• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Яка зараз ситуація з судами і чи враховується військовий стан?

Yulia miro

Читач
Реєстрація
16 Чер 2021
Дописи
18
Реакції
1
Бали
848
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Yulia miro не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. У мене наступна ситуація. Аваль банк подав позов до суду про стягнення заборгованості по кредиту готівкою. Яка зараз ситуація з судами і чи враховується військовий стан. І взагалі до чого мені готуватись?
 
Доброго дня. У мене наступна ситуація. Аваль банк подав позов до суду про стягнення заборгованості по кредиту готівкою. Яка зараз ситуація з судами і чи враховується військовий стан. І взагалі до чого мені готуватись?
суды работают.
военное положение учитывается при соблюдении процессуальных сроков. от долгов не осовобождает
 
Доброго дня. В мене продовжується історія з Райффайзен банк Аваль. Суд виніс рішення на їх користь, зобов'язав виплатити їм 76 тис. грн., приватний виконавець відкрив провадження. Цікавить чи може виконавець забрати земельну ділянку яка перебуває у моїй власності.
 
Доброго дня. В мене продовжується історія з Райффайзен банк Аваль. Суд виніс рішення на їх користь, зобов'язав виплатити їм 76 тис. грн., приватний виконавець відкрив провадження. Цікавить чи може виконавець забрати земельну ділянку яка перебуває у моїй власності.
Вже мабуть тисячу раз писали на форумі. Не може.
Арешт накласти може, "реалізувати" все що меньше 20мзп не може.
 
Просто в п'ятницю він особисто приїжав фотографував мою земельну ділянку і збирав підписи свідків що це дійсно моя ділянка. Тому і поцікавилась.
 
Просто в п'ятницю він особисто приїжав фотографував мою земельну ділянку і збирав підписи свідків що це дійсно моя ділянка. Тому і поцікавилась.
Попутного вітру в горбату спину.
Важна птиця.
 
Доброго дня. В мене продовжується історія з Райффайзен банк Аваль. Суд виніс рішення на їх користь, зобов'язав виплатити їм 76 тис. грн., приватний виконавець відкрив провадження. Цікавить чи може виконавець забрати земельну ділянку яка перебуває у моїй власності.
Там не все так просто.
Для початку, виконавець повинен пересвідчитись, що не може стягнути борг за рахунок коштів та рухомого майна. І все це оформити документально.
 

Вкладення

  • Screenshot_20230306-123904_Chrome.jpg
    Screenshot_20230306-123904_Chrome.jpg
    125.4 Кб · Перегляди: 60
Я працюю офіційно і стягнень із зп немає, в дії є лише постанова про арешт коштів та майна.
 
Вже мабуть тисячу раз писали на форумі. Не може.
Арешт накласти може, "реалізувати" все що меньше 20мзп не може.
Та на форумі писали що і приїхати не можуть ,але бачите ,і приїхала ...
 
Та на форумі писали що і приїхати не можуть ,але бачите ,і приїхала ...
Приїхала, бо можливо її особисто "попросили" з Райфа, хз... жодного випадка реалізації за таку суму не бачив, та й взагалі...
 
Та на форумі писали що і приїхати не можуть ,але бачите ,і приїхала ...
тут взагалі не та сума, щоб звертати на нерухоме майно
взагалі не зрозуміло, чого не викликали поліцію і дозволили фотографувати
і який в решті решт зв'язок між показами свідків і правом власності :rolleyes:
а також питання що мене найбільше турбує - чому програно суд
 
Поліцію не було кому викликати я живу в місті а земельна ділянка в селі за 120 км. а сусіди які підписували, то їм же цікаво?. Судовою справою не займалась, брат лежав важкий з пораненнями в лікарні то не до того було. Якось так і вийшло...
 
якщо там заочне, зверніться до юриста (одного із перевірених на форумі), може переграти заново вийде.
сусіди які підписували, то їм же цікаво?.
нда... не дай бог кому таких сусідів
 
тут взагалі не та сума, щоб звертати на нерухоме майно
взагалі не зрозуміло, чого не викликали поліцію і дозволили фотографувати
і який в решті решт зв'язок між показами свідків і правом власності :rolleyes:
а також питання що мене найбільше турбує - чому програно суд
щодо свідків.
дозволю собі припустити, що людина трохи сплутала))
свідки, скоріш за все, підписували акт опису майна.
деякі, завзяті, виконавці таке роблять, напевно в розрахунку натиснути на боржника.
в мене, один "геній", по ВНН на 7к, таке зробив))))

щодо суми. чому не та?))) це ж звернення не на єдине житло боржника, де встановлено обмеження у сумі при якій це можливо
 
свідки, скоріш за все, підписували акт опису майна.
деякі, завзяті, виконавці таке роблять, напевно в розрахунку натиснути на боржника.
виконавець може такий акт робити без присутності боржника?
щодо суми. чому не та?))) це ж звернення не на єдине житло боржника, де встановлено обмеження у сумі при якій це можливо
так. виявилося не єдиним...
 
виконавець може такий акт робити без присутності боржника?

так. виявилося не єдиним...
Постанова про опис та арешт майна (коштів) підписується виконавцем, понятими, зберігачем майна, боржником та стягувачем, їх представниками, а також іншими особами, які були присутні при проведенні опису майна (коштів). У разі відмови від підпису осіб, що були присутні при виконанні, про це робиться відмітка в постанові.
 
Назад
Угорі Унизу