны устраивала
 
У меня второй день ад с этой компанией, некий Андрей не просто обзвонил родных, но и родных все друзей, роботу. Превратил жизнь в кошмар.
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу