• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Які МФО самі противні і можуть пакості робити?

  • Автор теми Olga92
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 819

Olga92

Форумчанин
Реєстрація
9 Бер 2023
Дописи
55
Реакції
15
Бали
283
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Olga92 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Привіт) в мене по 12 МФО, всі з просрочкою від 1 до 2 місяців. Підкажіть, які зі списку самі противні і можуть пакості робити( колажі, погрози, дзвінки на роботу), щоб закривати їх першочергово, а які більш менш адекватні? На даний момент Єгроші продали в Кредитпромінвест, ті погрожували мені і родині, дзвонили на роботу, закрила їх на максимально не вигідних умовах, не витримала.
Зекредит, Маніфою, Манівео, Навсе, Майкредит, Мілоан, Алекс, Кредит7, КредитПлюс, Селфі, Банана і Бізнеспозика.
 
Привіт) в мене по 12 МФО, всі з просрочкою від 1 до 2 місяців. Підкажіть, які зі списку самі противні і можуть пакості робити( колажі, погрози, дзвінки на роботу), щоб закривати їх першочергово, а які більш менш адекватні? На даний момент Єгроші продали в Кредитпромінвест, ті погрожували мені і родині, дзвонили на роботу, закрила їх на максимально не вигідних умовах, не витримала.
Зекредит, Маніфою, Манівео, Навсе, Майкредит, Мілоан, Алекс, Кредит7, КредитПлюс, Селфі, Банана і Бізнеспозика.
Привіт ! Головне не боятись їх ...треба пам'ятати ,що зараз діє закон 4241 і НБУ є регулятором цього закону НБУ може за порушення і ліцензію забрати ...треба завжди казати ,що шукаєте гроші і хочете закрити. Пройде час і запропонують якісь лояльні умови ....
 
Привіт) в мене по 12 МФО, всі з просрочкою від 1 до 2 місяців. Підкажіть, які зі списку самі противні і можуть пакості робити( колажі, погрози, дзвінки на роботу), щоб закривати їх першочергово, а які більш менш адекватні? На даний момент Єгроші продали в Кредитпромінвест, ті погрожували мені і родині, дзвонили на роботу, закрила їх на максимально не вигідних умовах, не витримала.
Зекредит, Маніфою, Манівео, Навсе, Майкредит, Мілоан, Алекс, Кредит7, КредитПлюс, Селфі, Банана і Бізнеспозика.
Ото нахватались. На Все есть у меня, уже два года, на уступки не идут. Манивео продадут Талиону, а те предложат тело ну или полтела через время. Майкредит самые тихие из тех кто у меня был. Продадут Фактору эти и тело могут предложить. Кредит плюс вредные вонючки они мне нашли всех кого надо и не надо. На уступки не шли. Влепили ИН. Снес. Сошлись за тело. Закрыл. Зекредит у меня были продали Кредит Капиталу те тело предлагают уже. Думаю закрыть. Ну Банана не было у меня, но это тот же Зекредит. Милоана, Селфи,Манифою,Бизнес позики не было у меня. Но последние двое самые противные. Алексы соглашаются на тело через какое то время. Кредит 7 был у меня, затерялся где то.
.
 
Привіт ! Головне не боятись їх ...треба пам'ятати ,що зараз діє закон 4241 і НБУ є регулятором цього закону НБУ може за порушення і ліцензію забрати ...треба завжди казати ,що шукаєте гроші і хочете закрити. Пройде час і запропонують якісь лояльні умови ....
Такую лапочку будут доставать с утроенной силой;)
Нельзя им давать надежду!!! Если по классике, то лучший ответ - "Денег нет, но вы держитесь!":mosking:
 
Привіт) в мене по 12 МФО, всі з просрочкою від 1 до 2 місяців. Підкажіть, які зі списку самі противні і можуть пакості робити( колажі, погрози, дзвінки на роботу), щоб закривати їх першочергово, а які більш менш адекватні? На даний момент Єгроші продали в Кредитпромінвест, ті погрожували мені і родині, дзвонили на роботу, закрила їх на максимально не вигідних умовах, не витримала.
Зекредит, Маніфою, Манівео, Навсе, Майкредит, Мілоан, Алекс, Кредит7, КредитПлюс, Селфі, Банана і Бізнеспозика.
Лучше всего - перестать бояться пакостей, и потихоньку закрывать (по одному), от маленьких, по возрастанию.
 
Привіт) в мене по 12 МФО, всі з просрочкою від 1 до 2 місяців. Підкажіть, які зі списку самі противні і можуть пакості робити( колажі, погрози, дзвінки на роботу), щоб закривати їх першочергово, а які більш менш адекватні? На даний момент Єгроші продали в Кредитпромінвест, ті погрожували мені і родині, дзвонили на роботу, закрила їх на максимально не вигідних умовах, не витримала.
Зекредит, Маніфою, Манівео, Навсе, Майкредит, Мілоан, Алекс, Кредит7, КредитПлюс, Селфі, Банана і Бізнеспозика.
З цих ще дуже противні маніфою, дзвонять до всіх манівео також родичів знаходять,кредит7 також можуть по соц мережах когось знайти,у мене з ваших був ще танго(мілоан) як на мене взагалі безобідні і біз позика вони самі особо не дзвонили але тепер продали колекторам то ті дзвонять
 
З вашего списку самі неадекватні мані4ю
Дякую за відповідь. Вже декілька людей це написали. Мабуть потрібно їх в першу чергу якось закривати? У вас були? Тіло запропонували?
 
Дякую за відповідь. Вже декілька людей це написали. Мабуть потрібно їх в першу чергу якось закривати? У вас були? Тіло запропонували?
В моєму випадку віддала їм все що вони хотіли.бо так задовбали всіх рідних сусідів,знайомих і навіть незнайомі люди дзвонили до мене і казали що я надала їхній номер,а ще такий собі валєра дзвонив і погрожував і говорив всім і писав дуже не гарні речі
 
В моєму випадку віддала їм все що вони хотіли.бо так задовбали всіх рідних сусідів,знайомих і навіть незнайомі люди дзвонили до мене і казали що я надала їхній номер,а ще такий собі валєра дзвонив і погрожував і говорив всім і писав дуже не гарні речі
У вас багато їх було?
 
Дякую за відповідь. Вже декілька людей це написали. Мабуть потрібно їх в першу чергу якось закривати? У вас були? Тіло запропонували?
Були, запропонували тіло. Але це було в березні-квітні минулого року. У нас тут таке творилося в Києві, жесть( а вони оточення продзвонювали. Це при тому, що до 24 лютого ніколи прострочки не було в них.
 
В моєму випадку віддала їм все що вони хотіли.бо так задовбали всіх рідних сусідів,знайомих і навіть незнайомі люди дзвонили до мене і казали що я надала їхній номер,а ще такий собі валєра дзвонив і погрожував і говорив всім і писав дуже

Були, запропонували тіло. Але це було в березні-квітні минулого року. У нас тут таке творилося в Києві, жесть( а вони оточення продзвонювали. Це при тому, що до 24 лютого ніколи прострочки не було в них.
Тварі
Це я про мані4ю написала що віддала все.в загальному 13 МФО.5 з них вже віддала,але вони ще є.і ті що знову активізувались дзвонити
Я зрозуміла, дякую за відповідь. Але з часом трішки притихають з дзвінками? Бо я вже за 2 місяці посивіла
 
Назад
Угорі Унизу