• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які мають бути перші дії при прострочці в МФО?

anzhela22

Читач
Реєстрація
2 Чер 2023
Дописи
6
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
anzhela22 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня всім.
Маю багато боргів в МФО, і раніше виплачувала постійно їм пролонгації. Зараз розумію, що це було безглуздо. За те, скільки я виплатила тих пролонгації, вже б давно закрила ті кредити. Але що є, те є. Зараз вже як 20 днів пішла в прострочку і вирішила, що нічого більше сплачувати не буду по цим пролонгаціям.

Дайте, будь ласка, пораду, які мають бути подальші дії:

- тобто взагалі не відповідати на їхні дзвінки? чи відповідати і домовлятися за тіло? або чекати, поки самі напишуть якісь пропозиції?
чи не буде з часом тільки гірше ситуація, якщо просто чекати?
- і друге, я не вказувала в договорі номери інших осіб (рідних), а вони їм починають телефонувати. як діяти в такому випадку, чи можна написати якусь заяву чи щось, щоб не було їм цих дзвінків? тому що вони начебто не мають права їм телефонувати, якщо не було вказано їх як поручителів
 
Доброго дня всім.
Маю багато боргів в МФО, і раніше виплачувала постійно їм пролонгації. Зараз розумію, що це було безглуздо. За те, скільки я виплатила тих пролонгації, вже б давно закрила ті кредити. Але що є, те є. Зараз вже як 20 днів пішла в прострочку і вирішила, що нічого більше сплачувати не буду по цим пролонгаціям.

Дайте, будь ласка, пораду, які мають бути подальші дії:

- тобто взагалі не відповідати на їхні дзвінки? чи відповідати і домовлятися за тіло? або чекати, поки самі напишуть якісь пропозиції?
чи не буде з часом тільки гірше ситуація, якщо просто чекати?
- і друге, я не вказувала в договорі номери інших осіб (рідних), а вони їм починають телефонувати. як діяти в такому випадку, чи можна написати якусь заяву чи щось, щоб не було їм цих дзвінків? тому що вони начебто не мають права їм телефонувати, якщо не було вказано їх як поручителів
Як радять взагалі ігнорувати і чекати.
 
Доброго дня всім.
Маю багато боргів в МФО, і раніше виплачувала постійно їм пролонгації. Зараз розумію, що це було безглуздо. За те, скільки я виплатила тих пролонгації, вже б давно закрила ті кредити. Але що є, те є. Зараз вже як 20 днів пішла в прострочку і вирішила, що нічого більше сплачувати не буду по цим пролонгаціям.

Дайте, будь ласка, пораду, які мають бути подальші дії:

- тобто взагалі не відповідати на їхні дзвінки? чи відповідати і домовлятися за тіло? або чекати, поки самі напишуть якісь пропозиції?
чи не буде з часом тільки гірше ситуація, якщо просто чекати?
- і друге, я не вказувала в договорі номери інших осіб (рідних), а вони їм починають телефонувати. як діяти в такому випадку, чи можна написати якусь заяву чи щось, щоб не було їм цих дзвінків? тому що вони начебто не мають права їм телефонувати, якщо не було вказано їх як поручителів
Можете говорити. Можете не говорити. Якщо грошей прямо в день дзвінка не вносите, то вони "фіксують відмову від сплати", "передають в юридичній відділ", "готують документи для суду" і багато іншого.
По суті це не означає нічого.
Простіше берегти нерви і не говорити.

Стосовно дзвінків рідним - ви давали згоду на взаємодію з третіми особами. При зверненні до НБУ шараги напишуть, що Ви самі дали номери. Факт.
Єдині хто може вплинути на дзвінки - сама людина якій дзвонять. Вони повинні як мінімум подзвонити на гарячу лінію шараги яка телефонує і сказати щоб ті більше не телефонували. Є вірогідність того що дзвінки припиняться.
 
Доброго дня всім.
Маю багато боргів в МФО, і раніше виплачувала постійно їм пролонгації. Зараз розумію, що це було безглуздо. За те, скільки я виплатила тих пролонгації, вже б давно закрила ті кредити. Але що є, те є. Зараз вже як 20 днів пішла в прострочку і вирішила, що нічого більше сплачувати не буду по цим пролонгаціям.

Дайте, будь ласка, пораду, які мають бути подальші дії:

- тобто взагалі не відповідати на їхні дзвінки? чи відповідати і домовлятися за тіло? або чекати, поки самі напишуть якісь пропозиції?
чи не буде з часом тільки гірше ситуація, якщо просто чекати?
- і друге, я не вказувала в договорі номери інших осіб (рідних), а вони їм починають телефонувати. як діяти в такому випадку, чи можна написати якусь заяву чи щось, щоб не було їм цих дзвінків? тому що вони начебто не мають права їм телефонувати, якщо не було вказано їх як поручителів
Выпишите себе по каждому мфо какие суммы пролонгаций. Найдите квитанции на них, или подтверждения на электронку или скопируйте выписку с личного кабинета.
Потом когда соберетесь закрывать их за тело или меньше (если, конечно, будет желание и возможность), то суммы пролонгаций и подтверждения на них будут одним из ваших основных аргументов, которые сможете им предьявить. Некоторые мфо потом вычитают пролонгации из долга или из тела. В общем, это полезная штука.
 
Я як вже зрозуміла сидіти як миша , нічого не писати , нікому не відповідати , а людям яких це не стосується хай скаржаться, або від їх імені пишіть скарги в мфо чи телефонуйте. Номер з якого брали кредит зберігайте вмикайте після 20.00 читайте смс пропозиції після двух місяців прострочення. А ще перечитайте договори по мфо, щоб не було несподіванок.
 
а людям яких це не стосується хай скаржаться, або від їх імені пишіть скарги в мфо чи телефонуйте.
Ні. Ні від якого імені (як Ви взагалі це уявляєте). На жаль, лише ті, кому дзвонять, можуть писати. Це ж не Ви їм телефонуєте. Так, БДР (бездоганна ділова репутація - мемчик) буде трошки в мінус.
З усім іншим +/- так
 
Доброго дня всім.
Маю багато боргів в МФО, і раніше виплачувала постійно їм пролонгації. Зараз розумію, що це було безглуздо. За те, скільки я виплатила тих пролонгації, вже б давно закрила ті кредити. Але що є, те є. Зараз вже як 20 днів пішла в прострочку і вирішила, що нічого більше сплачувати не буду по цим пролонгаціям.

Дайте, будь ласка, пораду, які мають бути подальші дії:

- тобто взагалі не відповідати на їхні дзвінки? чи відповідати і домовлятися за тіло? або чекати, поки самі напишуть якісь пропозиції?
чи не буде з часом тільки гірше ситуація, якщо просто чекати?
- і друге, я не вказувала в договорі номери інших осіб (рідних), а вони їм починають телефонувати. як діяти в такому випадку, чи можна написати якусь заяву чи щось, щоб не було їм цих дзвінків? тому що вони начебто не мають права їм телефонувати, якщо не було вказано їх як поручителів
Привет .Как же ето знакомо .Имел почти во всех МФО макс тела кредита,ужас начался давно.Но решался,с процентами .потом снова влез и узнал про форум!.Эхх дypak!Из родных звонили только родителям и писали смс,остальные не жаловались вроде.Кроме отп банка так как зарплата на ней и кредитка,бывало просрочки ,сестре звонили но то такое.МФО чисто моим родителям наяривали . Все за тело закрываю с начала войны ,так как перед этим и попал на этот форум,который помог мне и многим людям за что СПАСИБО Администрации !В данный момент остался маннивео(талион)22к макредит 500 грн,алекс 1000 ,тасскомбанк 3 тыс и отп 6т )Финал близок
Привет .Как же ето знакомо .Имел почти во всех МФО макс тела кредита,ужас начался давно.Но решался,с процентами .потом снова влез и узнал про форум!.Эхх дypak!Из родных звонили только родителям и писали смс,остальные не жаловались вроде.Кроме отп банка так как зарплата на ней и кредитка,бывало просрочки ,сестре звонили но то такое.МФО чисто моим родителям наяривали . Все за тело закрываю с начала войны ,так как перед этим и попал на этот форум,который помог мне и многим людям за что СПАСИБО Администрации !В данный момент остался маннивео(талион)22к макредит 500 грн,алекс 1000 ,тасскомбанк 3 тыс и отп 6т )Финал близок
Вобще с левых номеров не отвечай,мне Мама с детства приучила с незнакомцами не на улице ,не по телефону не разговаривать.И Всё!Главное нечего не бойтесь не звонков,что бы не писали в смс или на почту .Просто живите дальше и собирайте на тело кредитов.Если родные могут помочь то ето будет только плюс ,сперва погашайте те что тело минимальнее остальных
 
Останнє редагування:
и как не звонят больше? выезд из страны не запрещен? или карты может заблокированы?
Дзвонити будуть,як згадають. Виїзд з країни мфо і колектори в принципі заборонити не можуть. Карти блокують тільки по рішенню суду.
 
Назад
Угорі Унизу